Friss cikkek
47 perce – Gépjármű Távirati Iroda
Megszűnik a Geely, de csak autómárkaként, a Chery is megkezdte az osztódást. A Nissan saját almárkát alapít Kínában.
1 órája – Újdonság
Szegény Nissan Juke kapásból nehéz helyzetbe került: borús, barátságtalan napon, zuhogó esőben kellett bizonyítania a sajtó meghívott munkatársai előtt. A város azonban az ő terepe!
4 órája – Gépjármű Távirati Iroda
Kitartása miatt jutalmat érdemel – gondolhatta a Kia, amikor egy Soult adott annak a nőnek, aki 960 próbálkozás után kapta meg jogosítványát.
Friss tesztek
Alig van feladat, amire ne lenne alkalmas a Dacia Duster 1.5 dCi Arctic 4x4, ehhez képest a vételár nagyjából ott végződik, ahol a legtöbb hasonló méretű kompakt SUV akciósan, fapadosan kelleti magát.
Némi képzavarral élve, identitását tekintve hullámzó egyéniség a Toyota RAV4: hol női ékszerdoboz, hol macsós zsebterepjáró, most azonban úgy tűnik, valahol félúton elakadtak a japán tervezők.
Más akar lenni, mint a vetélytársak. Más akar lenni, mint az elődje. Mégis csupa jól ismert megoldással van tele az új Opel Meriva.