Találatok a következő címkére: Formula-1

A szingapúri kisiklás után csattanós választ adott Verstappen: 20 másodpercet adott a másodiknak

Verstappen visszatért: hatalmas fölénnyel győzött Japánban - 2023. szeptember 24.

Pérez botlásával is megszerezte Japánban a konstruktőri világbajnoki címet a Red Bull, Verstappen pedig valósággal állva hagyta a mezőnyt a suzukai versenypályán.

F1, Formula-1, Forma-1, japán nagydíj, verstappen

Verstappen történelmet írt az egymást követő 10 futamgyőzelmével

Elmaradt a csoda Olaszországban, Verstappen nyert a Red Bullal - 2023. szeptember 3.

A Ferrari egész hétvégén erősnek tűnt, a verseny elején úgy tűnt akár nyerhet is hazai pályán az olasz márka, de Red Bull 1-2 lett a vége.

F1, Formula-1, Forma-1, Olasz Nagydíj

Totális káosz a Holland Nagydíjon: a mezőny fele megjárta a sóderágyat

Piros zászló és totális káosz az F1-es Holland Nagydíjon - 2023. augusztus 27.

Verstappen történelmi győzelmet aratott, ugyanis egy megdönthetetlennek hitt rekordot állított be. Az eső próbára tette az egész mezőny képességeit, többek között ennek is köszönhető, hogy meglepő dobogó született.

F1, Formula-1, Forma-1, holland, Nagydíj, Hollandia

A Formula-1 kétszeres világbajnoka driftelni tanul a három hetes nyári leállás alatt

Ha hiányzik Verstappen a szüneteben, nézd meg, hogy driftel! - 2023. augusztus 13.

Ismeretlen terepre merészkedett a Red Bull kétszeres Formula-1-es világbajnoka, Max Verstappen ugyanis drift leckéket vett szabadidejében.

autó, verstappen, F1, Red Bull, Formula-1

Verstappen a hatodik helyről sem kegyelmezett, csapattársára is több mint 20 másodpercet vert

Verstappen a hatodik helyről nyert, újra egy Ferrari a dobogón - 2023. július 30.

A Belga Nagydíj sprinthétvégéjén ismét az eső jelentette a legtöbb izgalmat, de jót tett a versenynek, hiszen a két hétvégi futamon az Alpine, a McLaren, és a Ferrari is járt a dobogón - természetesen a Red Bull mellett.

F1, Formula-1, Forma-1, Belga Nagydíj, Belgium, Red Bull, verstappen

Pérez parádés felzárkózást produkált, Norris ismét a dobogón, a Red Bull történelmet írt

Norris ismét a dobogón, Verstappen nyert a Hungaroringen is - 2023. július 23.

A Red Bull történelmi győzelmet aratott. Tizenkét egymást követő versenyt nyert meg a bikás alakulat, erre pedig a sportág történetében még sosem volt példa.

F1, Formula-1, Forma-1, Magyar Nagydíj, hungaroring

A világbajnoki címvédő csapat partnere különleges programokkal készül a magyar futam idejére

Nincs jegyed az F1-re? Nézd a futamot a budapesti hotelben! - 2023. július 21.

A Red Bull partnere, a budapesti Hard Rock Hotel a hétvégén Formula-1 tematikájú programokat szervez, ahol bárki részt vehet. A közös futamnézésen túl értékes nyereményeket is hazavihetnek a rajongók.

F1, Formula-1, Forma-1, Red Bull, verstappen, autó, Magyar Nagydíj

A Formula-1-es Magyar Nagydíj hetében jelentős változásokkal kell számolni a pálya környékén

Ismét Mogyoródon az F1, így változik a forgalom a környéken! - 2023. július 18.

Tavaly a három nap alatt közel 300 ezren látogattak ki a mogyoródi versenypályára az F1 miatt, idén ez a szám pedig várhatóan növekedni fog, így a környéken még nagyobb dugó várható.

F1, Forma-1, Formula, Magyar Nagydíj, hungaroring, Liberty, Media, szerződés, Formula-1, forgalomkorlátozás

A Ferrari botrányos versenyt futott, remekelt a McLaren, a Red Bull ismét egy autóval harcolt

Verstappen ismét nyert, Norris a dobogón a Brit Nagydíjon - 2023. július 9.

Bejött a McLaren fejlesztési csomagja, mindkét autóval közel jártak a dobogóhoz, ám végül csak Norris állhatott fel a pódiumra. A Ferrarik épp, hogy csak elcsíptek pontokat, Hamilton pedig a Haasnak hála futott be harmadikként.

F1, Formula-1, Forma-1, Brit Nagydíj, McLaren, Red Bull, verstappen, Norris

Verstappen magabiztosan nyert Kanadában, ezzel utolérte Sennát egy nagyon fontos mutatóban

Verstappen magabiztos rajt-cél győzelmet aratott Kanadában is - 2023. június 19.

A Red Bullra továbbra sincs ellenszer, az Aston Martin visszatalált a dobogóra, a Ferrari pedig továbbra is nagyon messze az élmenőktől.

F1, Formula-1, Kanada, Kanadai Nagydíj

Friss cikkek

Egy kis fejtágítás a Toyota komoly terepjárójáról

Videó: első kézből az új Toyota Land Cruiser Videó

2 órája – Autósvilág hírei

Új videósorozatot indít a Toyota, amelyekből részletesen megismerheted az új modelljeiket, vagy épp a márka életével kapcsolatos fontos információkat.

678 kilométeres hatótávval vagy 1034 lóerővel érkezett meg az erősebb és okosabb Porsche Taycan

Beállt a sorba a Taycan is: vajon mit takarnak a friss lemezek?

6 órája – Újdonság

Prágában jártunk, ahol személyesen is találkozhattunk a Porsche újdonságával: ráncfelvarráson esett át a Taycan. Az új külső mellé azonban rengeteg technikai módosítás is érkezett a villanyautó fedélzetére.

Szinte rá sem lehet ismerni a ráncfelvarrott Hyundai Tucson utasterére

Kívül alig változik, bent viszont újjászületett a Hyundai Tucson

18 órája – Autósvilág hírei

Európa kedvenc Hyundai modellje alapos ráncfelvarráson esett át, már ami a belsőt illeti, de azért kívül is látni, hogy hozzányúltak a nagy sikerű SUV-hoz.

Friss tesztek

Frissült a Peugeot e-2008. Kérdés, sikerült-e javítani a hatótávolságán?

Vajon mennyivel jut messzebb a megújult Peugeot e-2008?

Életciklusának felénél frissítést kapott a Peugeot 2008, amiből a villanyhajtású sem maradt ki. A megújulás kívülről is látható, viszont ugyanúgy a szemnek láthatatlan dolgokra is fókuszáltak.

Korán keltették a dízelek halálhírét. Itt egy újabb túlélő!

Végre itt van! Dízelként is! Opel Astra kombi teszt

Ha tágas, gazdaságos, szerethető családi autót keresel, akkor ne csak a SUV-ok felé nézelődj. Egy kombi kell neked!

Okkal büszke rá, hogy kínai? Próbára tettük a Dongfeng pickupot!

Kínai álcában tér vissza a Nissan Navara: teszten a Dongfeng DF6

Nem a legolcsóbb pickup, csak ha bizonyos feltételekkel vizsgáljuk az árcédulákat, ráadásul érződik is rajta, hogy a népköztársaságban készült. Annak ellenére, hogy egyébként nem is teljesen. Nehezen követhető? Nem vagy vele egyedül! Mutatjuk a lényeget!