KIA PICANTO vélemények

9 év
Átlag km
49.764 km
Adatlapok száma

Osztályzat (25 autós véleménye alapján)

Értékelés

• Legrégebbi vélemény legelöl
  • Leghosszabb leírás legelöl
  • Legrövidebb leírás legelöl
Picanto 1.0 LX Cool

(Évjárat: 2007, stílus: higgadt, )

Csendes a motor. Városban jó vele közlekedni. Jól lehet vele parkolni. Jó a fűtése is a klímával sincs gond. Sokat eszik. Nagyon gyenge motorja. Kissé fapados. A gumit 3 év után ki kellett dobni és még el sem kopott, mert szét repedezett. Csomagtartó túl pici (szinte használhatatlan, mert egy...

Picanto 1.0 LX Cool

(Évjárat: 2006, stílus: dinamikus, )

A legjobb benne a kényelem, mindennek találok benne elég helyet. Ami kellemetlen az a kuplung... egyszerűen lehetetlen megszokni.

Picanto 1.0 LX Young

(Évjárat: 2004, stílus: átlagos, )

Egy nagyon szerethető kisautó, kiválóan variálható a csomagtere. A teljesítménye városban elég, és hosszabb távon a tempó tartására is. Autópályán ha az ember nem akarja gyilkolni akkor 130-at sem érdemes vele tartani, legalábbis szerintem tartósan nem jó neki a 4000 rpm feletti fordulatszám. Kic...

Picanto 1.0 LX Cool

(Évjárat: 2007, stílus: dinamikus, )

Legjobban tetszett a tágas utastér és a kocsi dinamizmusa. Nem volt semmi amit utáltam volna benne.

Picanto 1.0 LX Base

(Évjárat: 2008, stílus: átlagos, )

Kezelhetésében, kényelmében, stílusában és minőségébe, de leginkább a vezetési élményében ideális városi autó. Úgy tudom a motorhiba nem egyedi, de konkrét példát felhozni nem tudok. A vételt nem bántam meg, habár utólag kiderült, hogy sikerült volna olcsóbban is hozzá jutnom az autóhoz, ha a pi...

Picanto 1.0 LX Base

(Évjárat: 2005, stílus: átlagos, )

Kelemesen csalódtam a kicsi kocsiban ! Mérete ellenére hosszútávú úton is teljesen kényelmes, megbízható.

Picanto 1.0 LX Cool

(Évjárat: 2007, stílus: dinamikus, )

M MMMMMMMMMMMMMMMM MMMMMMMMMMMMMMM MMMMMMMMMMMMMMMMMMMMM MMMMMMMMMMMMMMMMMMM MMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMM MMMMMMMMMMMMMMMM

Picanto 1.0 LX Young

(Évjárat: 2005, stílus: átlagos, )

A formája ,nagyon jó.A hely az utasoknak meglepően tágas(a méretéhez viszonyítva.Nagyon kicsi a csomagtartó,de a hátsó ülés könnyen lehajtható.A sebessége is megfelelő.

Picanto 1.0 LX Young

(Évjárat: 2006, stílus: dinamikus, )

Fiatalos, minden a kezemhez álló. Megláttam, megszerettem, márkakereskedés (másik) sok egyforma "csúf" autója között állt, egyetlen FEKETE bárányként. Tudtam, kell nekem! A gyerekeim, a család francia autóhoz van szokva 15 éve, de még ők is megbékéltek VELE! Dícséret a koreai gyártóknak, tervezők...

Picanto 1.0 LX Base

(Évjárat: 2007, stílus: átlagos, )

Tetszik, hogy megbízható, méretei miatt könnyű vele a parkolás, a fogyasztása viszont szerintem elég magas, ahhoz képest hogy kis autó

Kapcsolódó tartalom

Friss cikkek

Opel Astra K széria: közeleg a bemutató, kémfotón az új

Nagyobb és menőbb Astrával támad az Opel

3 órája – Autósvilág hírei

A harmadik negyedévben mutatják be az ötödik generációs Opel Astrát. A Frankfurti Autószalon legnagyobb újdonsága kémfotókon megnézhető.

Genfben tér vissza a legendás Jensen a GT modern változatával

40 év után újra autókat fog gyártani a Jensen

5 órája – Sztori

1976 óta nem gyárt autókat a Jensen, de a márkanév új tulajdonosa nagy terveket szőtt. Jövőre, 40 év szünet után új típussal jönnek ki.

Hétfőn derül ki az Év Autója 2015 díj nyertese. Tippelj, mi lehet az!

Szerinted mi lesz az Év Autója 2015?

8 órája – Sztori

Az Év Autója díj 2015-ös nyertese hétfőn kiderül. Lamentáljunk egy kicsit, vajon melyik modell lehet a kitüntetett. Voksolj, hogy te mit vársz!

dXNlcmRiX2lkPTQ0Jmd5YXJ0bWFueT1raWE=
dXNlcmRiX2lkPTQ0Jmd5YXJ0bWFueT1raWE=

Friss tesztek

Hyundai i20 1.25i (HP) teszt

Nemzetközi menetjegy - Hyundai i20 teszt

A Hyundai az i20-assal is megmutatta, hogy tudnak európai ízlésre hangolt autót csinálni, ha akarnak. Végre akarnak. Veszélyben a Kia?

Ford Focus 1.5 EcoBoost (182 LE) teszt

Huligánt csinált belőlem - Ford Focus teszt

Leggazdagabb felszereltségével, legerősebb motorjával és sportos kiegészítőkkel járt nálunk a megújult Ford Focus. Csoda, hogy bejött?

Opel Corsa E 1.0 Turbo Cosmo teszt

Mosolyt fakaszt? Opel Corsa E 1.0 Turbo teszt

Ötajtósként, legerősebb szentgotthárdi motorjával járt teszten a vadonatúj Opel Corsa E. Mosolygós az arca, de vajon vezetni is öröm?

Még több teszt

Használtautó.hu

VOLKSWAGEN GOLF II 1.6 GTD

VOLKSWAGEN GOLF II 1.6...

Ár: 335.000 Ft

Évjárat: 1985 / 7

Kivitel: coupe

Üzemanyag: Dízel

HONDA ACCORD Tourer 2.2 CTDi Sport My. 06 Tempomat-Szervizkönyv!!

HONDA ACCORD Tourer 2....

Ár: 1.878.000 Ft

Évjárat: 2006 / 4

Kivitel: kombi

Üzemanyag: Dízel

OPEL VECTRA B 1.6 16V GL (Lefoglalva)

OPEL VECTRA B 1.6 16V...

Ár: 350.000 Ft

Évjárat: 1998

Kivitel: kombi

Üzemanyag: Dízel

RENAULT CLIO 1.4 16V RXE Cool (Automata)

RENAULT CLIO 1.4 16V R...

Ár: 219.000 Ft

Évjárat: 2002 / 11