KIA PICANTO vélemények

9 év
Átlag km
49.764 km
Adatlapok száma

Osztályzat (25 autós véleménye alapján)

Értékelés

• Legrégebbi vélemény legelöl
  • Leghosszabb leírás legelöl
  • Legrövidebb leírás legelöl
Picanto 1.0 LX Cool

(Évjárat: 2007, stílus: higgadt, )

Csendes a motor. Városban jó vele közlekedni. Jól lehet vele parkolni. Jó a fűtése is a klímával sincs gond. Sokat eszik. Nagyon gyenge motorja. Kissé fapados. A gumit 3 év után ki kellett dobni és még el sem kopott, mert szét repedezett. Csomagtartó túl pici (szinte használhatatlan, mert egy...

Picanto 1.0 LX Cool

(Évjárat: 2006, stílus: dinamikus, )

A legjobb benne a kényelem, mindennek találok benne elég helyet. Ami kellemetlen az a kuplung... egyszerűen lehetetlen megszokni.

Picanto 1.0 LX Young

(Évjárat: 2004, stílus: átlagos, )

Egy nagyon szerethető kisautó, kiválóan variálható a csomagtere. A teljesítménye városban elég, és hosszabb távon a tempó tartására is. Autópályán ha az ember nem akarja gyilkolni akkor 130-at sem érdemes vele tartani, legalábbis szerintem tartósan nem jó neki a 4000 rpm feletti fordulatszám. Kic...

Picanto 1.0 LX Cool

(Évjárat: 2007, stílus: dinamikus, )

Legjobban tetszett a tágas utastér és a kocsi dinamizmusa. Nem volt semmi amit utáltam volna benne.

Picanto 1.0 LX Base

(Évjárat: 2008, stílus: átlagos, )

Kezelhetésében, kényelmében, stílusában és minőségébe, de leginkább a vezetési élményében ideális városi autó. Úgy tudom a motorhiba nem egyedi, de konkrét példát felhozni nem tudok. A vételt nem bántam meg, habár utólag kiderült, hogy sikerült volna olcsóbban is hozzá jutnom az autóhoz, ha a pi...

Picanto 1.0 LX Base

(Évjárat: 2005, stílus: átlagos, )

Kelemesen csalódtam a kicsi kocsiban ! Mérete ellenére hosszútávú úton is teljesen kényelmes, megbízható.

Picanto 1.0 LX Cool

(Évjárat: 2007, stílus: dinamikus, )

M MMMMMMMMMMMMMMMM MMMMMMMMMMMMMMM MMMMMMMMMMMMMMMMMMMMM MMMMMMMMMMMMMMMMMMM MMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMM MMMMMMMMMMMMMMMM

Picanto 1.0 LX Young

(Évjárat: 2005, stílus: átlagos, )

A formája ,nagyon jó.A hely az utasoknak meglepően tágas(a méretéhez viszonyítva.Nagyon kicsi a csomagtartó,de a hátsó ülés könnyen lehajtható.A sebessége is megfelelő.

Picanto 1.0 LX Young

(Évjárat: 2006, stílus: dinamikus, )

Fiatalos, minden a kezemhez álló. Megláttam, megszerettem, márkakereskedés (másik) sok egyforma "csúf" autója között állt, egyetlen FEKETE bárányként. Tudtam, kell nekem! A gyerekeim, a család francia autóhoz van szokva 15 éve, de még ők is megbékéltek VELE! Dícséret a koreai gyártóknak, tervezők...

Picanto 1.0 LX Base

(Évjárat: 2007, stílus: átlagos, )

Tetszik, hogy megbízható, méretei miatt könnyű vele a parkolás, a fogyasztása viszont szerintem elég magas, ahhoz képest hogy kis autó

Kapcsolódó tartalom

Friss cikkek

Akár 300 lóerőt is tudhat a Ford Focus ST benzinmotorral

Többleterő a napokban próbált Ford Focus ST-nek

41 perce – Autósvilág hírei

A brit Graham Goode Racing alakított egy keveset még a gyárilag sem gyenge Ford Focus ST 2,0 literes és turbós benzinmotorján.

Új ellenfél a sportos, dízel, kompakt kombik között: itt a Volkswagen Golf GTD Variant

Családi dízelsportolás: jön a kombi Volkswagen Golf GTD

16 órája – Autósvilág hírei

Élőben Csak Genfben, de fotókon már most leleplezte a Volkswagen a kombi Golf GTD-t. Kivirágzott az erős, dízel kompakt kombik piaca.

Spekulatív grafikákon az Audi Q1-es

2016-baj jön, de még csak rajzokon látható az Audi Q1

19 órája – Autósvilág hírei

Már tudni, hogy 2016-ban mutatják be, de még csak tippelni lehet, hogy néz ki. Nem hivatalos grafikákon az Audi Q1-es.

dXNlcmRiX2lkPTQ0Jmd5YXJ0bWFueT1raWE=
dXNlcmRiX2lkPTQ0Jmd5YXJ0bWFueT1raWE=

Friss tesztek

Opel Adam Rocks 1.0 Turbo teszt

Csinos, csendes, kicsi kocsi - Opel Adam Rocks teszt

Az Adam Rocks a hazánkban gyártott turbós benzinmotorral járt nálunk. Többször is kellemes csalódást okozott a jelenlegi legkisebb Opel.

smart forfour 1.0 teszt

Két test, hány lélek? - smart forfour teszt

Francia-német kooprodukcióban éledt újjá a smart forfour, az új nagyrészt megegyezik a Renault Twingóval. Rá lehetne tenni a csillagot?

Mercedes-Benz B 200 Automata teszt

Hogy ez mennyivel jobb autó lett! Mercedes-Benz B 200 teszt

Csak egy frissítést kapott a három évvel ezelőtt megjelent Mercedes B-osztály, ám nagyon sokat fejlődött. Egy baja van csak: nem a mi autónk.

Még több teszt

Használtautó.hu

SUZUKI SWIFT 1.0 GA (Automata)

SUZUKI SWIFT 1.0 GA (A...

Ár: 359.000 Ft

Évjárat: 1998 / 6

Kivitel: ferdehátú

Üzemanyag: Benzin

VOLKSWAGEN PASSAT Variant 1.9 PD TDI Comfortline KITŰNŐ ÁLLAPOT!

VOLKSWAGEN PASSAT Vari...

Ár: 949.000 Ft

Évjárat: 1999 / 10

Kivitel: kombi

Üzemanyag: Dízel

VOLKSWAGEN GOLF VI 1.4 Trendline ALU!SZERVIZKÖNYV!50EKM!

VOLKSWAGEN GOLF VI 1.4...

Ár: 2.549.000 Ft

Ár: 1.200.000 Ft

Évjárat: 2003 / 7

Kivitel: sedan

Üzemanyag: Dízel

VOLKSWAGEN GOLF VI Variant 1.6 CR TDI Comfortline 70EKM!ALU!T.KAMERA!

VOLKSWAGEN GOLF VI Var...

Ár: 2.990.000 Ft

Évjárat: 2010 / 10