KIA PICANTO vélemények

8 év
Átlag km
49.764 km
Adatlapok száma

Osztályzat (25 autós véleménye alapján)

Értékelés

• Legrégebbi vélemény legelöl
  • Leghosszabb leírás legelöl
  • Legrövidebb leírás legelöl
Picanto 1.0 LX Cool

(Évjárat: 2007, stílus: higgadt, )

Csendes a motor. Városban jó vele közlekedni. Jól lehet vele parkolni. Jó a fűtése is a klímával sincs gond. Sokat eszik. Nagyon gyenge motorja. Kissé fapados. A gumit 3 év után ki kellett dobni és még el sem kopott, mert szét repedezett. Csomagtartó túl pici (szinte használhatatlan, mert egy...

Picanto 1.0 LX Cool

(Évjárat: 2006, stílus: dinamikus, )

A legjobb benne a kényelem, mindennek találok benne elég helyet. Ami kellemetlen az a kuplung... egyszerűen lehetetlen megszokni.

Picanto 1.0 LX Young

(Évjárat: 2004, stílus: átlagos, )

Egy nagyon szerethető kisautó, kiválóan variálható a csomagtere. A teljesítménye városban elég, és hosszabb távon a tempó tartására is. Autópályán ha az ember nem akarja gyilkolni akkor 130-at sem érdemes vele tartani, legalábbis szerintem tartósan nem jó neki a 4000 rpm feletti fordulatszám. Kic...

Picanto 1.0 LX Cool

(Évjárat: 2007, stílus: dinamikus, )

Legjobban tetszett a tágas utastér és a kocsi dinamizmusa. Nem volt semmi amit utáltam volna benne.

Picanto 1.0 LX Base

(Évjárat: 2008, stílus: átlagos, )

Kezelhetésében, kényelmében, stílusában és minőségébe, de leginkább a vezetési élményében ideális városi autó. Úgy tudom a motorhiba nem egyedi, de konkrét példát felhozni nem tudok. A vételt nem bántam meg, habár utólag kiderült, hogy sikerült volna olcsóbban is hozzá jutnom az autóhoz, ha a pi...

Picanto 1.0 LX Base

(Évjárat: 2005, stílus: átlagos, )

Kelemesen csalódtam a kicsi kocsiban ! Mérete ellenére hosszútávú úton is teljesen kényelmes, megbízható.

Picanto 1.0 LX Cool

(Évjárat: 2007, stílus: dinamikus, )

M MMMMMMMMMMMMMMMM MMMMMMMMMMMMMMM MMMMMMMMMMMMMMMMMMMMM MMMMMMMMMMMMMMMMMMM MMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMM MMMMMMMMMMMMMMMM

Picanto 1.0 LX Young

(Évjárat: 2005, stílus: átlagos, )

A formája ,nagyon jó.A hely az utasoknak meglepően tágas(a méretéhez viszonyítva.Nagyon kicsi a csomagtartó,de a hátsó ülés könnyen lehajtható.A sebessége is megfelelő.

Picanto 1.0 LX Young

(Évjárat: 2006, stílus: dinamikus, )

Fiatalos, minden a kezemhez álló. Megláttam, megszerettem, márkakereskedés (másik) sok egyforma "csúf" autója között állt, egyetlen FEKETE bárányként. Tudtam, kell nekem! A gyerekeim, a család francia autóhoz van szokva 15 éve, de még ők is megbékéltek VELE! Dícséret a koreai gyártóknak, tervezők...

Picanto 1.0 LX Base

(Évjárat: 2007, stílus: átlagos, )

Tetszik, hogy megbízható, méretei miatt könnyű vele a parkolás, a fogyasztása viszont szerintem elég magas, ahhoz képest hogy kis autó

Kapcsolódó tartalom

Friss cikkek

Akkucsere-programot tesztel a Tesla

Három perc alatt 100% töltöttség? Videó

8 órája – Autósvilág hírei

A Tesla már több mint egy éve bejelentette, hogy akkucsere állomásokat hoz létre. Kicsit lassan megy a dolog, de már folyik a tesztelés.

Az év utolsó hete is üzemanyagár-csökkenést hoz

Csak egy hét múlva, de ismét apadnak az üzemanyagárak

11 órája – Autósvilág hírei

A Jézuska már nem hoz a mostaniaknál kedvezőbb üzemanyagárakat, de jövő hétfőn ismét mérséklődik a benzin és a gázolaj ára is.

12 napon keresztül ingyenes a parkolás a fővárosban

December 24-től nem kell fizetni a parkolásért Budapesten

12 órája – Autósvilág hírei

Idén extrán hosszú a karácsonyi időszak, hiszen december 24. és január 2. sem munkanap. Ráadásul karácsony és szilveszter között is ingyenes a parkolás.

dXNlcmRiX2lkPTQ0Jmd5YXJ0bWFueT1raWE=
dXNlcmRiX2lkPTQ0Jmd5YXJ0bWFueT1raWE=

Friss tesztek

BMW 218i Active Tourer teszt

Vezettél már rossz BMW-t? - BMW 2 Active Tourer teszt

A B-liga aktív túrázója, a 2-es Active Tourer, ő az első fronthajtású BMW. Milyen autónak, és milyen BMW-nek? Mindezt bő 9 millióért.

Lexus NX 300h F Sport Top teszt

Sláger lesz! Lexus NX 300h teszt Videó

Sajátos úton jár a Lexus. A Toyota hibrid hajtásláncával ad összkerékhajtást, erőt és akár emissziómentes üzemet, valamint dögös megjelenést.

BMW X4 xDrive 30d teszt

Dögös vörös bömös - BMW X4 30d teszt

Az idei év egyik nagy dobása a BMW-nél az X4 megjelenése volt. Az X6 kistestvérét M csomaggal és háromliteres, 258 lóerős dízelmotorral teszteltük. Nagyon vaddisznó!

Még több teszt

Használtautó.hu

BMW 320d Touring DIGITKLÍMA!APS!EU3!

BMW 320d Touring DIGIT...

Ár: 599.000 Ft

Évjárat: 1988 / 4

Kivitel: terepjáró

Üzemanyag: Benzin/Gáz

BMW 318d Touring (Automata) Edirion.Navigáció-Pdc-Tempomat

BMW 318d Touring (Auto...

Ár: 4.199.999 Ft

Évjárat: 2011 / 8

Üzemanyag: Dízel

PEUGEOT 407 2.0 HDi Supreme (Automata)

PEUGEOT 407 2.0 HDi Su...

Ár: 1.290.000 Ft

Évjárat: 2004 / 8