MERCEDES-BENZ A 140 Classic 1998 - 158 150 km

1998
Típus
MERCEDES-BENZ A 140 Classic
Felszereltség
Biztonsági övek elöl-hátul: állítható magasságúak; Biztonsági övfeszítő rendszer; Csomagtérroló; Elektromos ablakemelők elöl; Fejtámlák elöl-hátul [5 db]; Fékrendszer: blokkolásgátló fékrendszer [ABS]; Fékrendszer: fékerőszabályozó, elektronikus [EBV, EBD]; Fényszóró-távolságállítás belülről, elektromos; Fordulatszámmérő; Hátsó ablaktörlő-mosó berendezés; Indításblokkolás; Információs rendszer: szervíz-intervallum jelző; Járműstabilitás ellenőrzése: ESP [elektromos járműstabilizációsprogram]; Kipörgésgátló [ASR]; Központizár; Központizár távirányítással; Külső hőmérsékletmérő; Külső visszapillantó tükrök elektromosan állíthatók és fűthetők; Légkondícionáló berendezés [ACC] automatikus; Légzsák a vezető-és utasoldalon, oldallégzsákok elöl; Mikrofilter [por-és pollenszűrő]; Pótkerék: normál méretű; Rádió-magnó előkészítés; Sebességváltómű: 5 fokozatú mechanikus; Szervokormánymű: sebességfüggő; Színezett üvegek; Ülések hátul: lehajtható és osztható; Ülések: állítható magasságú vezetőülés; Világítás: ködfényszórók elöl
Futott km most (vagy eladáskor)
158 150 km
Vezetett km
850 km

Néhány szóban

Mennyire szereti az autóját?
Venne-e ismét ilyen autót?
Igen, ugyanezt
Tetszett / utáltam
Autóvásárlás előtt a rengeteg rossz tapasztalatot olvasva kicsit elbizonytalanodtam, de meghatározott összeg volt rászánva a vásárlásra, és mondhatom egyáltalán nem bántam meg, hogy ezt a típust választottam. Az autót külföldön vásároltam, és a regadóval együtt is sokkal jobban jártam, mintha itthon vettem volna ezt a márkát. Ráadásul hatósági vizsgán és kb. 3 szerelőnél járva is kiderült, hogy az autó hibátlan. Egyetlen negatívum, hogy nyári gumival pattog, de a téli gumi puhább szerkezete miatt a pattogás megszűnt. Lehet vitatkozni a kinézete miatt, meg hogy női autó stb. de én nagyon szeretem, és nem a "márka" miatt. Ez már a 4. autónk, ebből kettőt külföldről hoztunk, össze sem lehet őket hasonlítani az itthon vásárolt másik két autóval. Többet nem fogok Magyarországon vásárolni használt autót.

Használó

Ülések
kényelmes
Használhatóság
könnyen variálható
Dicsérik, megbámulják-e az autót?
igen

Vegyes fogyasztás
7.8 l

Megbízhatóság

Meghibásodás leírása
olajcsere, szűrők cseréje, gyertyák cseréje
Mi volt a legjelentősebb hiba?
Nincs kiemelt meghibásodás.
Kell-e olajat utántölteni a kötelező szervizelések között?
nem

Felelősség kizárása

Az oldalunkon megjelenő adatok az internethasználók által kitöltött kérdőívekben rögzített adatokon alapulnak, semmilyen összefüggésben sem tükrözik az oldal üzemeltetőjének véleményét. A kérdőívek kitöltése anonim módon történik, és nem ellenőrizhető a közlések megalapozottsága. Bár a szerkesztők mindent elkövetnek a hibás, valótlan adatok kiszűréséért, ilyenek megjelenése nem zárható ki teljes biztonsággal. Ezért az itt megjelenő adatok nem tekinthetők tudományos igényű közvélemény-kutatásnak, csupán a kérdőívet beküldők véleményét tükrözik. Mindezekre tekintettel az oldalon megjelenő adatokkal kapcsolatban az oldal üzemeltetője mindennemű felelősséget kizár.

Friss cikkek

Lineárisabb kapcsolatot kap a Toyota Auris Hybrid motorja

Még finomabb lett a Toyota Auris Hybrid

1 órája – Autósvilág hírei

Bár műszaki tartalmával csak a Hybrid frissült, minden Auris új információs rendszert kap, a színpaletta két árnyalattal bővült.

A dízelbotrány miatt lehet veszélyben a Golf R400 projekt

Kukákba kerülhet a legerősebb Golf

4 órája – Autósvilág hírei

Belsős információk szerint a dízelbotrány vethet véget az R400 megvalósításának. A következő Golf R-ben köszönhetnek vissza a fejlesztések.

Programajánló: május 7-én és 8-án ingyenes Retropartyzánok autós rendezvény Pécsen

A Retropartyzánok idén Pécsre mennek Videó

17 órája – Sztori

A főváros helyett idén Pécsen rendezik meg a negyedik Retropratyzánokat. Ideális ingyenes autós program és kirándulási hely a hétvégére.

Friss tesztek

Nissan Leaf 30 kWh Acenta teszt

Nagyobb akkuval már teljes értékű autó lett? Nissan Leaf teszt

Akár 250 kilométeres hatótávot ígér a Nissan Leaf legújabb változata. Próbára tettük, hogy a hétköznapokban mennyire élhető.

Kia Optima 1.7 VGT DCT teszt

Optimális választás? Kia Optima teszt

Mire képes a Kia nagyméretű limuzinja a 140 lóerős 1.7-es dízellel és hétgangos duplakuplungos váltóval? Mit kapunk a 10,6 milliós fullextrás változattól? Megnéztük!

Ford S-MAX 2.0 TDCi 180 LE AWD PowerShift Automata teszt

És ebből még Vignale is van! Ford S-MAX teszt

A Ford csendesen, de egészen prémium minőségűre gyúrta a korábban is a kategória legsportosabbjának számító S-MAX egyterűjét. Egy baja persze van.

Még több teszt

Használtautó.hu

MERCEDES-BENZ A-OSZTÁLY A 140 Avantgarde

Ár: 309.000 Ft

Évjárat: 1998 / 9

Üzemanyag: Benzin

MERCEDES-BENZ A-OSZTÁLY A 180 BlueEFFICIENCY Classic Újszerű Állapot ! 56.000 Km !

Ár: 2.889.000 Ft

Évjárat: 2009 / 12

MERCEDES-BENZ A-OSZTÁLY A 140 Classic ÜLÉSFŰTÉS.PARKRADAR.VONÓHOROG

Ár: 699.000 Ft

Évjárat: 1999 / 9

Üzemanyag: Benzin

MERCEDES-BENZ A-OSZTÁLY A 170 L CDI Elegance (Automata)

Ár: 399.000 Ft

Évjárat: 2002 / 10