Találatok a következő címkére: forma1

Ferrari győzelem az Ausztrál Nagydíjon

Mégsem legyőzhetetlen a Red Bull - 2024. március 24.

Csak egy kis technikai hiba kell és máris változik az F1-ben a dobogó tetején álló személye.

autó, Ferrari, forma1, Forma-1, ausztrál nagydíj, Red Bull Racing, Red Bull

Rajt-cél győzelmet aratott a Mercedes versenyzője Barcelonában

Hamilton legyőzhetetlen volt a Spanyol Nagydíjon is - 2020. augusztus 16.

Hamilton egy Schumacher rekordot is megdöntött, hiszen immár 156 dobogós helyezésnél jár. A német versenyző pedig 155 alkalommal állt a dobogón F1-es pályafutása alatt.

autó, forma1, Spanyol Nagydíj, Lewis Hamilton, Mercedes

Hetedik világbajnoki címéhez segítheti hozzá az új F1-es Mercedes Lewis Hamiltont

Valentin napon mutatják be az F1-es Mercedest - 2020. január 23.

A száguldó cirkusz indulása előtt néhány héttel leplezik le a F1-es csapatok új autóikat. A Mercedes a bemutatót február 14-re, Valentin napra időzítette. Lewis Hamilton idén hetedik világbajnoki címének megszerzésére készül vele.

autó, Mercedes, F1, bemutató, Forma-1, forma1

Nem váltotta győzelemre a Ferrari a pole pozíciót

Hamilton tovább növelte előnyét - Orosz Nagydíj - 2019. szeptember 29.

Hiába indulhatott az első helyről Leclerc és előzte meg a rajtnál Vettel is Hamiltont, végül a címvédő nyert Szocsiban.

autó, forma1, Forma-1, Orosz Nagydíj, Lewis Hamilton, Mercedes

Még nem dőlt el az F1-es vb-cím sorsa az USA-ban

Öt év szünet után nyert újra Raikkönen - 2018. október 21.

Andalítóan eseménytelen versenyen sikerült győzelmet aratnia Kimi Raikkönennek, aki így megakadályozta, hogy Lewis Hamiltont világbajnokká avassák.

autó, forma1, F1, amerikai nagydíj, Austin, Kimi Räikkönen, Ferrari

Vestappen nyert, Hamilton növelte előnyét a Maláj Nagydíjon

Verstappen idei első győzelmét aratta Malajziában - 2017. október 1.

A 20. születésnapját szombaton betöltő Verstappennek ez az idei első és pályafutása második futamgyőzelme. Mögötte a pole pozícióból induló Hamilton végzett. A Red Bullos Ricciardo futott be a harmadik helyen.

autó, forma1, F1, HR-V, verstappen, malajziai nagydíj

Vettel 2015 után ismét megnyerte a Magyar Nagydíjat

Rajt-cél győzelmet aratott Vettel a Hungaroringen - 2017. július 30.

Vettel idén negyedszer, pályafutása során pedig 46. alkalommal győzött, Mogyoródon 2015 után másodszor nyerte meg a Magyar Nagydíjat. Mögötte Räikkönen és Bottas lett a befutó sorrendje.

autó, F1, forma1, Formula-1, Vettel, Sebastian Vettel, HR-V, Magyar Nagydíj, hungaroring

Ricciardo állhatott fel a dobogóra Bakuban - Bottas és Stroll előtt

Ricciardo nyerte az őrült Azeri Nagydíjat - 2017. június 25.

Red Bull ausztrál pilótája nyerte a kaotikus Forma-1-es Azeri Nagydíjat. A világbajnoki pontversenyben vezető Vettel csak negyedik, riválisa, Hamilton pedig ötödik lett.

autó, F1, forma1, Formula-1, ricciardo, Daniel Ricciardo, azeri, Nagydíj, baku, HR-V

Fából versenyautó született Tiszaörsön

Elkészült a magyar Forma1-es autó - ráadásul fából - 2016. március 22.

Büszkék lehetünk, végre elkészült egy teljesen magyar F1 versenyautó. Elegánsnak is mondható - nem fabetétes, teljes egészében fából készült.

autó, F1, forma1, versenyautó

Forma-1 Kínai Nagydíj: Hamilton Sanghajban is legyőzhetetlen volt

Megvan Hamilton második idei F1 győzelme, Kínában is nyert - 2015. április 12.

Az ausztráliai Melbourne után a kínai Sanghajban ismét rajt-cél győzelmet aratott a mercedeses világbajnoki címvédő Lewis Hamilton.

9 órája – Autósvilág hírei

Európa kedvenc Hyundai modellje alapos ráncfelvarráson esett át, már ami a belsőt illeti, de azért kívül is látni, hogy hozzányúltak a nagy sikerű SUV-hoz.

A Honda szerint a szolnoki az egyik legjobb kereskedésük, de más magyar szalonokat is díjaztak

Komoly elismerést zsebeltek be a magyar Honda kereskedések

11 órája – Autósvilág hírei

Közzétette a japán gyártó a 2023-as Yūshū-díj győzteseinek listáját, amelyben a különböző kereskedéseiket díjazzák bizonyos szempontok mentén, a felsorolásban pedig több magyar értékesítőpont is szerepel.

Kiderült, mikortól lesz kapható a egynapos engedély

24 órás autópálya-matricát szeretnél? Ekkortól veheted meg!

14 órája – Autósvilág hírei

Már korábban elárulták mennyibe fog kerülni, hogyan veszti érvényességét, ám mostanáig azt homály fedte, hogy mikortól lehet megvásárolni.

Friss tesztek

Frissült a Peugeot e-2008. Kérdés, sikerült-e javítani a hatótávolságán?

Vajon mennyivel jut messzebb a megújult Peugeot e-2008?

Életciklusának felénél frissítést kapott a Peugeot 2008, amiből a villanyhajtású sem maradt ki. A megújulás kívülről is látható, viszont ugyanúgy a szemnek láthatatlan dolgokra is fókuszáltak.

Korán keltették a dízelek halálhírét. Itt egy újabb túlélő!

Végre itt van! Dízelként is! Opel Astra kombi teszt

Ha tágas, gazdaságos, szerethető családi autót keresel, akkor ne csak a SUV-ok felé nézelődj. Egy kombi kell neked!

Okkal büszke rá, hogy kínai? Próbára tettük a Dongfeng pickupot!

Kínai álcában tér vissza a Nissan Navara: teszten a Dongfeng DF6

Nem a legolcsóbb pickup, csak ha bizonyos feltételekkel vizsgáljuk az árcédulákat, ráadásul érződik is rajta, hogy a népköztársaságban készült. Annak ellenére, hogy egyébként nem is teljesen. Nehezen követhető? Nem vagy vele egyedül! Mutatjuk a lényeget!