MERCEDES-BENZ A 140 Classic 1998 - 158 150 km

1998
Típus
MERCEDES-BENZ A 140 Classic
Felszereltség
Biztonsági övek elöl-hátul: állítható magasságúak; Biztonsági övfeszítő rendszer; Csomagtérroló; Elektromos ablakemelők elöl; Fejtámlák elöl-hátul [5 db]; Fékrendszer: blokkolásgátló fékrendszer [ABS]; Fékrendszer: fékerőszabályozó, elektronikus [EBV, EBD]; Fényszóró-távolságállítás belülről, elektromos; Fordulatszámmérő; Hátsó ablaktörlő-mosó berendezés; Indításblokkolás; Információs rendszer: szervíz-intervallum jelző; Járműstabilitás ellenőrzése: ESP [elektromos járműstabilizációsprogram]; Kipörgésgátló [ASR]; Központizár; Központizár távirányítással; Külső hőmérsékletmérő; Külső visszapillantó tükrök elektromosan állíthatók és fűthetők; Légkondícionáló berendezés [ACC] automatikus; Légzsák a vezető-és utasoldalon, oldallégzsákok elöl; Mikrofilter [por-és pollenszűrő]; Pótkerék: normál méretű; Rádió-magnó előkészítés; Sebességváltómű: 5 fokozatú mechanikus; Szervokormánymű: sebességfüggő; Színezett üvegek; Ülések hátul: lehajtható és osztható; Ülések: állítható magasságú vezetőülés; Világítás: ködfényszórók elöl
Futott km most (vagy eladáskor)
158 150 km
Vezetett km
850 km

Néhány szóban

Mennyire szereti az autóját?
Venne-e ismét ilyen autót?
Igen, ugyanezt
Tetszett / utáltam
Autóvásárlás előtt a rengeteg rossz tapasztalatot olvasva kicsit elbizonytalanodtam, de meghatározott összeg volt rászánva a vásárlásra, és mondhatom egyáltalán nem bántam meg, hogy ezt a típust választottam. Az autót külföldön vásároltam, és a regadóval együtt is sokkal jobban jártam, mintha itthon vettem volna ezt a márkát. Ráadásul hatósági vizsgán és kb. 3 szerelőnél járva is kiderült, hogy az autó hibátlan. Egyetlen negatívum, hogy nyári gumival pattog, de a téli gumi puhább szerkezete miatt a pattogás megszűnt. Lehet vitatkozni a kinézete miatt, meg hogy női autó stb. de én nagyon szeretem, és nem a "márka" miatt. Ez már a 4. autónk, ebből kettőt külföldről hoztunk, össze sem lehet őket hasonlítani az itthon vásárolt másik két autóval. Többet nem fogok Magyarországon vásárolni használt autót.

Használó

Ülések
kényelmes
Használhatóság
könnyen variálható
Dicsérik, megbámulják-e az autót?
igen

Vegyes fogyasztás
7.8 l

Megbízhatóság

Meghibásodás leírása
olajcsere, szűrők cseréje, gyertyák cseréje
Mi volt a legjelentősebb hiba?
Nincs kiemelt meghibásodás.
Kell-e olajat utántölteni a kötelező szervizelések között?
nem

Felelősség kizárása

Az oldalunkon megjelenő adatok az internethasználók által kitöltött kérdőívekben rögzített adatokon alapulnak, semmilyen összefüggésben sem tükrözik az oldal üzemeltetőjének véleményét. A kérdőívek kitöltése anonim módon történik, és nem ellenőrizhető a közlések megalapozottsága. Bár a szerkesztők mindent elkövetnek a hibás, valótlan adatok kiszűréséért, ilyenek megjelenése nem zárható ki teljes biztonsággal. Ezért az itt megjelenő adatok nem tekinthetők tudományos igényű közvélemény-kutatásnak, csupán a kérdőívet beküldők véleményét tükrözik. Mindezekre tekintettel az oldalon megjelenő adatokkal kapcsolatban az oldal üzemeltetője mindennemű felelősséget kizár.

Friss cikkek

Kiszivárgott képeken Renault Clio RS Trophy

Lebukott a Renault Clio RS Trophy

3 órája – Autósvilág hírei

A Renault csak annyit árult el, hogy valami extrát hoz ki Genfben. Idő előtt kiadott képeken a Renault Clio RS Trophy.

Év Autója 2015: A Volkswagen Passat nyerte a kitüntetést

Bejött a várakozás, a Volkswagen Passat lett 2015 Év Autója

5 órája – Autósvilág hírei

Papírforma, támadhatatlan eredményt hozott az Év Autója választás, komoly fölénnyel a Volkswagen Passat nyerte az idei választást.

Emelkedik a benzin ára, a gázolajé nem változik

Csak a benzin drágul, a gázolaj nem

5 órája – Autósvilág hírei

Miként az előző héten, most szerdán is csak a benzin ára kerül feljebb, ám most erőteljesebben.

dXNlcmRiX2lkPTQ0Jmd5YXJ0bWFueT1tZXJjZWRlcy1iZW56
dXNlcmRiX2lkPTQ0Jmd5YXJ0bWFueT1tZXJjZWRlcy1iZW56

Friss tesztek

Skoda Fabia 1.2 TSI teszt

Népautó lesz? Skoda Fabia 1.2 TSI teszt

Harmadik generációjába lépett a Skoda Fabia. Kívülről fiatalos és vagány lett, belülről pedig nagyautós. A jelenlegi legerősebb motorral teszteltük.

Hyundai i20 1.25i (HP) teszt

Nemzetközi menetjegy - Hyundai i20 teszt

A Hyundai az i20-assal is megmutatta, hogy tudnak európai ízlésre hangolt autót csinálni, ha akarnak. Végre akarnak. Veszélyben a Kia?

Ford Focus 1.5 EcoBoost (182 LE) teszt

Huligánt csinált belőlem - Ford Focus teszt

Leggazdagabb felszereltségével, legerősebb motorjával és sportos kiegészítőkkel járt nálunk a megújult Ford Focus. Csoda, hogy bejött?

Még több teszt

Használtautó.hu

MERCEDES-BENZ A-OSZTÁLY A 170 CDI Classic

Ár: 1.248.000 Ft

Évjárat: 2005 / 2

Üzemanyag: Dízel

MERCEDES-BENZ A-OSZTÁLY A 150 Classic SÉRÜLÉSMENTES! 98 e Km!!!

Ár: 1.999.000 Ft

Évjárat: 2008 / 5