OPEL CORSA C vélemények

13 év
Átlag km
105.245 km
Adatlapok száma

Osztályzat (271 autós véleménye alapján)

Értékelés

• Legrégebbi vélemény legelöl
  • Leghosszabb leírás legelöl
  • Legrövidebb leírás legelöl
Corsa 1.3 CDTI Silverline

(Évjárat: 2006, stílus: átlagos, )

Imádtam a csini alufelniket, a sötétített féklámpákat, a projektoros lámpákat, az mp3-as gyári cd-t, a multikormányt, az alacsony fogyasztást, hogy iszonyú kis helyekre is be tudtam vele állni, hogy ahhoz képest, hogy "tucatautó" mégis különleges volt a maga gyári felszereltségével. És hogy mié...

Corsa 1.3 CDTI Enjoy

(Évjárat: 2004, stílus: átlagos, )

Corsa 1.0 12V Club

(Évjárat: 2001, stílus: átlagos, )

Nekem nagyon bejött .. fiatalon könnyen Fenn lehet tartani ÉS Semmi problémám vele.

Corsa 1.2 Enjoy

(Évjárat: 2003, stílus: higgadt, )

Corsa 1.0 Viva

(Évjárat: 2004, stílus: átlagos, )

Corsa 1.8 GSi

(Évjárat: 2002, stílus: dinamikus, )

Dinamikus kis "dög". Az 1,8-as z18xe motorkódú erőforrás egyszerűen fenntartható. Olaj+benzin. más nem is kell.

Corsa 1.2 Enjoy

(Évjárat: 2003, stílus: átlagos, )

Corsa 1.2 EURO COOL

(Évjárat: 2005, stílus: dinamikus, )

Szerintem városban egy ideális kisautó,alacsony fogyasztással.Ha nincs utasom nagyon dinamikus tud lenni.Ami zavar benne azok az apró zörejek,amelyek a karosszéria felől hallatszanak.(rádióval kivédhető)

Corsa 1.3 CDTI Cosmo Easytronic

(Évjárat: 2005, stílus: dinamikus, )

Amit nem szerettem: kormánymű kopogása (típushiba) A legjobban tetszett: kis fogyasztás(egr szelep ledugózása után,a gyári értéktől egy fél literrel kisebb fogyasztást mértünk), nagyon jó teljesítmény,és nyomatékgörbe.(chiptuning, az opc által fejlesztett program került fel a gépre.) Praktikus,i...

Corsa 1.2 16V Club

(Évjárat: 2002, stílus: átlagos, )

Kapcsolódó tartalom

Friss cikkek

Szabadalmaztatta megoldását a Google

A mentő elől is lehúzódik a Google önvezető autója

3 órája – Sztori

Bővült a Google önvezető autójának használhatósága, így már akkor sem jön zavarba, ha megkülönböztető jelzést használó járművel találkozik.

30 év után hagyja abba a négyszeres világbajnok

Muller kiszáll a WTCC-ből

6 órája – Sztori

A Citroën kiszállásával újabb kiváló sportembert és karaktert veszít a WTCC világa. Yvan Muller 30 év után hagyja abba az autóversenyzést.

Még csak 5 éves, elég, ha frissül a Fiat Panda

Kissé megújult a Fiat Panda Videó

9 órája – Autósvilág hírei

Műszakilag nem, inkább csak látványában újult meg a Fiat minije, úgy is alig. Viszont továbbra is elérhető marad összkerékhajtással.

dXNlcmRiX2lkPTQ0Jmd5YXJ0bWFueT1vcGVs
dXNlcmRiX2lkPTQ0Jmd5YXJ0bWFueT1vcGVs

Friss tesztek

Fiat 500L Trekking 1.6 Mjet 16V teszt

Azonnal klasszikus? Fiat 500L Trekking teszt

Hiába nem újdonság, kevesek által ismert a Fiat 500L Trekking. Kicsit egyterű, kicsit SUV, kicsit 500-as is. Felénk mégis ritka, mint a fehér holló.

Összehasonlító teszt: Hyundai Elantra 1.6 CRDi és Toyota Corolla 1.6 VVT-i automataváltóval

Az ünnepelt és az ünnepelendő - egy újabb japán-koreai meccs

Egységesen a legmagasabb felszereltséggel és automataváltóval mérkőztettük az idén frissült Hyundai Elantrát és Toyota Corollát.

Ezután semmit sem lehet őszintén élvezni - BMW M2 teszt

Megőrjít! - BMW M2

Egy pillanatig sem fogtam vissza magam, míg nálam járt. Hogy miért? Minden vele töltött perc garantált őrület, főleg egy autómániás számára. Az öncélú benzinégetés legszebb formája.

Még több teszt

Ár: 800.000 Ft

Évjárat: 1952 / 1

Kivitel: Egyterű

Üzemanyag: Benzin

AUSTIN CAMBRIDGE ((Diesel.eredeti okm.1 tul!))

AUSTIN CAMBRIDGE ((Die...

Ár: 449.000 Ft