KIA PICANTO vélemények

10 év
Átlag km
49.764 km
Adatlapok száma

Osztályzat (25 autós véleménye alapján)

Értékelés

• Legrégebbi vélemény legelöl
  • Leghosszabb leírás legelöl
  • Legrövidebb leírás legelöl
Picanto 1.0 LX Cool

(Évjárat: 2007, stílus: higgadt, )

Csendes a motor. Városban jó vele közlekedni. Jól lehet vele parkolni. Jó a fűtése is a klímával sincs gond. Sokat eszik. Nagyon gyenge motorja. Kissé fapados. A gumit 3 év után ki kellett dobni és még el sem kopott, mert szét repedezett. Csomagtartó túl pici (szinte használhatatlan, mert egy...

Picanto 1.0 LX Cool

(Évjárat: 2006, stílus: dinamikus, )

A legjobb benne a kényelem, mindennek találok benne elég helyet. Ami kellemetlen az a kuplung... egyszerűen lehetetlen megszokni.

Picanto 1.0 LX Young

(Évjárat: 2004, stílus: átlagos, )

Egy nagyon szerethető kisautó, kiválóan variálható a csomagtere. A teljesítménye városban elég, és hosszabb távon a tempó tartására is. Autópályán ha az ember nem akarja gyilkolni akkor 130-at sem érdemes vele tartani, legalábbis szerintem tartósan nem jó neki a 4000 rpm feletti fordulatszám. Kic...

Picanto 1.0 LX Cool

(Évjárat: 2007, stílus: dinamikus, )

Legjobban tetszett a tágas utastér és a kocsi dinamizmusa. Nem volt semmi amit utáltam volna benne.

Picanto 1.0 LX Base

(Évjárat: 2008, stílus: átlagos, )

Kezelhetésében, kényelmében, stílusában és minőségébe, de leginkább a vezetési élményében ideális városi autó. Úgy tudom a motorhiba nem egyedi, de konkrét példát felhozni nem tudok. A vételt nem bántam meg, habár utólag kiderült, hogy sikerült volna olcsóbban is hozzá jutnom az autóhoz, ha a pi...

Picanto 1.0 LX Base

(Évjárat: 2005, stílus: átlagos, )

Kelemesen csalódtam a kicsi kocsiban ! Mérete ellenére hosszútávú úton is teljesen kényelmes, megbízható.

Picanto 1.0 LX Cool

(Évjárat: 2007, stílus: dinamikus, )

M MMMMMMMMMMMMMMMM MMMMMMMMMMMMMMM MMMMMMMMMMMMMMMMMMMMM MMMMMMMMMMMMMMMMMMM MMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMM MMMMMMMMMMMMMMMM

Picanto 1.0 LX Young

(Évjárat: 2005, stílus: átlagos, )

A formája ,nagyon jó.A hely az utasoknak meglepően tágas(a méretéhez viszonyítva.Nagyon kicsi a csomagtartó,de a hátsó ülés könnyen lehajtható.A sebessége is megfelelő.

Picanto 1.0 LX Young

(Évjárat: 2006, stílus: dinamikus, )

Fiatalos, minden a kezemhez álló. Megláttam, megszerettem, márkakereskedés (másik) sok egyforma "csúf" autója között állt, egyetlen FEKETE bárányként. Tudtam, kell nekem! A gyerekeim, a család francia autóhoz van szokva 15 éve, de még ők is megbékéltek VELE! Dícséret a koreai gyártóknak, tervezők...

Picanto 1.0 LX Base

(Évjárat: 2007, stílus: átlagos, )

Tetszik, hogy megbízható, méretei miatt könnyű vele a parkolás, a fogyasztása viszont szerintem elég magas, ahhoz képest hogy kis autó

Kapcsolódó tartalom

Friss cikkek

Mesés jellemzőkkel, többféle villanyautót is hoz a Peugeot-Citroën

450 km hatótávot ígér új villanyautóihoz a PSA Videó

35 perce – Autósvilág hírei

Öt évvel ezelőtt a PSA megelőzte a villanyautók kezdeti virágzását, a miniautó iOn/C-Zero páros után most új, sokkalta komolyabb modelleket ígér.

Oroszországból kötötték el az egyetlen Lada XRAY-t

Olyannyira kapós a Lada, hogy a legújabbat a gyárból vitték el

3 órája – Autósvilág hírei

Kicsit groteszk, de a hírek szerint a gyárból lopták el a Lada egyetlen példányban létező XRAY modelljét.

Magyar cég kapta meg a Jaguar Land Rover forgalmazását az Adrián

Összefonódik a WAE és a JLR - nem nálunk

6 órája – Autósvilág hírei

Júniustól a Wallis Automotive Europe (WAE Kft.) végzi a Jaguar Land Rover számára az importőri feladatokat az Adria-Balkán régióban.

dXNlcmRiX2lkPTQ0Jmd5YXJ0bWFueT1raWE=
dXNlcmRiX2lkPTQ0Jmd5YXJ0bWFueT1raWE=

Friss tesztek

Lexus IS 200t F Sport Top teszt

Bűnbe visz! Lexus IS 200t teszt

Legtöbb vevőjének hibridet ad el a Lexus. Nekik nem feltétlenül lesz jó a 200t turbómotorja. Aki viszont bármi másból ül át, az imádni fogja.

Porsche 718 Boxster S menetpróba

Mennyire Porsche a Boxster új négyhengerese?

A Porsche középmotoros, turbós négyhengeressel felvértezett 718-asát próbáltuk, abból is az erősebb, 350 lóerős Boxster S-t hajtottuk.

Mercedes-Benz C 250 Coupé teszt

Tömör gyönyör - Mercedes-Benz C 250 Coupé teszt

Új generációjába lépett a Mercedes-Benz C-osztály kupé változata is. Igazi hódító köntösben, 211 lóerős turbós benzinesével vallattuk.

Még több teszt

Használtautó.hu

AUDI A3 1.9 PD TDI Ambition Sportback 183.000 KM

AUDI A3 1.9 PD TDI Amb...

Ár: 2.299.000 Ft

Évjárat: 2005 / 12

Kivitel: Egyterű

Üzemanyag: Benzin

RENAULT MEGANE 1.4 16V Authentique

RENAULT MEGANE 1.4 16V...

Ár: 480.000 Ft

Évjárat: 2000 / 9

Kivitel: Ferdehátú

Üzemanyag: Benzin

FORD MONDEO Turnier 2.0 TDCi Ghia KOMBI!!EREDETI FÉNYEZÉS!!

FORD MONDEO Turnier 2....

Ár: 1.290.000 Ft

Évjárat: 2004 / 5