KIA PICANTO vélemények

10 év
Átlag km
52.888 km
Adatlapok száma

Osztályzat (26 autós véleménye alapján)

Értékelés

• Legrégebbi vélemény legelöl
  • Leghosszabb leírás legelöl
  • Legrövidebb leírás legelöl
Picanto 1.0 LX Young

(Évjárat: 2006, stílus: átlagos, )

Picanto 1.0 LX Cool

(Évjárat: 2007, stílus: higgadt, )

Csendes a motor. Városban jó vele közlekedni. Jól lehet vele parkolni. Jó a fűtése is a klímával sincs gond. Sokat eszik. Nagyon gyenge motorja. Kissé fapados. A gumit 3 év után ki kellett dobni és még el sem kopott, mert szét repedezett. Csomagtartó túl pici (szinte használhatatlan, mert egy...

Picanto 1.0 LX Cool

(Évjárat: 2006, stílus: dinamikus, )

A legjobb benne a kényelem, mindennek találok benne elég helyet. Ami kellemetlen az a kuplung... egyszerűen lehetetlen megszokni.

Picanto 1.0 LX Young

(Évjárat: 2004, stílus: átlagos, )

Egy nagyon szerethető kisautó, kiválóan variálható a csomagtere. A teljesítménye városban elég, és hosszabb távon a tempó tartására is. Autópályán ha az ember nem akarja gyilkolni akkor 130-at sem érdemes vele tartani, legalábbis szerintem tartósan nem jó neki a 4000 rpm feletti fordulatszám. Kic...

Picanto 1.0 LX Cool

(Évjárat: 2007, stílus: dinamikus, )

Legjobban tetszett a tágas utastér és a kocsi dinamizmusa. Nem volt semmi amit utáltam volna benne.

Picanto 1.0 LX Base

(Évjárat: 2008, stílus: átlagos, )

Kezelhetésében, kényelmében, stílusában és minőségébe, de leginkább a vezetési élményében ideális városi autó. Úgy tudom a motorhiba nem egyedi, de konkrét példát felhozni nem tudok. A vételt nem bántam meg, habár utólag kiderült, hogy sikerült volna olcsóbban is hozzá jutnom az autóhoz, ha a pi...

Picanto 1.0 LX Base

(Évjárat: 2005, stílus: átlagos, )

Kelemesen csalódtam a kicsi kocsiban ! Mérete ellenére hosszútávú úton is teljesen kényelmes, megbízható.

Picanto 1.0 LX Cool

(Évjárat: 2007, stílus: dinamikus, )

M MMMMMMMMMMMMMMMM MMMMMMMMMMMMMMM MMMMMMMMMMMMMMMMMMMMM MMMMMMMMMMMMMMMMMMM MMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMM MMMMMMMMMMMMMMMM

Picanto 1.0 LX Young

(Évjárat: 2005, stílus: átlagos, )

A formája ,nagyon jó.A hely az utasoknak meglepően tágas(a méretéhez viszonyítva.Nagyon kicsi a csomagtartó,de a hátsó ülés könnyen lehajtható.A sebessége is megfelelő.

Picanto 1.0 LX Young

(Évjárat: 2006, stílus: dinamikus, )

Fiatalos, minden a kezemhez álló. Megláttam, megszerettem, márkakereskedés (másik) sok egyforma "csúf" autója között állt, egyetlen FEKETE bárányként. Tudtam, kell nekem! A gyerekeim, a család francia autóhoz van szokva 15 éve, de még ők is megbékéltek VELE! Dícséret a koreai gyártóknak, tervezők...

Kapcsolódó tartalom

Friss cikkek

Bár a rendőrség kampánya sikeres volt, még mindig sok az ittas sofőr általi baleset

Minden tizedik személysérüléses balesetet ittas sofőr okoz

8 órája – Autósvilág hírei

Több mint tízezren csatlakoztak idén a „Soha ne igyál ha vezetsz!” kampányhoz. Az ittas sofőr által okozott személysérüléses balesetek aránya csökkent, de még így is közel 10%-os.

Magyarország az európai önvezető jármű technológia élvonalába kerülhet

Elsők között lehetünk a sofőr nélküli autózásban

10 órája – Autósvilág hírei

Állítólag jó úton vagyunk afelé, hogy autóink önmagukat vezessék.

Hatalmas festménnyel reklámozzák az Alfa Romeo Stelviót Los Angelesben

Kézzel festették az Alfa óriásplakátját Videó

13 órája – Autósvilág hírei

Az Alfa Romeo frissen bemutatott SUV-jának reklámjáról tökéletesen tükröződik az az aprólékosság és részletesség, amivel alkották a Stelviót.

dXNlcmRiX2lkPTQ0Jmd5YXJ0bWFueT1raWE=
dXNlcmRiX2lkPTQ0Jmd5YXJ0bWFueT1raWE=

Friss tesztek

Nissan GT-R Black Edition 2017 teszt

„Low cost” szupersportautó - Nissan GT-R teszt Videó

Egy végtelenül feszes versenyautó, félelmetes erővel és a szupersportautók között is méltányos árral. Csak ne melegedne túl ilyen gyorsan.

Fiat Tipo 1.6 Multijet 16V Lounge teszt

Röviden, meggyőző - Fiat Tipo

Szépen magára talált az utóbbi időben a Fiat. Kínálatuk erősen frissült, a Tipo ráadásul egyből három karosszériaváltozattal érkezett. A csapotthátú rengeteg előnyével pozitív csalódás.

Toyota Proace Panel Van Active teszt

Munkás francia, vagyis japán - Toyota Proace teszt

Toyota jelvénnyel próbáltuk a PSA vadiúj furgonját. Praktikus, jól vezethető, a piac egyik legolcsóbbja, és keveset is fogyaszt. Mi kell még?

Még több teszt

Ár: 690.000 Ft

Évjárat: 1999 / 12

Kivitel: Coupe

FORD C-MAX 1.6 TDCi Ambiente DPF

FORD C-MAX 1.6 TDCi Am...

Ár: 1.750.000 Ft

Évjárat: 2008