KIA PICANTO vélemények

8 év
Átlag km
49.764 km
Adatlapok száma

Osztályzat (25 autós véleménye alapján)

Értékelés

• Legrégebbi vélemény legelöl
  • Leghosszabb leírás legelöl
  • Legrövidebb leírás legelöl
Picanto 1.0 LX Cool

(Évjárat: 2007, stílus: higgadt, )

Csendes a motor. Városban jó vele közlekedni. Jól lehet vele parkolni. Jó a fűtése is a klímával sincs gond. Sokat eszik. Nagyon gyenge motorja. Kissé fapados. A gumit 3 év után ki kellett dobni és még el sem kopott, mert szét repedezett. Csomagtartó túl pici (szinte használhatatlan, mert egy...

Picanto 1.0 LX Cool

(Évjárat: 2006, stílus: dinamikus, )

A legjobb benne a kényelem, mindennek találok benne elég helyet. Ami kellemetlen az a kuplung... egyszerűen lehetetlen megszokni.

Picanto 1.0 LX Young

(Évjárat: 2004, stílus: átlagos, )

Egy nagyon szerethető kisautó, kiválóan variálható a csomagtere. A teljesítménye városban elég, és hosszabb távon a tempó tartására is. Autópályán ha az ember nem akarja gyilkolni akkor 130-at sem érdemes vele tartani, legalábbis szerintem tartósan nem jó neki a 4000 rpm feletti fordulatszám. Kic...

Picanto 1.0 LX Cool

(Évjárat: 2007, stílus: dinamikus, )

Legjobban tetszett a tágas utastér és a kocsi dinamizmusa. Nem volt semmi amit utáltam volna benne.

Picanto 1.0 LX Base

(Évjárat: 2008, stílus: átlagos, )

Kezelhetésében, kényelmében, stílusában és minőségébe, de leginkább a vezetési élményében ideális városi autó. Úgy tudom a motorhiba nem egyedi, de konkrét példát felhozni nem tudok. A vételt nem bántam meg, habár utólag kiderült, hogy sikerült volna olcsóbban is hozzá jutnom az autóhoz, ha a pi...

Picanto 1.0 LX Base

(Évjárat: 2005, stílus: átlagos, )

Kelemesen csalódtam a kicsi kocsiban ! Mérete ellenére hosszútávú úton is teljesen kényelmes, megbízható.

Picanto 1.0 LX Cool

(Évjárat: 2007, stílus: dinamikus, )

M MMMMMMMMMMMMMMMM MMMMMMMMMMMMMMM MMMMMMMMMMMMMMMMMMMMM MMMMMMMMMMMMMMMMMMM MMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMM MMMMMMMMMMMMMMMM

Picanto 1.0 LX Young

(Évjárat: 2005, stílus: átlagos, )

A formája ,nagyon jó.A hely az utasoknak meglepően tágas(a méretéhez viszonyítva.Nagyon kicsi a csomagtartó,de a hátsó ülés könnyen lehajtható.A sebessége is megfelelő.

Picanto 1.0 LX Young

(Évjárat: 2006, stílus: dinamikus, )

Fiatalos, minden a kezemhez álló. Megláttam, megszerettem, márkakereskedés (másik) sok egyforma "csúf" autója között állt, egyetlen FEKETE bárányként. Tudtam, kell nekem! A gyerekeim, a család francia autóhoz van szokva 15 éve, de még ők is megbékéltek VELE! Dícséret a koreai gyártóknak, tervezők...

Picanto 1.0 LX Base

(Évjárat: 2007, stílus: átlagos, )

Tetszik, hogy megbízható, méretei miatt könnyű vele a parkolás, a fogyasztása viszont szerintem elég magas, ahhoz képest hogy kis autó

Kapcsolódó tartalom

Friss cikkek

Csak 2-3 év múlva jönnek, de a Volkswagen már dolgozik az új CC és Passat Alltrack modelleken

Lehet várni: az új Volkswagen Passatból is lesz CC és Alltrack

2 órája – Autósvilág hírei

A legújabb Passat egyelőre csak négyajtósként és kombiként létezik, a gyár azonban már dolgozik a komfort kupén és a szabadidő-kombin.

Sikeres az Opel Mokka, két év alatt több mint 300 000 példányban fogyott

Már 300 000 vevő voksolt a Mokkára

4 órája – Autósvilág hírei

Két éve jelent meg, augusztusban a szegmens legnépszerűbbje volt, és már több mint 300 ezer példányban fogyott - ez az Opel Mokka.

Konnektorból tölthető és akár kéthengeresen is ketyegő lehet az új Audi A4

Ilyen lehet a jövőre érkező vadonatúj Audi A4

7 órája – Autósvilág hírei

Gyári fotó még nincs, dizájnterv már van, meg csokornyi pletyka is a várhatóan a jövő évi Frankfurti Autószalonon bemutatkozó új A4-ről.

dXNlcmRiX2lkPTQ0Jmd5YXJ0bWFueT1raWE=
dXNlcmRiX2lkPTQ0Jmd5YXJ0bWFueT1raWE=

Friss tesztek

Toyota Yaris 1.4 D-4D teszt

Dízel kisautót? Persze, hogy azt! Toyota Yaris teszt

Dízel Yaris? A benzines olcsóbb, a hibrid meg kellemesebb. Akkor minek? Mert négyen, csomaggal, országúton hajtva ez bírja a legjobban.

Kia Soul 1.6 CRDI teszt

Már csak egy madzag kéne. Kia Soul teszt

Sokkal autóbb lett elődjénél az új Kia Soul. Van mondjuk rossz hír is, azaz inkább bosszantó, de végül győz a jó.

Hyundai Grand Santa Fe 2.2 CRDi Executive A/T teszt

Megfizethető prémium: Hyundai Grand Santa Fe teszt

Nincs sok variálási lehetőség a Hyundai Grand Santa Fe esetén, alapáron is gazdag ellátmánnyal indul a prémium szabadidő-autók ellen.

Még több teszt

Használtautó.hu

TOYOTA HI LUX Hilux 2.5 D-4D 4x4 Double SR 4WD.Magyar.161 e. km

TOYOTA HI LUX Hilux 2....

Ár: 3.590.000 Ft

Évjárat: 2006 / 7

Kivitel: pickup

BMW X5 3.0 d (Automata) Sportpacket

BMW X5 3.0 d (Automata...

Ár: 3.499.000 Ft

Évjárat: 2006 / 3

Kivitel: városi terepjáró (crossover)

AUDI A4 2.5 TDI avant

Évjárat: 1996

Kivitel: ferdehátú

Üzemanyag: Benzin

OPEL ASTRA F 1.6 GL Plus kifogástalan állapotban

OPEL ASTRA F 1.6 GL Pl...

Ár: 299.000 Ft

Évjárat: 1997 / 8