KIA PICANTO vélemények

10 év
Átlag km
49.764 km
Adatlapok száma

Osztályzat (25 autós véleménye alapján)

Értékelés

• Legrégebbi vélemény legelöl
  • Leghosszabb leírás legelöl
  • Legrövidebb leírás legelöl
Picanto 1.0 LX Cool

(Évjárat: 2007, stílus: higgadt, )

Csendes a motor. Városban jó vele közlekedni. Jól lehet vele parkolni. Jó a fűtése is a klímával sincs gond. Sokat eszik. Nagyon gyenge motorja. Kissé fapados. A gumit 3 év után ki kellett dobni és még el sem kopott, mert szét repedezett. Csomagtartó túl pici (szinte használhatatlan, mert egy...

Picanto 1.0 LX Cool

(Évjárat: 2006, stílus: dinamikus, )

A legjobb benne a kényelem, mindennek találok benne elég helyet. Ami kellemetlen az a kuplung... egyszerűen lehetetlen megszokni.

Picanto 1.0 LX Young

(Évjárat: 2004, stílus: átlagos, )

Egy nagyon szerethető kisautó, kiválóan variálható a csomagtere. A teljesítménye városban elég, és hosszabb távon a tempó tartására is. Autópályán ha az ember nem akarja gyilkolni akkor 130-at sem érdemes vele tartani, legalábbis szerintem tartósan nem jó neki a 4000 rpm feletti fordulatszám. Kic...

Picanto 1.0 LX Cool

(Évjárat: 2007, stílus: dinamikus, )

Legjobban tetszett a tágas utastér és a kocsi dinamizmusa. Nem volt semmi amit utáltam volna benne.

Picanto 1.0 LX Base

(Évjárat: 2008, stílus: átlagos, )

Kezelhetésében, kényelmében, stílusában és minőségébe, de leginkább a vezetési élményében ideális városi autó. Úgy tudom a motorhiba nem egyedi, de konkrét példát felhozni nem tudok. A vételt nem bántam meg, habár utólag kiderült, hogy sikerült volna olcsóbban is hozzá jutnom az autóhoz, ha a pi...

Picanto 1.0 LX Base

(Évjárat: 2005, stílus: átlagos, )

Kelemesen csalódtam a kicsi kocsiban ! Mérete ellenére hosszútávú úton is teljesen kényelmes, megbízható.

Picanto 1.0 LX Cool

(Évjárat: 2007, stílus: dinamikus, )

M MMMMMMMMMMMMMMMM MMMMMMMMMMMMMMM MMMMMMMMMMMMMMMMMMMMM MMMMMMMMMMMMMMMMMMM MMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMM MMMMMMMMMMMMMMMM

Picanto 1.0 LX Young

(Évjárat: 2005, stílus: átlagos, )

A formája ,nagyon jó.A hely az utasoknak meglepően tágas(a méretéhez viszonyítva.Nagyon kicsi a csomagtartó,de a hátsó ülés könnyen lehajtható.A sebessége is megfelelő.

Picanto 1.0 LX Young

(Évjárat: 2006, stílus: dinamikus, )

Fiatalos, minden a kezemhez álló. Megláttam, megszerettem, márkakereskedés (másik) sok egyforma "csúf" autója között állt, egyetlen FEKETE bárányként. Tudtam, kell nekem! A gyerekeim, a család francia autóhoz van szokva 15 éve, de még ők is megbékéltek VELE! Dícséret a koreai gyártóknak, tervezők...

Picanto 1.0 LX Base

(Évjárat: 2007, stílus: átlagos, )

Tetszik, hogy megbízható, méretei miatt könnyű vele a parkolás, a fogyasztása viszont szerintem elég magas, ahhoz képest hogy kis autó

Kapcsolódó tartalom

Friss cikkek

Bombaként robbant le a hótömeg egy kamion tetejéről

Ilyet még nem láttál: hórobbanás az autópályán Videó

6 órája – Sztori

Látványos és egyben igen balesetveszélyes jelenség történt az egyik autópályán Chicagóban.

Kiszivárgott képen a 2016-os Suzuki SX4 S-Cross

Ilyen csúnya lesz az átdolgozott Suzuki SX4 S-Cross

9 órája – Autósvilág hírei

Eddig sem a külseje volt a legfontosabb érv mellette, de most aztán tényleg a belső értékei kerülnek előtérbe a friss SX4 S-Crossnak.

Ilyen lenne a BMW M2 pályaautó változata

BMW M2 lesz a MotoGP hivatalos Safety Carja Videó

12 órája – Autósvilág hírei

Már-már hagyomány, hogy a BMW szolgáltatja a MotoGP hivatalos Safety Carjait. Volt már X5 M, M6, M5, M4, M1, most azonban az M2 a soros.

dXNlcmRiX2lkPTQ0Jmd5YXJ0bWFueT1raWE=
dXNlcmRiX2lkPTQ0Jmd5YXJ0bWFueT1raWE=

Friss tesztek

Mercedes-Benz GLE 400 4MATIC teszt

FelMLkedett - Mercedes GLE 400 4MATIC teszt

Ráncfelvarrása után a Mercedes ML már GLE néven fut tovább. Belépő benzinesével teszteltük az Audi Q7 és a BMW X5 közvetlen versenytársát.

Opel Astra 1.6 CDTI (Automata) Innovation teszt

Természetesen igen - a dízel, automata Opel Astra

Ugyanaz még egyszer - gondoltam, de tévedtem. Jól vigyázzon, aki Astra hajtásláncot választ. A dízel automata függést okozhat.

Összehasonlító teszt: Kia cee'd 1.0 T-GDI GT-Line vs. Mazda3 G120 Revolution

Összevetés: 1,0 liter turbó, vagy 2,0 liter szívó?

Két kompakt azonos teljesítménnyel. Csupán az a kérdés, hogy az 1,0 literes turbós, vagy a 2,0 literes szívó bizonyul-e jobbnak? Utánajártunk!

Még több teszt

Használtautó.hu

OPEL ASTRA J Sports Tourer 1.4 T Drive EURO6 KIFUTÓ MODELL-AKCIÓS ÁRON!!!

OPEL ASTRA J Sports To...

Ár: 5.294.000 Ft

Évjárat: 2015

Kivitel: kombi

Üzemanyag: Benzin

OPEL ASTRA G 1.6 16V Comfort KLIMA 177000 KM ALUFELNI

OPEL ASTRA G 1.6 16V C...

Ár: 599.999 Ft

Évjárat: 2000 / 10

Kivitel: ferdehátú

Üzemanyag: Benzin

ALFA ROMEO 156 1.9 JTD 16V Classic

ALFA ROMEO 156 1.9 JTD...

Ár: 550.000 Ft

Ár: 360.000 Ft

Évjárat: 2000 / 1

Kivitel: ferdehátú

VOLVO S60 2.4 D [D5] R Line! Friss műszaki! Alufeln

VOLVO S60 2.4 D [D5] R...

Ár: 1.250.000 Ft

Évjárat: 2001