OPEL Corsa 1.0 12V Viva 2002 - 89 000 km

2002
Típus
OPEL Corsa 1.0 12V Viva
Felszereltség
Biztonsági övfeszítő rendszer; Fejtámlák elöl-hátul [5 db]; Fényszóró-távolságállítás belülről; Fordulatszámmérő; Hátsó ablaktörlő-mosó berendezés; Indításblokkolás; Kárpit: szövet; Külső hőmérsékletmérő; Külső visszapillantó tükrök: belülről állíthatók; Légzsák a vezetőoldalon; Mikrofilter [por-és pollenszűrő]; Pótféklámpa [harmadik féklámpa]; Rádió-magnó előkészítés [antenna + 6 hangszóró]; Sebességváltómű: 5 fokozatú mechanikus; Színezett üvegek; Ülések hátul: egyben lehajtható
Futott km most (vagy eladáskor)
89 000 km
Vezetett km
88 994 km

Néhány szóban

Mennyire szereti az autóját?
Venne-e ismét ilyen autót?
Nem
Tetszett / utáltam
Sajnos csak negatívat tudok írni, mert a korai váltóhiba elvileg szériahiba de nem vállalták be. A kárpitzaj a szerviz után sem szünt meg. A kormányszervó hiánya begdöbbentően nehéz parkolást igényelt. A 12 év átrozsdásodási garancia nevetséges, mert az üzemanyagbeömlő nyílás alatti gumitakarás szépen eltakarja az alatta felgyülemlő sarat, mely kitakaríthatatlan és ezért lassan elrohad az üzemanyagbeömlő tartó fülecske+a körülötte lévő karosszéria elem is. A fényszóró mozgató motor a 6 év alatt 3szor romlott el, elöször 1-évesen, majd 3évesen 36 ezerért (mert nem javítanak hanem lámpatestet cserélnek) és 5évessen de akkor már nem cseréltettem ki. A kipfogódob 4 évesen úgy nézett ki mindt a tubarósza! Én biztosan nem leszek többet OPEL tulajonos, ha rajtam múlik!!!!

Használó

7 l

Megbízhatóság

Meghibásodások száma
4 alkalom
Mi volt a legjelentősebb hiba?
Hiba oka: hajtás / váltó
Garancia már lejártJavítás összege: 65000 Ft. Leírás: 58000-km körül a váltómechanika ( 1-3as és a R-t nem vette.
Km óra állása a legjelentősebb hibánál
50000 km
Visszatérő hiba leírása
1500-1800-as fordulatnál a szellőzőnél kárpitzörej, már a vásárlást követő első hónapban.
Kell-e olajat utántölteni a kötelező szervizelések között?
nem

Felelősség kizárása

Az oldalunkon megjelenő adatok az internethasználók által kitöltött kérdőívekben rögzített adatokon alapulnak, semmilyen összefüggésben sem tükrözik az oldal üzemeltetőjének véleményét. A kérdőívek kitöltése anonim módon történik, és nem ellenőrizhető a közlések megalapozottsága. Bár a szerkesztők mindent elkövetnek a hibás, valótlan adatok kiszűréséért, ilyenek megjelenése nem zárható ki teljes biztonsággal. Ezért az itt megjelenő adatok nem tekinthetők tudományos igényű közvélemény-kutatásnak, csupán a kérdőívet beküldők véleményét tükrözik. Mindezekre tekintettel az oldalon megjelenő adatokkal kapcsolatban az oldal üzemeltetője mindennemű felelősséget kizár.

Friss cikkek

Extreme Technical Weekend 2 és Szallerbeck Nemzetközi Évadzáró Honda Találkozó

Október „feszt” Dragracing.hu módra - jegyek nyerhetők

27 perce – Autósvilág hírei

A Dragracing.hu megirigyelte a sok-sok „fesztet”, így maga is készített egyet. Október 5-én Extreme Technical Weekend 2 a Hungaroringen.

Párizsban debütálnak: Dacia Lodgy Stepway és Dacia Dokker Stepway

Új "crossovereket" villant a Dacia Videó

2 órája – Autósvilág hírei

Háromtagúvá bővül a Dacia Stepway-kínálata, hiszen a Sandero után a Lodgy és a Dokker is kapható lesz crossoveres köntösben.

A leggyorsabb luxuslimuzin: Bentley Mulsanne Speed

Bentley katapult csak 15 literes fogyasztással

15 órája – Autósvilág hírei

Nem feltétlen mutatja, de iszonyat erős és gyors a Mulsanne Speed, a Bentley legújabb izomlimuzinja.

Friss tesztek

Opel Zafira Tourer 1.6 Turbo ECOTEC Start/Stop 200 LE teszt

Ez a legizmosabb! Opel Zafira Tourer 1.6 Turbo 200 LE teszt

Három éve érkezett, és azóta három hazai motorral is bővült az Opel Zafira Tourer kínálata. Most a 200 lovas csúcsgépet teszteltük.

Opel Mokka FWD 1.7 CDTI AT6 teszt

Szép, jó. Mi kell még? - Opel Mokka automata teszt

Automata váltóval és tolótetővel levett a lábamról az Opel Mokka. Vásárlói hasonlóan érezhetnek, így nyilván ők is elnézik gyengeségeit.

Volkswagen e-up! teszt

Ez sem a mi autónk. Volkswagen e-up! teszt Videó

Igen, elektromos, teljesen. És nem hát, sokat ebből sem fognak eladni. Nálunk biztos nem. Pedig tök jó kis autó: Volkswagen e-up! teszt.

Még több teszt

Használtautó.hu

OPEL CORSA C 1.2 16V Comfort

OPEL CORSA C 1.2 16V C...

Ár: 680.000 Ft

OPEL CORSA C 1.2 Optima

Ár: 1.049.000 Ft

Évjárat: 2006

OPEL CORSA C 1.7 DTi 16V Elegance Klíma+Szervízkönyv

OPEL CORSA C 1.7 DTi 1...

Ár: 699.000 Ft

Évjárat: 2001 / 6

Üzemanyag: Dízel

OPEL CORSA C 1.0 12V Club MO.-I.1TULAJ.132.000KM.SZKÖNYV

OPEL CORSA C 1.0 12V C...

Ár: 649.000 Ft

Évjárat: 2003 / 3