KIA PICANTO vélemények

9 év
Átlag km
49.764 km
Adatlapok száma

Osztályzat (25 autós véleménye alapján)

Értékelés

• Legrégebbi vélemény legelöl
  • Leghosszabb leírás legelöl
  • Legrövidebb leírás legelöl
Picanto 1.0 LX Cool

(Évjárat: 2007, stílus: higgadt, )

Csendes a motor. Városban jó vele közlekedni. Jól lehet vele parkolni. Jó a fűtése is a klímával sincs gond. Sokat eszik. Nagyon gyenge motorja. Kissé fapados. A gumit 3 év után ki kellett dobni és még el sem kopott, mert szét repedezett. Csomagtartó túl pici (szinte használhatatlan, mert egy...

Picanto 1.0 LX Cool

(Évjárat: 2006, stílus: dinamikus, )

A legjobb benne a kényelem, mindennek találok benne elég helyet. Ami kellemetlen az a kuplung... egyszerűen lehetetlen megszokni.

Picanto 1.0 LX Young

(Évjárat: 2004, stílus: átlagos, )

Egy nagyon szerethető kisautó, kiválóan variálható a csomagtere. A teljesítménye városban elég, és hosszabb távon a tempó tartására is. Autópályán ha az ember nem akarja gyilkolni akkor 130-at sem érdemes vele tartani, legalábbis szerintem tartósan nem jó neki a 4000 rpm feletti fordulatszám. Kic...

Picanto 1.0 LX Cool

(Évjárat: 2007, stílus: dinamikus, )

Legjobban tetszett a tágas utastér és a kocsi dinamizmusa. Nem volt semmi amit utáltam volna benne.

Picanto 1.0 LX Base

(Évjárat: 2008, stílus: átlagos, )

Kezelhetésében, kényelmében, stílusában és minőségébe, de leginkább a vezetési élményében ideális városi autó. Úgy tudom a motorhiba nem egyedi, de konkrét példát felhozni nem tudok. A vételt nem bántam meg, habár utólag kiderült, hogy sikerült volna olcsóbban is hozzá jutnom az autóhoz, ha a pi...

Picanto 1.0 LX Base

(Évjárat: 2005, stílus: átlagos, )

Kelemesen csalódtam a kicsi kocsiban ! Mérete ellenére hosszútávú úton is teljesen kényelmes, megbízható.

Picanto 1.0 LX Cool

(Évjárat: 2007, stílus: dinamikus, )

M MMMMMMMMMMMMMMMM MMMMMMMMMMMMMMM MMMMMMMMMMMMMMMMMMMMM MMMMMMMMMMMMMMMMMMM MMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMM MMMMMMMMMMMMMMMM

Picanto 1.0 LX Young

(Évjárat: 2005, stílus: átlagos, )

A formája ,nagyon jó.A hely az utasoknak meglepően tágas(a méretéhez viszonyítva.Nagyon kicsi a csomagtartó,de a hátsó ülés könnyen lehajtható.A sebessége is megfelelő.

Picanto 1.0 LX Young

(Évjárat: 2006, stílus: dinamikus, )

Fiatalos, minden a kezemhez álló. Megláttam, megszerettem, márkakereskedés (másik) sok egyforma "csúf" autója között állt, egyetlen FEKETE bárányként. Tudtam, kell nekem! A gyerekeim, a család francia autóhoz van szokva 15 éve, de még ők is megbékéltek VELE! Dícséret a koreai gyártóknak, tervezők...

Picanto 1.0 LX Base

(Évjárat: 2007, stílus: átlagos, )

Tetszik, hogy megbízható, méretei miatt könnyű vele a parkolás, a fogyasztása viszont szerintem elég magas, ahhoz képest hogy kis autó

Kapcsolódó tartalom

Friss cikkek

Nyílik a buszsáv a villanyautók előtt

Már igényelhető a zöld rendszám

2 órája – Autósvilág hírei

A Jedlik Ányos Klaszter beszámolója szerint egyes kormányhivataloknál már igényelhető a zöld rendszám. Elkészült az első próbanyomat is.

Kémfotón a második generációs Porsche Panamera

2016-ban itt a teljesen új Porsche Panamera

15 órája – Autósvilág hírei

Több luxussal, nagyobb erővel és az eddiginél komolyabb hibridrendszerrel büszkélkedhet majd az új Porsche Panamera. Lehet belőle kombi is.

Audi SQ7 - 435 lóerős dízellel debütál Frankfurtban

Spórol az Audi: a V8 TDI ugyanazt adja, amit a korábbi V12 TDI

18 órája – Autósvilág hírei

Bár az első generációs Audi Q7-ből még az 500 lóerős V12 TDI volt a csúcs, az új SQ7-es V8-as motorjával is ugyanazt a menetdinamikát adja.

dXNlcmRiX2lkPTQ0Jmd5YXJ0bWFueT1raWE=
dXNlcmRiX2lkPTQ0Jmd5YXJ0bWFueT1raWE=

Friss tesztek

BMW 116d Efficient Dynamics teszt

Turbódízel három hengerrel - BMW 116d teszt

A ráncfelvarrással új alapmotor került a legkisebb és leggyengébb BMW-be. A 116d immár csak háromhengeres.

Renault Espace 1.6 TCe Initiale Paris teszt

Arcot vált - Renault Espace 1.6 TCe teszt Videó

Egyetlen benzinmotorjával, a paletta legerősebbjének számító 200 lovas 1.6 TCe-vel és csúcsfelszereltséggel járt nálunk az új Renault Espace.

Ford C-Max 2.0 TDCi Titanium X Powershift teszt

Könnyen magával ragad - Ford C-Max teszt

Egy erős ráncfelvarrást követően, duplakuplungos váltóval és a csúcs, 170 lóerős dízellel teszteltük a Ford kompakt családi autóját. Lássuk, valóban megéri-e az árcédula a 11,2 milliót?

Még több teszt

Használtautó.hu

SEAT TOLEDO

SEAT TOLEDO

Ár: 879.000 Ft

Évjárat: 2000 / 4

Kivitel: sedan

MAZDA 323 F 1.4 Comfort KLÍMA SZERVÍZKÖNYV

MAZDA 323 F 1.4 Comfor...

Ár: 650.000 Ft

Évjárat: 2003 / 11

Kivitel: ferdehátú

PEUGEOT 307 1.6 Supreme Szervízkönyv 1. tulajdonos

PEUGEOT 307 1.6 Suprem...

Ár: 1.650.000 Ft

Évjárat: 2007 / 3

Kivitel: ferdehátú

Üzemanyag: Benzin

VOLVO V60 2.0 D [D3] Summum Szervizkönyves!126.582 km!!

VOLVO V60 2.0 D [D3] S...

Ár: 5.290.000 Ft

Évjárat: 2011 / 8

Kivitel: kombi

Üzemanyag: Dízel

RENAULT TRAFIC 2.0 dCi L2H1P2 Passenger 9-FŐ.LONG.KLIMA.KÜSZÖBVÉDŐ CSŐ

RENAULT TRAFIC 2.0 dCi...

Ár: 3.960.000 Ft

Évjárat: 2012 / 3