SEAT Ibiza 1.5i SXI 1991 - 210 000 km

1991
Típus
SEAT Ibiza 1.5i SXI
Felszereltség
Bel.áll.külső vp. tükrök [2 db]; Elektromos ablakemelők [2 db]; Fejtámlák [2 db]; Fordulatszámmérő; Hátsó ablaktörlő-mosó berendezés; Katalizátor; Ködfényszórók elöl [2 db]; Könnyűfém keréktárcsák [4 db]; Központizár; Mechanikus váltó, 5-fokozatú; Sportülések [2 db]; Színezett üvegezés
Futott km most (vagy eladáskor)
210 000 km
Vezetett km
35 000 km

Néhány szóban

Mennyire szereti az autóját?
Venne-e ismét ilyen autót?
Igen, ugyanezt
Tetszett / utáltam
Az egyik legjobb ár érték arányú olcsó öreg kisautó. Alkatrészek is olcsóak hozzá(leszámítva a bosch befecskendező rendszer alkatrészeit amik viszont szinte sohasem mennek tönkre). A Porsche motor elnyűhetetlen és dinamizmusban a mai autókkal is felveszi a versenyt. Sőt! Fogyasztása is kielégítő. Amire figyelni kell az üzemanyagellátás megfelelő legyen( szűrőcsre) és a világból is kivisz. Szerintem egy kipörgésgátló hiányzik igazából mivel a kerekek könnyen kipörögnek. Az ABS hiánya nem tűnik fel mivel a fékek sajnos valóban gyengébbek az átlagnál de ez a típus gyengesége. A váltó "pépessége" tényleg megszokást igényel. A központi zár valamint elekrtomos dolgok meghibásodása okozhat kellemetlenséget. Valamiért nekem még a kockás formája is tetszik de ez már szubjektív. Ajánlom, főleg az 1.2es vagy 1.5 Porsche motorral. A kissebb motornak és a dízelnek nem sok létjogosultsága van ma már.

Használó

Megbízhatóság

Meghibásodások száma
2 alkalom, ebből 1 lerobbanás
Meghibásodás leírása
Minden autómat hordom szervízbe, hogy elvigyen oda ahova kell. Máshogy nem megy.Lerobbanás oka: motor 1 alkalommal meghibásodás, a helyszínen oldódott meg
Mi volt a legjelentősebb hiba?
Hiba oka: futómű / fék
Javítás összege: 25000 Ft.
Km óra állása a legjelentősebb hibánál
100000 km
Kell-e olajat utántölteni a kötelező szervizelések között?
nem

Felelősség kizárása

Az oldalunkon megjelenő adatok az internethasználók által kitöltött kérdőívekben rögzített adatokon alapulnak, semmilyen összefüggésben sem tükrözik az oldal üzemeltetőjének véleményét. A kérdőívek kitöltése anonim módon történik, és nem ellenőrizhető a közlések megalapozottsága. Bár a szerkesztők mindent elkövetnek a hibás, valótlan adatok kiszűréséért, ilyenek megjelenése nem zárható ki teljes biztonsággal. Ezért az itt megjelenő adatok nem tekinthetők tudományos igényű közvélemény-kutatásnak, csupán a kérdőívet beküldők véleményét tükrözik. Mindezekre tekintettel az oldalon megjelenő adatokkal kapcsolatban az oldal üzemeltetője mindennemű felelősséget kizár.

Friss cikkek

Ahogyan az várható volt, tovább apadnak az üzemanyagárak

Örömhír: csökken az üzemanyagok ára

52 perce – Autósvilág hírei

Míg múlt héten a benzin ára esett egy hajszálnyit jelentősebben, most a gázolajnál nagyobb az ármérséklés.

Los Angelesben adták át a BMW i3 legújabb elismerését

A BMW i3 nyerte az „Év Zöld Autója 2015” díjat

3 órája – Autósvilág hírei

Az Év Zöld Autója 2015 kitüntetést a BMW i3 viselheti, a díjat a Los Angeles-i Autószalon alkalmával adta át a Green Car Journal magazin.

Surranó tolvajok fosztogatták az autókat

Blokkolták az autók zárszerkezeteit a tolvajok Videó

6 órája – Sztori

A tolvajok a távirányítók blokkolását követően nyom nélkül képesek nyitni és kipakolni az autókat, van azonban védekezési lehetőség ellenük!

dXNlcmRiX2lkPTQ0Jmd5YXJ0bWFueT1zZWF0
dXNlcmRiX2lkPTQ0Jmd5YXJ0bWFueT1zZWF0

Friss tesztek

Nissan X-Trail dCi 130 All Mode 4x4 teszt

Lehet, hogy crossover-érett lettem? - Nissan X-Trail teszt

Vannak kedvenc autóink, de mindnél bele kell éljük magunkat a leendő vásárlóik bőrébe. Az X-Trail engem beszippantott a saját világába.

Nissan Pulsar 1.2 DIG-T teszt

Még a Golfot is lenyomja? Nissan Pulsar 1.2 DIG-T teszt

Visszatért a hagyományos kompakt modellek szegmensébe a Nissan, a Pulsar ráadásul az év egyik meglepetése, annyira jó.

Renault Twingo 1.0 SCe teszt

Csók a hatvanas évekből - Renault Twingo teszt Videó

Négy üléssel, négymillióért súlyos eset az új Twingo. Jó kocsi? Farmotoros, csinos, de ezzel az árral nagyon nem a "mi autónk".

Még több teszt

Használtautó.hu

SEAT IBIZA 1.4 16V Sportline

SEAT IBIZA 1.4 16V Spo...

Ár: 1.399.000 Ft

Évjárat: 2007 / 3

SEAT IBIZA 1.4 16V Signo Digit klíma-4 légzsák-ABS-ESP

SEAT IBIZA 1.4 16V Sig...

Ár: 999.000 Ft

Évjárat: 2002 / 6

SEAT IBIZA 1.4 16V Reference Sport

SEAT IBIZA 1.4 16V Ref...

Ár: 1.060.000 Ft

Évjárat: 2006 / 11

Üzemanyag: Benzin

SEAT IBIZA 2.0i GT KLÍMÁS.TÉLIGUMIS.JÓÓÓÓL MEGY!!

SEAT IBIZA 2.0i GT KLÍ...

Ár: 229.000 Ft

Évjárat: 1997 / 10