OPEL Corsa 1.0 12V Viva 2002 - 89 000 km

2002
Típus
OPEL Corsa 1.0 12V Viva
Felszereltség
Biztonsági övfeszítő rendszer; Fejtámlák elöl-hátul [5 db]; Fényszóró-távolságállítás belülről; Fordulatszámmérő; Hátsó ablaktörlő-mosó berendezés; Indításblokkolás; Kárpit: szövet; Külső hőmérsékletmérő; Külső visszapillantó tükrök: belülről állíthatók; Légzsák a vezetőoldalon; Mikrofilter [por-és pollenszűrő]; Pótféklámpa [harmadik féklámpa]; Rádió-magnó előkészítés [antenna + 6 hangszóró]; Sebességváltómű: 5 fokozatú mechanikus; Színezett üvegek; Ülések hátul: egyben lehajtható
Futott km most (vagy eladáskor)
89 000 km
Vezetett km
88 994 km

Néhány szóban

Mennyire szereti az autóját?
Venne-e ismét ilyen autót?
Nem
Tetszett / utáltam
Sajnos csak negatívat tudok írni, mert a korai váltóhiba elvileg szériahiba de nem vállalták be. A kárpitzaj a szerviz után sem szünt meg. A kormányszervó hiánya begdöbbentően nehéz parkolást igényelt. A 12 év átrozsdásodási garancia nevetséges, mert az üzemanyagbeömlő nyílás alatti gumitakarás szépen eltakarja az alatta felgyülemlő sarat, mely kitakaríthatatlan és ezért lassan elrohad az üzemanyagbeömlő tartó fülecske+a körülötte lévő karosszéria elem is. A fényszóró mozgató motor a 6 év alatt 3szor romlott el, elöször 1-évesen, majd 3évesen 36 ezerért (mert nem javítanak hanem lámpatestet cserélnek) és 5évessen de akkor már nem cseréltettem ki. A kipfogódob 4 évesen úgy nézett ki mindt a tubarósza! Én biztosan nem leszek többet OPEL tulajonos, ha rajtam múlik!!!!

Használó

7 l

Megbízhatóság

Meghibásodások száma
4 alkalom
Mi volt a legjelentősebb hiba?
Hiba oka: hajtás / váltó
Garancia már lejártJavítás összege: 65000 Ft. Leírás: 58000-km körül a váltómechanika ( 1-3as és a R-t nem vette.
Km óra állása a legjelentősebb hibánál
50000 km
Visszatérő hiba leírása
1500-1800-as fordulatnál a szellőzőnél kárpitzörej, már a vásárlást követő első hónapban.
Kell-e olajat utántölteni a kötelező szervizelések között?
nem

Felelősség kizárása

Az oldalunkon megjelenő adatok az internethasználók által kitöltött kérdőívekben rögzített adatokon alapulnak, semmilyen összefüggésben sem tükrözik az oldal üzemeltetőjének véleményét. A kérdőívek kitöltése anonim módon történik, és nem ellenőrizhető a közlések megalapozottsága. Bár a szerkesztők mindent elkövetnek a hibás, valótlan adatok kiszűréséért, ilyenek megjelenése nem zárható ki teljes biztonsággal. Ezért az itt megjelenő adatok nem tekinthetők tudományos igényű közvélemény-kutatásnak, csupán a kérdőívet beküldők véleményét tükrözik. Mindezekre tekintettel az oldalon megjelenő adatokkal kapcsolatban az oldal üzemeltetője mindennemű felelősséget kizár.

Friss cikkek

Új élményautó olcsón? Úgy tűnik, van ilyen

Polaris Slingshot: hát ez meg mi? Videó

60 perce – Autósvilág hírei

Egész olcsó élményautóval rukkolt elő a leginkább talán quadjairól híres Polaris. A Slingshotnak mondjuk se négy kereke, se teteje nincs.

Formásabbnak ígérkezik a harmadik Kia Sorento

Ízelítő képeken és videón az új Kia Sorento Videó

5 órája – Autósvilág hírei

A nyár végén mutatkozik be a harmadik generációs Kia Sorento szabadidő-autó. Nagyobbnak tűnik, dizájnosabb, s hibrid is készülhet belőle.

Kínából is jöhetnek az önmagukat vezető autók

Már Kína is okosautókat fejleszt

7 órája – Autósvilág hírei

Több cég, illetve konzorcium is okosautó fejlesztésébe kezdett Kínában. Vajon utol tudják érni a Google-t?

dXNlcmRiX2lkPTQ0Jmd5YXJ0bWFueT1vcGVs

Friss tesztek

Peugeot 3008 2.0 HDi teszt

Bucimanci ellenszer nélkül - Peugeot 3008 teszt

A Peugeot 3008 egy bátran ajánlható, kellemes autó. Nem vagyok crossover-hívő, mégsem akartam kiszállni belőle.

Opel Astra 1.6 Turbo 170 Aut. teszt

Norbi majd segít. Opel Astra 1.6 Turbo teszt

Hű, mekkora kerekek! OPC meg Turbo felirat. Akkor ez most zorall sportkocsi? Nem. Inkább kényelmes, kvázi luxusautó. Igen, egy Opel Astra.

BMW 428i Cabrio teszt

Talán túl tökéletes. BMW 428i Cabrio teszt

Megint nem volt típusjelzés, de nem az a lényeg, hogy hármasból négyes lett. A lényeg, hogy a BMW 428i Cabrio egy tökéletesnek tűnő autó.

Még több teszt

Használtautó.hu

OPEL CORSA C 1.0 12V Comfort

OPEL CORSA C 1.0 12V C...

Ár: 570.000 Ft

OPEL CORSA C 1.0 12V Viva

Ár: 769.000 Ft

Évjárat: 2003 / 8

Üzemanyag: Benzin

OPEL CORSA C 1.3 CDTI Enjoy Klíma-91.000Km!

OPEL CORSA C 1.3 CDTI...

Ár: 799.000 Ft