Találatok a következő címkére: Formula-1

Nico Rosberg nyerte a Kínai Nagydíjat

Rosberg továbbra is megállíthatatlan - 2016. április 17.

A szezon első két futama után ismét Nico Rosberg nyerte a Forma-1-es Kínai Nagydíjat. A német versenyző ezzel tovább növelte előnyét az összetett pontversenyben.

autó, F1, Forma-1, Formula-1, kínai nagydíj, Rosberg, Nico Rosberg, autóverseny

Idei második győzelmét húzta be Nico Rosberg Bahreinben

Sima győzelmet aratott Rosberg - 2016. április 3.

Jó formában van Rosberg, ugyanis sorozatban ötödik győzelmét aratta a német versenyző a Bahreini Nagydíjon.

autó, F1, aut, Formula-1, Rosberg, Nico Rosberg, bahreini nagydíj

Izgalmasabbak lesznek idén az F1-es időmérők

Elfogadták: új időmérés jön idén a Forma-1-ben - 2016. február 26.

A Nemzetközi Automobil Szövetség elfogadta a Forma-1-es időmérőre vonatkozó új szabályokat, melyek már az idei évben érvénybe lépnek a versenyeken.

autó, F1, Forma-1, Formula-1, időmérő, kvalifikáció, szabály, szabályzat, újdonság

Rosberg rajt-cél győzelmet aratott a Forma-1-es világbajnokság Mexikói futamán

Rosberg revansot vett Hamiltonon Mexikóban - 2015. november 1.

A Mercedes német pilótája, Nico Rosberg nyerte meg a Forma-1-es Mexikói Nagydíjat. Második helyen csapattársa, Hamilton ért célba, a dobogó harmadik fokát Bottas csípte meg.

Mexikói Nagydíj, autó, Forma-1, F1, Formula-1, Rosberg, Nico Rosberg

Harmadik VB-címét nyerte meg Hamilton a kaotikus USA Nagydíjon

Futamot és VB-t nyert Hamilton Austinban - 2015. október 25.

Alaposan megkavarta az Egyesült Államok Nagydíját a hétvégi időjárás, amelyből végül Hamilton került ki győztesen. A brit világbajnok egyúttal a harmadik VB-címet is bezsebelte a mai napon.

autó, F1, Forma-1, Formula-1, Hamilton, Austin, világbajnokság

Akárcsak tavaly, idén is Hamilton nyerte a Japán Nagydíjat

Unalmas győzelmet aratott Hamilton Japánban - 2015. szeptember 27.

Egy jó rajtot követően a második helyről az élre ugrott Hamilton, vezető helyét pedig a futam végéig megőrizte. Mögötte Rosberg és Vettel ért célba.

autó, F1, Formula-1, japán nagydíj, Hamilton, Lewis Hamilton

Pályafutása 40. győzelmét aratta Lewis Hamilton az Olasz Nagydíjon

Hamilton simán nyerte az Olasz Nagydíjat - 2015. szeptember 6.

A Mercedes brit pilótája nyerte a Forma-1-es Olasz Nagydíjat, mellyel 53 pontra növelte előnyét összetettben a most kieső csapattársával, Nico Rosberggel szemben.

autó, Formula-1, F1, Hamilton, Olasz Nagydíj, Monza, Mercedes-Benz, Ferrari, Vettel, Massa

A mercedeses Nico Rosberg nyerte a 2015-ös Osztrák Nagydíjat

Rosberg a rajtnál nyerte meg az Osztrák Nagydíjat - 2015. június 21.

Idei harmadik, pályafutása 11. győzelmét szerezte meg Nico Rosberg az idei év 10. Forma-1-es futamán, az Osztrák Nagydíjon.

autó, F1, osztrák nagydíj, Rosberg, Forma-1, Formula-1

Élete első Spanyol Nagydíját nyerte Rosberg

Rajt-cél győzelmet aratott Rosberg Barcelonában - 2015. május 10.

Sima rajt-cél győzelemmel zárta Nico Rosberg az idei Spanyol Nagydíjat. Második helyen csapattársa, Hamilton ért célba, Vettel lett a harmadik.

Spanyol Nagydíj, autó, F1, Forma-1, Formula-1, Rosberg

Forma-1, Bahrein: Ezúttal Raikkönen ékelődött a két Mercedes közé

Idén is Hamilton nyerte a Bahreini Nagydíjat - 2015. április 19.

Hamilton magabiztosan aratott rajt-cél győzelmet az F1 Bahreini futamán. Ezzel az idei négy futamból már három győzelemmel büszkélkedhet.

autó, F1, Forma-1, Formula-1, bahreini nagydíj, Hamilton, Lewis Hamilton

Friss cikkek

A Honda szerint a szolnoki az egyik legjobb kereskedésük, de más magyar szalonokat is díjaztak

Komoly elismerést zsebeltek be a magyar Honda kereskedések

56 perce – Autósvilág hírei

Közzétette a japán gyártó a 2023-as Yūshū-díj győzteseinek listáját, amelyben a különböző kereskedéseiket díjazzák bizonyos szempontok mentén, a felsorolásban pedig több magyar értékesítőpont is szerepel.

Kiderült, mikortól lesz kapható a egynapos engedély

24 órás autópálya-matricát szeretnél? Ekkortól veheted meg!

4 órája – Autósvilág hírei

Már korábban elárulták mennyibe fog kerülni, hogyan veszti érvényességét, ám mostanáig azt homály fedte, hogy mikortól lehet megvásárolni.

A 2016-ban bemutatott harmadik generációs i30 immár a második frissítését kapja

Oda a sportos verzió, de a Hyundai nem engedi el az i30 kezét

8 órája – Autósvilág hírei

Bár a legizgalmasabb i30-at a Hyundai kivezette az európai piacról a szigorodó emissziós normák miatt, egyértelműen látszik, komolyan számolnak a jövőben is a modellel, hiszen a szolidabb típus már a második ráncfelvarrását kapja.

Friss tesztek

Frissült a Peugeot e-2008. Kérdés, sikerült-e javítani a hatótávolságán?

Vajon mennyivel jut messzebb a megújult Peugeot e-2008?

Életciklusának felénél frissítést kapott a Peugeot 2008, amiből a villanyhajtású sem maradt ki. A megújulás kívülről is látható, viszont ugyanúgy a szemnek láthatatlan dolgokra is fókuszáltak.

Korán keltették a dízelek halálhírét. Itt egy újabb túlélő!

Végre itt van! Dízelként is! Opel Astra kombi teszt

Ha tágas, gazdaságos, szerethető családi autót keresel, akkor ne csak a SUV-ok felé nézelődj. Egy kombi kell neked!

Okkal büszke rá, hogy kínai? Próbára tettük a Dongfeng pickupot!

Kínai álcában tér vissza a Nissan Navara: teszten a Dongfeng DF6

Nem a legolcsóbb pickup, csak ha bizonyos feltételekkel vizsgáljuk az árcédulákat, ráadásul érződik is rajta, hogy a népköztársaságban készült. Annak ellenére, hogy egyébként nem is teljesen. Nehezen követhető? Nem vagy vele egyedül! Mutatjuk a lényeget!