Találatok a következő címkére: Forma-1

A Ferrari kis híján ismét hülyét csinált magából, de Sainz megmentette a napot az olaszoknak

Sainz varázsolt Szingapúrban, vége a Red Bull sorozatának - 2023. szeptember 17.

A Red Bull idén nem látott mélységben körözött Szingapúrban, Sainz Monza után az utcai pályán is kimagasló formában versenyzett, és megérdemelt rajt-cél győzelmet aratott.

F1, Forma-1, Szingapúr, Szingapúri Nagydíj, Ferrari

A legdurvább Red Bullok csaptak össze egy látványos gyorsulási versenyen

F1 autó, versenymotor és raligép: versenyen a Red Bull legjava! - 2023. szeptember 9.

Már a rajtvonalhoz felsorakozva egyértelmű a sorrend, mégis izgalmas nézni a különböző kategóriákban induló Red Bull versenygépek harcát.

autó, Red, Bull, Red Bull Racing, F1, Forma-1, rali, raliautó, motor, KTM, Ford, Peugeot, verseny, gyorsulás, gyorsulási verseny

Verstappen történelmet írt az egymást követő 10 futamgyőzelmével

Elmaradt a csoda Olaszországban, Verstappen nyert a Red Bullal - 2023. szeptember 3.

A Ferrari egész hétvégén erősnek tűnt, a verseny elején úgy tűnt akár nyerhet is hazai pályán az olasz márka, de Red Bull 1-2 lett a vége.

F1, Formula-1, Forma-1, Olasz Nagydíj

Totális káosz a Holland Nagydíjon: a mezőny fele megjárta a sóderágyat

Piros zászló és totális káosz az F1-es Holland Nagydíjon - 2023. augusztus 27.

Verstappen történelmi győzelmet aratott, ugyanis egy megdönthetetlennek hitt rekordot állított be. Az eső próbára tette az egész mezőny képességeit, többek között ennek is köszönhető, hogy meglepő dobogó született.

F1, Formula-1, Forma-1, holland, Nagydíj, Hollandia

Verstappen a hatodik helyről sem kegyelmezett, csapattársára is több mint 20 másodpercet vert

Verstappen a hatodik helyről nyert, újra egy Ferrari a dobogón - 2023. július 30.

A Belga Nagydíj sprinthétvégéjén ismét az eső jelentette a legtöbb izgalmat, de jót tett a versenynek, hiszen a két hétvégi futamon az Alpine, a McLaren, és a Ferrari is járt a dobogón - természetesen a Red Bull mellett.

F1, Formula-1, Forma-1, Belga Nagydíj, Belgium, Red Bull, verstappen

Pérez parádés felzárkózást produkált, Norris ismét a dobogón, a Red Bull történelmet írt

Norris ismét a dobogón, Verstappen nyert a Hungaroringen is - 2023. július 23.

A Red Bull történelmi győzelmet aratott. Tizenkét egymást követő versenyt nyert meg a bikás alakulat, erre pedig a sportág történetében még sosem volt példa.

F1, Formula-1, Forma-1, Magyar Nagydíj, hungaroring

A világbajnoki címvédő csapat partnere különleges programokkal készül a magyar futam idejére

Nincs jegyed az F1-re? Nézd a futamot a budapesti hotelben! - 2023. július 21.

A Red Bull partnere, a budapesti Hard Rock Hotel a hétvégén Formula-1 tematikájú programokat szervez, ahol bárki részt vehet. A közös futamnézésen túl értékes nyereményeket is hazavihetnek a rajongók.

F1, Formula-1, Forma-1, Red Bull, verstappen, autó, Magyar Nagydíj

A Formula-1-es Magyar Nagydíj hetében jelentős változásokkal kell számolni a pálya környékén

Ismét Mogyoródon az F1, így változik a forgalom a környéken! - 2023. július 18.

Tavaly a három nap alatt közel 300 ezren látogattak ki a mogyoródi versenypályára az F1 miatt, idén ez a szám pedig várhatóan növekedni fog, így a környéken még nagyobb dugó várható.

F1, Forma-1, Formula, Magyar Nagydíj, hungaroring, Liberty, Media, szerződés, Formula-1, forgalomkorlátozás

A Ferrari botrányos versenyt futott, remekelt a McLaren, a Red Bull ismét egy autóval harcolt

Verstappen ismét nyert, Norris a dobogón a Brit Nagydíjon - 2023. július 9.

Bejött a McLaren fejlesztési csomagja, mindkét autóval közel jártak a dobogóhoz, ám végül csak Norris állhatott fel a pódiumra. A Ferrarik épp, hogy csak elcsíptek pontokat, Hamilton pedig a Haasnak hála futott be harmadikként.

F1, Formula-1, Forma-1, Brit Nagydíj, McLaren, Red Bull, verstappen, Norris

Red Bull siker Ausztriában, életjeleket mutatott a Ferrari, az Aston a Mercedesszel együtt eltűnt

Dobogón a Ferrari, Verstappen ezúttal sem kegyelmezett - 2023. július 2.

Sprinthétvégét rendeztek Ausztriában, így mondhatni két versenyt is futottak nyugati szomszédunkban. Az első hely kivételével izgalmas csata zajlott a dobogóért, főleg vasárnap.

F1, Formula, Forma-1, osztrák nagydíj, Ausztria

Friss cikkek

Egy rakás különleges modellt kap születésnapjára a Mustang

Európába is jön minden idők legerősebb Mustangja

3 órája – Autósvilág hírei

Immár hatodik évtizede íródik a Mustang történelme, a Ford pedig igyekszik méltó módon megünnepelni a legendás modell kerek évfordulóját.

A nemzetgazdasági miniszter szerint be kell avatkoznia a kormánynak az üzemanyagárakba

Küszöbön a benzinárstop 2.0?

9 órája – Autósvilág hírei

Nagy Márton nemzetgazdasági miniszter szerint a kormánynak tennie kell valamit az üzemanyagárak ügyében, mert azok ára túlságosan is elszállt. Az intézkedés még a héten életbe léphet.

Koncepcióautóból inspirálódott az új Grandland, igazi fényshow a C-SUV második nemzedéke

Megérkezett az első Opel, amelynek világít az emblémája!

700 kilométernyi elektromos hatótávot ígér az Opel Grandland második generációja, amely minden szempontból nagyobb lett elődjénél, de a külsejét is alaposan újragondolták.

Friss tesztek

Egy autó, aminek minden pontja különleges: íme az új Toyota C-HR!

Videóteszt: kétliteres motorral is jó választás a C-HR? Videó

Jóformán ismét egy koncepcióautó került az utakra a második generációs C-HR-rel, de miben kínál többet az elődjénél? Alaposan körbejártuk a Toyota újdonságát, mutatjuk mire jutottunk!

Mutatjuk, hogyan kényelmesebb a villanyautózás!

Állami támogatással csábít a Mercedes EQA 250+

Frissült a legkisebb EQ Mercedes, amit a kecskeméti gyárban készítenek. Ám most egy kicsit mesélünk arról is, mennyivel egyszerűbb az élet a Mercedes me Charge kártyával.

Milyen téren kellene még fejlődnie az elektromos Passat-utódnak? Mutatjuk!

A tökéletes villanyautó lehetett volna: teszten az ID.7

Nem nehéz belátni, hogy mindent tud, amire a felhasználóknak szüksége lehet, ám eközben percek alatt kimutatja a foga fehérjét is. Te túl tudnád tenni magad az idegesítő apróságain?