KIA PICANTO vélemények

10 év
Átlag km
49.764 km
Adatlapok száma

Osztályzat (25 autós véleménye alapján)

Értékelés

• Legrégebbi vélemény legelöl
  • Leghosszabb leírás legelöl
  • Legrövidebb leírás legelöl
Picanto 1.0 LX Cool

(Évjárat: 2007, stílus: higgadt, )

Csendes a motor. Városban jó vele közlekedni. Jól lehet vele parkolni. Jó a fűtése is a klímával sincs gond. Sokat eszik. Nagyon gyenge motorja. Kissé fapados. A gumit 3 év után ki kellett dobni és még el sem kopott, mert szét repedezett. Csomagtartó túl pici (szinte használhatatlan, mert egy...

Picanto 1.0 LX Cool

(Évjárat: 2006, stílus: dinamikus, )

A legjobb benne a kényelem, mindennek találok benne elég helyet. Ami kellemetlen az a kuplung... egyszerűen lehetetlen megszokni.

Picanto 1.0 LX Young

(Évjárat: 2004, stílus: átlagos, )

Egy nagyon szerethető kisautó, kiválóan variálható a csomagtere. A teljesítménye városban elég, és hosszabb távon a tempó tartására is. Autópályán ha az ember nem akarja gyilkolni akkor 130-at sem érdemes vele tartani, legalábbis szerintem tartósan nem jó neki a 4000 rpm feletti fordulatszám. Kic...

Picanto 1.0 LX Cool

(Évjárat: 2007, stílus: dinamikus, )

Legjobban tetszett a tágas utastér és a kocsi dinamizmusa. Nem volt semmi amit utáltam volna benne.

Picanto 1.0 LX Base

(Évjárat: 2008, stílus: átlagos, )

Kezelhetésében, kényelmében, stílusában és minőségébe, de leginkább a vezetési élményében ideális városi autó. Úgy tudom a motorhiba nem egyedi, de konkrét példát felhozni nem tudok. A vételt nem bántam meg, habár utólag kiderült, hogy sikerült volna olcsóbban is hozzá jutnom az autóhoz, ha a pi...

Picanto 1.0 LX Base

(Évjárat: 2005, stílus: átlagos, )

Kelemesen csalódtam a kicsi kocsiban ! Mérete ellenére hosszútávú úton is teljesen kényelmes, megbízható.

Picanto 1.0 LX Cool

(Évjárat: 2007, stílus: dinamikus, )

M MMMMMMMMMMMMMMMM MMMMMMMMMMMMMMM MMMMMMMMMMMMMMMMMMMMM MMMMMMMMMMMMMMMMMMM MMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMM MMMMMMMMMMMMMMMM

Picanto 1.0 LX Young

(Évjárat: 2005, stílus: átlagos, )

A formája ,nagyon jó.A hely az utasoknak meglepően tágas(a méretéhez viszonyítva.Nagyon kicsi a csomagtartó,de a hátsó ülés könnyen lehajtható.A sebessége is megfelelő.

Picanto 1.0 LX Young

(Évjárat: 2006, stílus: dinamikus, )

Fiatalos, minden a kezemhez álló. Megláttam, megszerettem, márkakereskedés (másik) sok egyforma "csúf" autója között állt, egyetlen FEKETE bárányként. Tudtam, kell nekem! A gyerekeim, a család francia autóhoz van szokva 15 éve, de még ők is megbékéltek VELE! Dícséret a koreai gyártóknak, tervezők...

Picanto 1.0 LX Base

(Évjárat: 2007, stílus: átlagos, )

Tetszik, hogy megbízható, méretei miatt könnyű vele a parkolás, a fogyasztása viszont szerintem elég magas, ahhoz képest hogy kis autó

Kapcsolódó tartalom

Friss cikkek

Nico Rosberg nyerte a Forma-1-es Orosz Nagydíjat

Rosberg továbbra is legyőzhetetlen

6 órája – Autósvilág hírei

A szocsi Forma-1-es Orosz Nagydíjon is a világbajnoki pontversenyben élen álló Nico Rosberg, a Mercedes német pilótája győzött, s ezzel tovább növelte az előnyét az összetettben.

Az alsó-középkategóriában erősít keleten a Peugeot

Kínának jár a szedán Peugeot 308

10 órája – Autósvilág hírei

A Pekingi Autószalonon debütált a 2016-os Peugeot 308 Sedan. Európai vonásai ellenére csak a kínai piacon lesz jelen.

Visszatekintő: 20 éves a Mercedes-Benz SLK roadster

20 év keménytető, avagy 20 éves a Mercedes SLK

13 órája – Sztori

Sportos, könnyű és rövid. Neve innen jött, teteje meg az ötvenes évek Amerikájából. A többi meg már a nyitható fémtetős SLK történelme.

dXNlcmRiX2lkPTQ0Jmd5YXJ0bWFueT1raWE=
dXNlcmRiX2lkPTQ0Jmd5YXJ0bWFueT1raWE=

Friss tesztek

Ford S-MAX 2.0 TDCi 180 LE AWD PowerShift Automata teszt

És ebből még Vignale is van! Ford S-MAX teszt

A Ford csendesen, de egészen prémium minőségűre gyúrta a korábban is a kategória legsportosabbjának számító S-MAX egyterűjét. Egy baja persze van.

DS5 BlueHDi 180 EAT6 teszt

Egy Citroën logóval kevesebb - DS5 teszt

A franciák divatmodellje tavaly óta annyira különcnek számít, hogy a Citroën nevet is ledobta magáról, és önálló márkaként, DS néven fut tovább. Legnagyobb és legerősebb változatát tettük próbára.

Ford Focus ST Kombi 2.0 TDCi ST3  teszt

Családi Mustang? Ford Focus ST Kombi 2.0 TDCi teszt

Dízelmotoros kombiként sokaknak fura a Ford Focus ST, ami akár még automata váltós is lehetne. És még így is a legtökösebb kompakt kombi.

Még több teszt

Használtautó.hu

VOLKSWAGEN GOLF IV 1.4 Euro Edition

VOLKSWAGEN GOLF IV 1.4...

Ár: 799.000 Ft

Évjárat: 1999 / 10

ROVER 25 1.4 Classic

ROVER 25 1.4 Classic

Ár: 430.000 Ft

Évjárat: 2000 / 4

Üzemanyag: Benzin/Gáz

SUZUKI SWIFT 1.3 GLX klima

SUZUKI SWIFT 1.3 GLX k...

Ár: 390.000 Ft

Évjárat: 2001 / 10

Kivitel: Egyterű

Üzemanyag: Dízel

MINI MINI COOPER 1.6 XENON Ű.FŰTÉS BŐR D.KLÍMA

MINI MINI COOPER 1.6 X...

Ár: 1.890.000 Ft

Évjárat: 2006 / 4