Startech Jaguar XJ
Jaguar XJ-t vadít a Startech
Ez a cikk több, mint 90 napja frissült utoljára, ezért kérjük, az olvasása során ezt vegye figyelembe!
Az XJ körül kerengő levegő áramlását könnyítik meg a Startech karosszéria-kiegészítői.
A Brabus leányvállalataként Jaguar és Land Rover márkák tuningjára specializálódott Startech komplett optikai tuningcsomagot adott ki a Jaguar XJ-hez.
A kasztnit szélesítő elemek mellett a csomag fontos tagjai a 21 colos könnyűfém felnik. Nem rosszindulatból, de kicsit a pártállami vezetők Volgáira emlékeztet a fekete XJ
Az orrész a gyári lökhárítót nagyobb légbeömlő nyílásokkal és LED-es menetfénnyel sportosabbá tevő kiegészítő elemmel gazdagodott, mely az autó megjelenése mellett az első tengelyen keletkező felhajtóerőt is csökkenti. Az autó hátsó részét masszív négyszögletű dupla kipufogókkal és diffúzorral egészítették ki, valamint a küszöbök és a kerékjárati ívek is kiszélesedtek.
Az utastérhez új színkombinációkat kínálnak, fűtéssel egészítették ki a hátsó üléseket is, bőrbe vonták a középkonzolt, és az első lábterek valamint a hátsó utasok is saját hangulatvilágítást kaptak.
Az autó új multimédia rendszerének középpontja meglepő módon egy iPad, az első ülések háttámláiba pedig Apple Bluetooth billentyűzettel kombinált tabletek kerültek. A módosításoknak nincs felső határa, az opciók között rozsdamentes taposólemezek, bőr szőnyegek és alumínium pedálok is szerepelnek.
A teljes szett ára 8000 font, 2,5-3 millió forint körül alakul.
A hírt szerkesztette: Gruber Gergely
Ez is érdekes lehet:
Mansory Ferrari 458 Spider Monaco Edition
Mindössze három darabot készít a német Mansory a monacói színekbe öltöztetett könnyített, tuningolt nyitott 458-asból.
A cikk galériája
Tetszett a cikk?
(E hírfigyelőről bármikor leiratkozhat a küldött levél alján lévő linkkel. Az adatvédelmi elveket maximálisan tiszteljük, a címet nem adjuk ki harmadik félnek.)
A Használtautó Kft. a megadott személyes adatokat bizalmasan kezeli és harmadik fél számára nem adja át. A reklám közléséhez, illetve a személyes adatok kezeléséhez megadott hozzájárulás visszavonásig érvényes.
A hozzájárulás bármikor korlátozás és indokolás nélkül, ingyenesen visszavonható.
Új hozzászólás írása
Friss tesztek
Renault Trafic Passenger 2.0 dCi 115 teszt
Még épp vezethető B kategóriás jogsival a Trafic, sofőrrel együtt kilencen utazhatnak benne, és még a csomagtérből is jut mindenkinek 172 liter. Ez lenne a tökéletes utazóautó?
Ford Ranger menetpróba
Noha egy ideje már nálunk is kapható, most próbálhattuk ki először az új Rangert, és a Ford kőkeményen is kényelmes pickupja meglepően pozitív csalódást okozott.
Opel Zafira Tourer 2.0 CDTI Cosmo Automata teszt 
Túrázáshoz ideális csúcsdízelével, automataváltóval járt nálunk a hétüléses Opel Zafira Tourer. Vajon hány felnőtt számára számít kellemes utazóautónak?
- Hyundai i30 1.6 CRDi HP Business Automata teszt
-
BMW 320d Modern Line Automata teszt
- Fiat Freemont 2.0 Multijet Urban teszt
-
Hyundai i30 1.6 GDi Business teszt
-
Renault Twingo 1.2 Dynamique teszt
-
Volkswagen up! 1.0 teszt
- Opel Zafira Tourer 1.4 Turbo Start/Stop Cosmo teszt
JAGUAR tesztek
Jaguar XF 2.2 D Premium Luxury teszt 
Alaposan feladja a leckét a Jaguar, a Mondeo alapú X-Type után már a frissített XF is kínál négyhengeres dízelt. Újabb vevőket kíván meghódítani, és meg kell hagyni, van rá esélye.
Még több JAGUAR tesztCímlapon
Friss cikkek
Buktatók a kínai autógyártásban
15 órája – Sztori
Senki sem szeretne lemaradni az évszázad boltjáról, de a kínai vezetés időnként teljesíthetetlen feltételeket és bürokratikus akadályokat gördít a bevándorolni kívánó autógyártók útjába.
Gyáriak, félgyáriak és a többiek - ilyen a WTCC 
3 napja – Sztori
Michelisz a Hungaroringen újraírta a Dávid-Góliát mesét, amikor is egy privát BMW-vel lenyomta a gyári Chevy-hadat. De mitől ennyire gyorsak a csokornyakkendősök?
Autógyártók a sportban – szponzorként 
6 napja – Sztori
Az utóbbi pár évtizedben a sport hatalmas üzletté vált, az autógyártók pedig mindent megtesznek, hogy eladják termékeiket.
-
E hét végén Shell Eco-marathon
7 napja – Sztori -
Williams-siker és robbanás Barcelonában
Múlt héten – Sztori -
Légzsákokról röviden
Múlt héten – Sztori -
Merre mennek az üzemanyagárak?
Múlt héten – Sztori -
Itthon a Dacia Lodgy - beleültünk, beindítottuk
Múlt héten – Újdonság -
Árával sem rossz a már itthon is kapható Kia cee'd
2 hete – Újdonság -
A világ legjobb túraautó-bajnoksága a német
2 hete – Sztori
Kapcsolódó tartalom
- Jaguar XJ Supersport V8 Nürburgring Taxi
- F-Type néven jön az új Jaguar roadster
- Holland dizájn Jaguarból
- Genfi Autószalon: Hivatalos képeken a Jaguar XF Sportbrake
- Feltámad a Jaguar E-Type
- Jaguar: kiterjesztett garancia és szervizcsomag
- Jaguar XF 2.2 D Premium Luxury teszt
- Hogyan lett, és kié ma a Jaguar?
- Ismét lefelé bővül a Jaguar XF kínálata
- Kémfotón a Jaguar XF kombiváltozata
Használtautó.hu
|
Ár: 4.599.000 Ft Évjárat: 2004 / 10 Kivitel: sedan Üzemanyag: Benzin |
|
Ár: 6.990.000 Ft Évjárat: 2008 / 3 Kivitel: sedan Üzemanyag: Benzin |
|
Ár: 1.000.000 Ft Évjárat: 1973 / 8 Kivitel: sedan Üzemanyag: Benzin |























