Találatok a következő címkére: Forma-1

A Porsche 911 GT2 RS helyett immár a Mercedes-AMG ONE-é a leggyorsabb kör a Nürburgringen

Trónfosztás történt, a Mercedes a Nürburgring új királya - 2022. november 11.

Soha egyetlen sorozatgyártású autó sem ért még körbe a Zöld Pokolban olyan gyorsan, mint a Formula 1-es technológiával felszerelt Mercedes-AMG ONE.

autó, Forma-1, Mercedes-AMG, One, Nürburgring, körrekord, Mercedes, Mercedes-Benz

Az

Az "Alpine A110 R Fernando Alonso" a kétszeres világbajnok aláírását is magán viseli

Fernando Alonso előtt tiszteleg az Alpine legújabb különkiadása - 2022. október 9.

Az Alpine Forma-1-es csapatának pilótájaként Fernando Alonso szoros kapcsolatban áll a francia sportmárkával, a közös munka gyümölcsét pedig néhány szerencsés vásárló is megtapasztalhatja.

autó, alpine, Forma-1, Alpine A110, Fernando Alonso, különkiadás, sportautó

Simán nyert Belgiumban a bajnoki éllovas

Verstappen győzelem és unalom a Belga Nagydíjon - 2022. augusztus 28.

A 24 éves holland címvédő úgy diadalmaskodott, hogy büntetés miatt a 14. helyről rajtolt. Verstappen az idén kilencedszer, pályafutása során pedig 29. alkalommal nyert F1-es futamot.

autó, max verstappen, Red Bull Racing, Max, verstappen, Belga Nagydíj, Forma-1

Az F1 Manager 22 realisztikusan igyekszik bemutatni, hogyan kell irányítani egy Forma-1-es csapatot

Menedzseri szemszögből is kipróbálható az F1 virtuális világa - 2022. augusztus 27.

Akár Jean Todt, Toto Wolff vagy Christian Horner nyomdokaiba is léphetünk a Forma-1 hivatalos menedzseri videójátékával, ami augusztus végéig kedvezményesen megvehető.

autó, Formula, Forma-1, videojáték, motorsport, F1

Pletykából valóság: tényleg a Formula 1 szereplője lesz az Audi

Most már biztos: belép az Audi az F1-be! - 2022. augusztus 26.

Néhány helyszíni fotó a Belga Nagydíjról már elárulta, hogy készül valamire az Audi, hiszen egy négykarikásra festett versenyautót toltak be az egyik garázsba. Közben a hivatalos bejelentés is megérkezett: belép az Audi az F1-be 2026-tól!

autó, Audi, Forma-1

Tovább növelte előnyét a Red Bull és Max Verstappen a Hungaroringen

Nézőcsúcs és Red Bull győzelem a Magyar Nagydíjon - 2022. július 31.

290 ezren látogattak ki a Hungaroringre az Magyar Nagydíjra, ahol a nagy gumitaktikai csatározás végén Verstappen nyert

autó, Forma-1, Magyar Nagydíj, hungaroring, Red Bull Racing, Max, verstappen, nézőcsúcs

Max Verstappen ölébe hullott a győzelem Franciaországban

Ferrari baki és Red Bull győzelem a Francia Nagydíjon - 2022. július 24.

Lehet, hogy a Paul Ricard versenypálya hattyúdala volt az F1 naptárában az idei Francia Nagydíj, amelyen egy Red Bull osztozkodott a Mercedesekkel a dobogón.

autó, Forma-1, Francia Nagydíj, Max, verstappen, Red Bull Racing

Leclerc úgy nyerte az Osztrák nagydíjat, hogy a végén már a gázt sem kellett nyomnia

Spielbergi győzelem - Leclerc nyerte az Osztrák Nagydíjat - 2022. július 10.

Charles Leclerc, a Ferrari monacói versenyzője nyerte a vasárnapi Forma-1-es Osztrák Nagydíjat a spielbergi Red Bull Ringen.

autó, F1, osztrák nagydíj, Forma-1, Ferrari, Charles Leclerc

F1 Brit Nagydíj - Sainz első pole pozícióját győzelem követte

Rajt-cél győzelmet aratott Carlos Sainz Jr. Silverstone-ban - 2022. július 3.

Carlos Sainz Jr., a Ferrari spanyol versenyzője nyerte a vasárnapi Forma-1-es Brit Nagydíjat Silverstone-ban, amely a rajt utáni hatalmas baleset miatt egyórás kényszerszünetet követően folytatódott.

autó, F1, Forma-1, Brit Nagydíj, Carlos Sainz, Ferrari

Ami a Ferrarinak balszerencse, az a Red Bullnak szerencse

Ferrari dráma és Red Bull győzelem Bakuban - 2022. június 12.

Mindkét Ferrari kiesett az Azeri Nagydíjon, miközben a Red Bull kettős győzelmet aratott

autó, Forma-1, Max, verstappen, Red Bull Racing, Ferrari

Friss cikkek

A 2016-ban bemutatott harmadik generációs i30 immár a második frissítését kapja

Oda a sportos verzió, de a Hyundai nem engedi el az i30 kezét

2 órája – Autósvilág hírei

Bár a legizgalmasabb i30-at a Hyundai kivezette az európai piacról a szigorodó emissziós normák miatt, egyértelműen látszik, komolyan számolnak a jövőben is a modellel, hiszen a szolidabb típus már a második ráncfelvarrását kapja.

Egyelőre csak koncepcióautóként emlegetik, de ígérik, nem sokban fog eltérni a végső változat

Vajon tényleg olcsó lesz a Citroën új SUV-kupéja?

Nehéz újat mutatni, ha SUV-okról van szó, a Citroën azonban próbálkozik, és egy különleges formatervvel rendelkező szabadidő-autót dob a piacra még az idei év végén, amely állításuk szerint nem is kap vaskos árcédulát.

Egy érdekes elemzés jelent meg a Financial Times hasábjain a Toyota stratégiájáról

A Toyota mérte fel a legjobban a helyzetet?

5 órája – Sztori

Arról értekezett a Financial Times, hogy a Toyota átlagosnál óvatosabb nyitása a teljesen elektromos autók felé, végül jó stratégiának bizonyult.

Friss tesztek

Frissült a Peugeot e-2008. Kérdés, sikerült-e javítani a hatótávolságán?

Vajon mennyivel jut messzebb a megújult Peugeot e-2008?

Életciklusának felénél frissítést kapott a Peugeot 2008, amiből a villanyhajtású sem maradt ki. A megújulás kívülről is látható, viszont ugyanúgy a szemnek láthatatlan dolgokra is fókuszáltak.

Korán keltették a dízelek halálhírét. Itt egy újabb túlélő!

Végre itt van! Dízelként is! Opel Astra kombi teszt

Ha tágas, gazdaságos, szerethető családi autót keresel, akkor ne csak a SUV-ok felé nézelődj. Egy kombi kell neked!

Okkal büszke rá, hogy kínai? Próbára tettük a Dongfeng pickupot!

Kínai álcában tér vissza a Nissan Navara: teszten a Dongfeng DF6

Nem a legolcsóbb pickup, csak ha bizonyos feltételekkel vizsgáljuk az árcédulákat, ráadásul érződik is rajta, hogy a népköztársaságban készült. Annak ellenére, hogy egyébként nem is teljesen. Nehezen követhető? Nem vagy vele egyedül! Mutatjuk a lényeget!