SEAT Ibiza 1.5i SXI 1991 - 210 000 km

1991
Típus
SEAT Ibiza 1.5i SXI
Felszereltség
Bel.áll.külső vp. tükrök [2 db]; Elektromos ablakemelők [2 db]; Fejtámlák [2 db]; Fordulatszámmérő; Hátsó ablaktörlő-mosó berendezés; Katalizátor; Ködfényszórók elöl [2 db]; Könnyűfém keréktárcsák [4 db]; Központizár; Mechanikus váltó, 5-fokozatú; Sportülések [2 db]; Színezett üvegezés
Futott km most (vagy eladáskor)
210 000 km
Vezetett km
35 000 km

Néhány szóban

Mennyire szereti az autóját?
Venne-e ismét ilyen autót?
Igen, ugyanezt
Tetszett / utáltam
Az egyik legjobb ár érték arányú olcsó öreg kisautó. Alkatrészek is olcsóak hozzá(leszámítva a bosch befecskendező rendszer alkatrészeit amik viszont szinte sohasem mennek tönkre). A Porsche motor elnyűhetetlen és dinamizmusban a mai autókkal is felveszi a versenyt. Sőt! Fogyasztása is kielégítő. Amire figyelni kell az üzemanyagellátás megfelelő legyen( szűrőcsre) és a világból is kivisz. Szerintem egy kipörgésgátló hiányzik igazából mivel a kerekek könnyen kipörögnek. Az ABS hiánya nem tűnik fel mivel a fékek sajnos valóban gyengébbek az átlagnál de ez a típus gyengesége. A váltó "pépessége" tényleg megszokást igényel. A központi zár valamint elekrtomos dolgok meghibásodása okozhat kellemetlenséget. Valamiért nekem még a kockás formája is tetszik de ez már szubjektív. Ajánlom, főleg az 1.2es vagy 1.5 Porsche motorral. A kissebb motornak és a dízelnek nem sok létjogosultsága van ma már.

Használó

Megbízhatóság

Meghibásodások száma
2 alkalom, ebből 1 lerobbanás
Meghibásodás leírása
Minden autómat hordom szervízbe, hogy elvigyen oda ahova kell. Máshogy nem megy.Lerobbanás oka: motor 1 alkalommal meghibásodás, a helyszínen oldódott meg
Mi volt a legjelentősebb hiba?
Hiba oka: futómű / fék
Javítás összege: 25000 Ft.
Km óra állása a legjelentősebb hibánál
100000 km
Kell-e olajat utántölteni a kötelező szervizelések között?
nem

Felelősség kizárása

Az oldalunkon megjelenő adatok az internethasználók által kitöltött kérdőívekben rögzített adatokon alapulnak, semmilyen összefüggésben sem tükrözik az oldal üzemeltetőjének véleményét. A kérdőívek kitöltése anonim módon történik, és nem ellenőrizhető a közlések megalapozottsága. Bár a szerkesztők mindent elkövetnek a hibás, valótlan adatok kiszűréséért, ilyenek megjelenése nem zárható ki teljes biztonsággal. Ezért az itt megjelenő adatok nem tekinthetők tudományos igényű közvélemény-kutatásnak, csupán a kérdőívet beküldők véleményét tükrözik. Mindezekre tekintettel az oldalon megjelenő adatokkal kapcsolatban az oldal üzemeltetője mindennemű felelősséget kizár.

Friss cikkek

Visszatekintő: a Volvo  V90 kombi és elődei az elmúlt bő hatvan évből

Kombi Volvo - az állandósult szókapcsolat

46 perce – Sztori

Kertes ház, szép gyerekek, okos kutya és ezek mellé egy kombi Volvo. A külvárosi idillen túl a Volvo kombi lehet melós-, de luxusautó is.

Magasról startol, mégsem drága a Renault Mégane IV

Villámpróba: hazai úton a Renault Mégane IV

12 órája – Újdonság

Lassacskán az új Renault Mégane is eljut a hazai kereskedésekbe. Több helyen már lehet tapogatni, mi pedig már vezethettük is egy kicsit.

A Kia Chicagóban bemutatta legújabb modelljét, a Nirót

Beetető után bemutató: itt a Kia Niro Videó

15 órája – Autósvilág hírei

Trendi hibridet a családnak! Valami ilyesmi céllal dobta piacra a Kia az új Nirót. Csinos és takarékosnak ígérkezik, sikerre számíthat.

dXNlcmRiX2lkPTQ0Jmd5YXJ0bWFueT1zZWF0
dXNlcmRiX2lkPTQ0Jmd5YXJ0bWFueT1zZWF0

Friss tesztek

Mercedes-Benz GLE 400 4MATIC teszt

FelMLkedett - Mercedes GLE 400 4MATIC teszt

Ráncfelvarrása után a Mercedes ML már GLE néven fut tovább. Belépő benzinesével teszteltük az Audi Q7 és a BMW X5 közvetlen versenytársát.

Opel Astra 1.6 CDTI (Automata) Innovation teszt

Természetesen igen - a dízel, automata Opel Astra

Ugyanaz még egyszer - gondoltam, de tévedtem. Jól vigyázzon, aki Astra hajtásláncot választ. A dízel automata függést okozhat.

Összehasonlító teszt: Kia cee'd 1.0 T-GDI GT-Line vs. Mazda3 G120 Revolution

Összevetés: 1,0 liter turbó, vagy 2,0 liter szívó?

Két kompakt azonos teljesítménnyel. Csupán az a kérdés, hogy az 1,0 literes turbós, vagy a 2,0 literes szívó bizonyul-e jobbnak? Utánajártunk!

Még több teszt

Használtautó.hu

SEAT IBIZA 1.4 PD TDi Stella

SEAT IBIZA 1.4 PD TDi...

Ár: 799.000 Ft

Évjárat: 2003 / 7

Üzemanyag: Dízel

SEAT IBIZA 1.9 SDi Stella ALU FELNI.4XLÉGZSÁK.EL.ABLAK

SEAT IBIZA 1.9 SDi Ste...

Ár: 495.000 Ft

Évjárat: 1999 / 10

Üzemanyag: Dízel

SEAT IBIZA 1.4i CLX

SEAT IBIZA 1.4i CLX

Ár: 220.000 Ft

Évjárat: 1994 / 12

SEAT IBIZA 1.2 TSI Sport BŐR BELSŐ. EGYEDI AUTÓ

SEAT IBIZA 1.2 TSI Spo...

Ár: 2.499.000 Ft

Évjárat: 2011 / 1

SEAT IBIZA 1.4 16V Signo 178.338 km / szervizkönyv

SEAT IBIZA 1.4 16V Sig...

Ár: 750.000 Ft

Évjárat: 2002 / 6