KIA PICANTO vélemények

9 év
Átlag km
49.764 km
Adatlapok száma

Osztályzat (25 autós véleménye alapján)

Értékelés

• Legrégebbi vélemény legelöl
  • Leghosszabb leírás legelöl
  • Legrövidebb leírás legelöl
Picanto 1.0 LX Cool

(Évjárat: 2007, stílus: higgadt, )

Csendes a motor. Városban jó vele közlekedni. Jól lehet vele parkolni. Jó a fűtése is a klímával sincs gond. Sokat eszik. Nagyon gyenge motorja. Kissé fapados. A gumit 3 év után ki kellett dobni és még el sem kopott, mert szét repedezett. Csomagtartó túl pici (szinte használhatatlan, mert egy...

Picanto 1.0 LX Cool

(Évjárat: 2006, stílus: dinamikus, )

A legjobb benne a kényelem, mindennek találok benne elég helyet. Ami kellemetlen az a kuplung... egyszerűen lehetetlen megszokni.

Picanto 1.0 LX Young

(Évjárat: 2004, stílus: átlagos, )

Egy nagyon szerethető kisautó, kiválóan variálható a csomagtere. A teljesítménye városban elég, és hosszabb távon a tempó tartására is. Autópályán ha az ember nem akarja gyilkolni akkor 130-at sem érdemes vele tartani, legalábbis szerintem tartósan nem jó neki a 4000 rpm feletti fordulatszám. Kic...

Picanto 1.0 LX Cool

(Évjárat: 2007, stílus: dinamikus, )

Legjobban tetszett a tágas utastér és a kocsi dinamizmusa. Nem volt semmi amit utáltam volna benne.

Picanto 1.0 LX Base

(Évjárat: 2008, stílus: átlagos, )

Kezelhetésében, kényelmében, stílusában és minőségébe, de leginkább a vezetési élményében ideális városi autó. Úgy tudom a motorhiba nem egyedi, de konkrét példát felhozni nem tudok. A vételt nem bántam meg, habár utólag kiderült, hogy sikerült volna olcsóbban is hozzá jutnom az autóhoz, ha a pi...

Picanto 1.0 LX Base

(Évjárat: 2005, stílus: átlagos, )

Kelemesen csalódtam a kicsi kocsiban ! Mérete ellenére hosszútávú úton is teljesen kényelmes, megbízható.

Picanto 1.0 LX Cool

(Évjárat: 2007, stílus: dinamikus, )

M MMMMMMMMMMMMMMMM MMMMMMMMMMMMMMM MMMMMMMMMMMMMMMMMMMMM MMMMMMMMMMMMMMMMMMM MMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMM MMMMMMMMMMMMMMMM

Picanto 1.0 LX Young

(Évjárat: 2005, stílus: átlagos, )

A formája ,nagyon jó.A hely az utasoknak meglepően tágas(a méretéhez viszonyítva.Nagyon kicsi a csomagtartó,de a hátsó ülés könnyen lehajtható.A sebessége is megfelelő.

Picanto 1.0 LX Young

(Évjárat: 2006, stílus: dinamikus, )

Fiatalos, minden a kezemhez álló. Megláttam, megszerettem, márkakereskedés (másik) sok egyforma "csúf" autója között állt, egyetlen FEKETE bárányként. Tudtam, kell nekem! A gyerekeim, a család francia autóhoz van szokva 15 éve, de még ők is megbékéltek VELE! Dícséret a koreai gyártóknak, tervezők...

Picanto 1.0 LX Base

(Évjárat: 2007, stílus: átlagos, )

Tetszik, hogy megbízható, méretei miatt könnyű vele a parkolás, a fogyasztása viszont szerintem elég magas, ahhoz képest hogy kis autó

Kapcsolódó tartalom

Friss cikkek

Dél-Korea három Ferrari Enzójából az egyik oszlopnak ütközött

Vigyázat, fájni fog! Kettévágta az oszlop a Ferrari orrát

9 órája – Autósvilág hírei

Nem tudni, hogy lehet-e gazdasági totálkárról beszélni a dél-koreai Ferrari Enzónál, amely egy parkolóban ütközött oszlopnak.

Mégis lehet az A1-nél kisebb autója az Audinak

Városi miniautót tervez az Audi

12 órája – Autósvilág hírei

Megint elővehetjük az ötéves poént: mi lesz az új Audi kisautó neve, talán A0, vagy A-1?

Lóerők Éjszakája - június 6-án Tökölön

Ne tökölj, irány Tököl! Jön a Lóerők Éjszakája Videó

14 órája – Autósvilág hírei

Június első szombatján ismét Lóerők Éjszakája. Több mint tíz különféle autós program egyetlen éjszaka, egyetlen helyszínen.

dXNlcmRiX2lkPTQ0Jmd5YXJ0bWFueT1raWE=
dXNlcmRiX2lkPTQ0Jmd5YXJ0bWFueT1raWE=

Friss tesztek

Mercedes Vito Tourer 119 BlueTEC teszt

Miénk itt a tér - Mercedes Vito Tourer

A Mercedes Vito ismét mércét állít a munkásbuszok és a nagycsaládos csapatszállítók között. Csak egyre vigyázzunk, hogy ne extrázzuk túl.

Mazda CX-5 G-192 Revolution Top SD Automata teszt

Ez sem eszi le a fejed! Teszten a csúcs Mazda CX-5

Erősebbik benzinmotorjával, a lehető legjobb kivitelben, minden extrájával járt nálunk a frissített Mazda CX-5. Így is józan választás.

SEAT Leon X-Perience 1.8 TFSI DSG 4Drive teszt

Sportos terepfutó - SEAT Leon X-Perience teszt

Idén érkezett a hazai piacra a SEAT Leon kombi változatának crossoveresített kivitele. A csúcs benzines, 1.8 TFSI motorral, összkerékhajtással és hétgangos DSG-vel tettük próbára.

Még több teszt

Ár: 350.000 Ft

Évjárat: 1998

Kivitel: ferdehátú

VOLKSWAGEN GOLF IV 1.4 Euro Edition

VOLKSWAGEN GOLF IV 1.4...

Ár: 449.000 Ft

Évjárat: 2000 / 8

Kivitel: ferdehátú

OPEL ZAFIRA B 1.9 CDTI Enjoy KLÍMA.ÜLÉSF.TEMP.VONÓH.6SEBESS

OPEL ZAFIRA B 1.9 CDTI...

Ár: 1.290.000 Ft

Évjárat: 2007 / 10