KIA PICANTO vélemények

9 év
Átlag km
49.764 km
Adatlapok száma

Osztályzat (25 autós véleménye alapján)

Értékelés

• Legrégebbi vélemény legelöl
  • Leghosszabb leírás legelöl
  • Legrövidebb leírás legelöl
Picanto 1.0 LX Cool

(Évjárat: 2007, stílus: higgadt, )

Csendes a motor. Városban jó vele közlekedni. Jól lehet vele parkolni. Jó a fűtése is a klímával sincs gond. Sokat eszik. Nagyon gyenge motorja. Kissé fapados. A gumit 3 év után ki kellett dobni és még el sem kopott, mert szét repedezett. Csomagtartó túl pici (szinte használhatatlan, mert egy...

Picanto 1.0 LX Cool

(Évjárat: 2006, stílus: dinamikus, )

A legjobb benne a kényelem, mindennek találok benne elég helyet. Ami kellemetlen az a kuplung... egyszerűen lehetetlen megszokni.

Picanto 1.0 LX Young

(Évjárat: 2004, stílus: átlagos, )

Egy nagyon szerethető kisautó, kiválóan variálható a csomagtere. A teljesítménye városban elég, és hosszabb távon a tempó tartására is. Autópályán ha az ember nem akarja gyilkolni akkor 130-at sem érdemes vele tartani, legalábbis szerintem tartósan nem jó neki a 4000 rpm feletti fordulatszám. Kic...

Picanto 1.0 LX Cool

(Évjárat: 2007, stílus: dinamikus, )

Legjobban tetszett a tágas utastér és a kocsi dinamizmusa. Nem volt semmi amit utáltam volna benne.

Picanto 1.0 LX Base

(Évjárat: 2008, stílus: átlagos, )

Kezelhetésében, kényelmében, stílusában és minőségébe, de leginkább a vezetési élményében ideális városi autó. Úgy tudom a motorhiba nem egyedi, de konkrét példát felhozni nem tudok. A vételt nem bántam meg, habár utólag kiderült, hogy sikerült volna olcsóbban is hozzá jutnom az autóhoz, ha a pi...

Picanto 1.0 LX Base

(Évjárat: 2005, stílus: átlagos, )

Kelemesen csalódtam a kicsi kocsiban ! Mérete ellenére hosszútávú úton is teljesen kényelmes, megbízható.

Picanto 1.0 LX Cool

(Évjárat: 2007, stílus: dinamikus, )

M MMMMMMMMMMMMMMMM MMMMMMMMMMMMMMM MMMMMMMMMMMMMMMMMMMMM MMMMMMMMMMMMMMMMMMM MMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMM MMMMMMMMMMMMMMMM

Picanto 1.0 LX Young

(Évjárat: 2005, stílus: átlagos, )

A formája ,nagyon jó.A hely az utasoknak meglepően tágas(a méretéhez viszonyítva.Nagyon kicsi a csomagtartó,de a hátsó ülés könnyen lehajtható.A sebessége is megfelelő.

Picanto 1.0 LX Young

(Évjárat: 2006, stílus: dinamikus, )

Fiatalos, minden a kezemhez álló. Megláttam, megszerettem, márkakereskedés (másik) sok egyforma "csúf" autója között állt, egyetlen FEKETE bárányként. Tudtam, kell nekem! A gyerekeim, a család francia autóhoz van szokva 15 éve, de még ők is megbékéltek VELE! Dícséret a koreai gyártóknak, tervezők...

Picanto 1.0 LX Base

(Évjárat: 2007, stílus: átlagos, )

Tetszik, hogy megbízható, méretei miatt könnyű vele a parkolás, a fogyasztása viszont szerintem elég magas, ahhoz képest hogy kis autó

Kapcsolódó tartalom

Friss cikkek

Apró részletek a vadonatúj Audi A4-ről

Kívül-belül látható az új Audi A4 - egy kicsit

13 perce – Autósvilág hírei

Fogyókúrával, benzines, dízel és hibrid hajtásláncokkal jön az új Audi A4. Első képein már most látható.

Életét vesztette az egyik navigátor a hétvégi Eger Rallyen

Halálos balesettel végződött az Eger Rallye

3 órája – Autósvilág hírei

Hétvégén vette kezdetét az Országos Rallye Bajnokság Egerben. Az utolsó gyorsaságin a 289-es rajtszámú Varga Csaba - Szabó Attila páros navigátora életét vesztette.

Nyerj jegyet a Gyorsulási Verseny Országos Bajnokság első futamára

Jövő hétvégén startol a gyorsulási OB a Kiskunlacházi Reptéren

6 órája – Autósvilág hírei

Évadnyitó Honda találkozóval közös hétvégén, a Kiskunlacházi Repülőtéren veszi kezdetét a Gyorsulási Verseny Országos Bajnokság.

dXNlcmRiX2lkPTQ0Jmd5YXJ0bWFueT1raWE=
dXNlcmRiX2lkPTQ0Jmd5YXJ0bWFueT1raWE=

Friss tesztek

Opel Vivaro Tour 1.6 BiTurbo CDTI teszt

Nagy arc, kicsi motor - jó kombináció? Opel Vivaro Tour teszt

Ezúttal személyszállító, Tour kivitelével és biturbó csúcsdízelével járt nálunk az új Opel Vivaro. Sok-sok szerepben remekül szolgálhat.

Kia Soul EV teszt

Csomagpolitikában erős - teszten a Kia Soul EV

Semmiben sem nagyon erős, van amiben nem is erős a Kia Soul EV, az emissziómentes és vagány kisautó összességében mégis egy jó ajánlat.

Volkswagen e-Golf teszt

Közepes, fehér, hittérítő - a Volkswagen e-Golf

Az e-Golf jó villanyautónak, de még jobb demonstrációs eszköznek. Ha a villanyautózás ősellenzőit kéne letaglóznom, akkor őt mutogatnám.

Még több teszt

Használtautó.hu

CITROEN XSARA PICASSO 1.6 HDi SX Plus

CITROEN XSARA PICASSO...

Ár: 930.000 Ft

Évjárat: 2005 / 8

Kivitel: egyterű

Üzemanyag: Dízel

PEUGEOT 206 1.4 Urban Plus 1. tul. 110e Km!

PEUGEOT 206 1.4 Urban...

Évjárat: 2009 / 1

Kivitel: ferdehátú

Üzemanyag: Dízel

SEAT CORDOBA 1.4 Reference Cool

SEAT CORDOBA 1.4 Refer...

Ár: 760.000 Ft

Évjárat: 2004 / 12