MERCEDES-BENZ A 140 Classic 1998 - 158 150 km

1998
Típus
MERCEDES-BENZ A 140 Classic
Felszereltség
Biztonsági övek elöl-hátul: állítható magasságúak; Biztonsági övfeszítő rendszer; Csomagtérroló; Elektromos ablakemelők elöl; Fejtámlák elöl-hátul [5 db]; Fékrendszer: blokkolásgátló fékrendszer [ABS]; Fékrendszer: fékerőszabályozó, elektronikus [EBV, EBD]; Fényszóró-távolságállítás belülről, elektromos; Fordulatszámmérő; Hátsó ablaktörlő-mosó berendezés; Indításblokkolás; Információs rendszer: szervíz-intervallum jelző; Járműstabilitás ellenőrzése: ESP [elektromos járműstabilizációsprogram]; Kipörgésgátló [ASR]; Központizár; Központizár távirányítással; Külső hőmérsékletmérő; Külső visszapillantó tükrök elektromosan állíthatók és fűthetők; Légkondícionáló berendezés [ACC] automatikus; Légzsák a vezető-és utasoldalon, oldallégzsákok elöl; Mikrofilter [por-és pollenszűrő]; Pótkerék: normál méretű; Rádió-magnó előkészítés; Sebességváltómű: 5 fokozatú mechanikus; Szervokormánymű: sebességfüggő; Színezett üvegek; Ülések hátul: lehajtható és osztható; Ülések: állítható magasságú vezetőülés; Világítás: ködfényszórók elöl
Futott km most (vagy eladáskor)
158 150 km
Vezetett km
850 km

Néhány szóban

Mennyire szereti az autóját?
Venne-e ismét ilyen autót?
Igen, ugyanezt
Tetszett / utáltam
Autóvásárlás előtt a rengeteg rossz tapasztalatot olvasva kicsit elbizonytalanodtam, de meghatározott összeg volt rászánva a vásárlásra, és mondhatom egyáltalán nem bántam meg, hogy ezt a típust választottam. Az autót külföldön vásároltam, és a regadóval együtt is sokkal jobban jártam, mintha itthon vettem volna ezt a márkát. Ráadásul hatósági vizsgán és kb. 3 szerelőnél járva is kiderült, hogy az autó hibátlan. Egyetlen negatívum, hogy nyári gumival pattog, de a téli gumi puhább szerkezete miatt a pattogás megszűnt. Lehet vitatkozni a kinézete miatt, meg hogy női autó stb. de én nagyon szeretem, és nem a "márka" miatt. Ez már a 4. autónk, ebből kettőt külföldről hoztunk, össze sem lehet őket hasonlítani az itthon vásárolt másik két autóval. Többet nem fogok Magyarországon vásárolni használt autót.

Használó

Ülések
kényelmes
Használhatóság
könnyen variálható
Dicsérik, megbámulják-e az autót?
igen

Vegyes fogyasztás
7.8 l

Megbízhatóság

Meghibásodás leírása
olajcsere, szűrők cseréje, gyertyák cseréje
Mi volt a legjelentősebb hiba?
Nincs kiemelt meghibásodás.
Kell-e olajat utántölteni a kötelező szervizelések között?
nem

Felelősség kizárása

Az oldalunkon megjelenő adatok az internethasználók által kitöltött kérdőívekben rögzített adatokon alapulnak, semmilyen összefüggésben sem tükrözik az oldal üzemeltetőjének véleményét. A kérdőívek kitöltése anonim módon történik, és nem ellenőrizhető a közlések megalapozottsága. Bár a szerkesztők mindent elkövetnek a hibás, valótlan adatok kiszűréséért, ilyenek megjelenése nem zárható ki teljes biztonsággal. Ezért az itt megjelenő adatok nem tekinthetők tudományos igényű közvélemény-kutatásnak, csupán a kérdőívet beküldők véleményét tükrözik. Mindezekre tekintettel az oldalon megjelenő adatokkal kapcsolatban az oldal üzemeltetője mindennemű felelősséget kizár.

Friss cikkek

Forma-1, Bahrein: Ezúttal Raikkönen ékelődött a két Mercedes közé

Idén is Hamilton nyerte a Bahreini Nagydíjat

5 órája – Autósvilág hírei

Hamilton magabiztosan aratott rajt-cél győzelmet az F1 Bahreini futamán. Ezzel az idei négy futamból már három győzelemmel büszkélkedhet.

Fabia alapú crossovert tervez a Skoda

Utódot kaphat a Skoda Fabia Scout

7 órája – Autósvilág hírei

Nem brit tudósok, hanem brit autós lapok hozták le a hírt, hogy a Fabia sorozat crossover változattal fog gazdagodni.

Programajánló: Busexpo 2015 - azoknak, akik a nagyot szeretik

Busexpo 2015: debütál az első hazai Euro 6-os autóbusz

10 órája – Autósvilág hírei

Jövő héten nyílik Zsámbékon a Drivingcamp területén a Busexpo 2015 szakkiállítás. A látogatói regisztráció ingyenes.

Friss tesztek

Ford Mondeo 2.0 SCTi EcoBoost teszt

A nagy kérdés - Ford Mondeo teszt

A nagy kérdés nem az, hogy jó-e az új Mondeo vagy sem, hanem, hogy fő ellenfeleihez képest mivel tud többet az éveket késő középkategóriás.

Suzuki Vitara 1.6 GL+ teszt

Teszten a Suzuki Vitara, amit venni is fognak Videó

Fronthajtással, alap közeli felszereltséggel teszteltük az új Suzuki Vitarát, mert legtöbben vélhetően így fogják választani. Slágergyanús.

Mercedes-Benz ML 350 BlueTEC teszt

Drága búcsú - Mercedes ML 350 BlueTEC teszt

Olyan Mercedes ML járt nálunk, amiben szinte minden volt, akár a búcsúban. Csak az extrák ára 11,5 millió forintot tett ki.

Még több teszt

Használtautó.hu

MERCEDES-BENZ A-OSZTÁLY A 150 Avantgarde

Ár: 1.999.000 Ft

Évjárat: 2007 / 6

Üzemanyag: Benzin

MERCEDES-BENZ A-OSZTÁLY A 160 Classic (Automata)

Ár: 550.000 Ft

Évjárat: 2001 / 7