Találatok a következő címkére: Hamilton

A Mercedes brit pilótája nyerte a Forma-1-es Kínai Nagydíjat

Hamilton simán nyerte meg a Kínai Nagydíjat - 2017. április 9.

A Forma-1 idei második versenyhétvégéje az időjárás miatt kaotikusan indult, a mai futam viszont gond nélkül lezajlott. Hamilton nyert - Vettel és Verstappen előtt.

autó, F1, Forma-1, kínai nagydíj, sanghaj, Hamilton, Vettel, verstappen

Harmadik VB-címét nyerte meg Hamilton a kaotikus USA Nagydíjon

Futamot és VB-t nyert Hamilton Austinban - 2015. október 25.

Alaposan megkavarta az Egyesült Államok Nagydíját a hétvégi időjárás, amelyből végül Hamilton került ki győztesen. A brit világbajnok egyúttal a harmadik VB-címet is bezsebelte a mai napon.

autó, F1, Forma-1, Formula-1, Hamilton, Austin, világbajnokság

A tavalyi után idén is behúzta a győzelmet Hamilton Oroszországban

Duplázott Hamilton Szocsiban - 2015. október 11.

Idei kilencedig győzelmét aratta a brit címvédő az Orosz Nagydíjon, mellyel 66 pontra növelte előnyét az összetettben. Dupla safety cart és számos izgalmas pillanatot hozott a futam.

autó, Forma-1, F1, Szocsi, Nagydíj, Hamilton, Lewis Hamilton

Akárcsak tavaly, idén is Hamilton nyerte a Japán Nagydíjat

Unalmas győzelmet aratott Hamilton Japánban - 2015. szeptember 27.

Egy jó rajtot követően a második helyről az élre ugrott Hamilton, vezető helyét pedig a futam végéig megőrizte. Mögötte Rosberg és Vettel ért célba.

autó, F1, Formula-1, japán nagydíj, Hamilton, Lewis Hamilton

Pályafutása 40. győzelmét aratta Lewis Hamilton az Olasz Nagydíjon

Hamilton simán nyerte az Olasz Nagydíjat - 2015. szeptember 6.

A Mercedes brit pilótája nyerte a Forma-1-es Olasz Nagydíjat, mellyel 53 pontra növelte előnyét összetettben a most kieső csapattársával, Nico Rosberggel szemben.

autó, Formula-1, F1, Hamilton, Olasz Nagydíj, Monza, Mercedes-Benz, Ferrari, Vettel, Massa

Gokartpályán driftelt Hamilton egy E63 AMG Mercivel

Így játszik Hamilton 557 lóerővel - 2015. július 7.

A Forma-1-es futamok mellett szórakozásra is jut idő a brit világbajnoknak. Most épp a rajongókat autóztatta meg egy kicsit egy szűk gokartpályán.

E63 AMG, autó, Hamilton, gokartpálya, Mercedes-Benz

F1: Lewis Hamilton 3. silverstone-i., 5. idei futamgyőzelmét ünnepelte

Hamilton nyerte az idei év legizgalmasabb Forma-1 futamát - 2015. július 5.

A címvédő Lewis Hamilton nyerte meg az F1-es Brit Nagydíjat, mellyel tovább növelte előnyét összetettben a mögötte célba érő Nico Rosberggel szemben.

F1 2015, autó, Forma-1, Brit Nagydíj, Silverstone, Hamilton, Lewis Hamilton

Forma-1, Bahrein: Ezúttal Raikkönen ékelődött a két Mercedes közé

Idén is Hamilton nyerte a Bahreini Nagydíjat - 2015. április 19.

Hamilton magabiztosan aratott rajt-cél győzelmet az F1 Bahreini futamán. Ezzel az idei négy futamból már három győzelemmel büszkélkedhet.

autó, F1, Forma-1, Formula-1, bahreini nagydíj, Hamilton, Lewis Hamilton

Hamilton magabiztos rajt-cél győzelmet aratott Melbourne-ben

F1, Ausztrál Nagydíj: idén is erősnek ígérkezik a Mercedes - 2015. március 15.

Az első futam után úgy tűnik, hogy idén is nehéz lesz megverni a Mercedeseket. Hamilton és Rosberg után Vettel állhatott fel a dobogóra.

autó, F1, Hamilton, Ausztrál, Nagydíj

A Forma-1 utolsó idei futamán dőlt el a világbajnoki cím sorsa

F1, Abu-Dzabi Nagydíj: Hamilton nyert, másodszorra világbajnok - 2014. november 23.

Abu-Dzabiban Lewis Hamilton győzött, nem csak a futamot, második világbajnoki címét is megnyerte a Mercedes brit pilótája.

autó, Hamilton, F1, Abu-Dzabi, világbajnok

Friss cikkek

Kevés rá az esély, hogy Európának is jusson a Mazda következő szedánjából

A Japánok meglépték: kínai technikára épül a Mazda6 utódja

7 órája – Autósvilág hírei

Az elektromos szedánok Mekkája Kína, ezt jól bizonyítja a Mazda legújabb modellje is. A hagyományos formákkal operáló, mégis látványosan modern Mazda6 utódról Magyarországon jó eséllyel legfeljebb csak álmodhatunk majd.

A kutatókat is meglepte a kérdőív eredménye: ilyen autót vennének a magyarországi fiatalok

Ezt választják villanyautó helyett a környezettudatos fiatalok!

10 órája – Autósvilág hírei

Még a környezetvédelem és a klímaváltozás iránt érdeklődő fiatalok sem a villanyautózásban látják a jövőt, de még az autók márkája sem szempont vásárláskor. A megkérdezettek túlnyomó többségét egyetlen tényező érdekli, mutatjuk, hogy mi az!

Beárazták a ráncfelvarráson átesett Hyundai crossovert

Íme a frissített Hyundai Tucson árai!

16 órája – Autósvilág hírei

Megérkezett az első olyan árlista, amelyen már a megújult Hyundai Tucson szerepel. Mutatjuk, mennyiért lesz hazavihető a népszerű crossover a benzines, a dízel, az öntöltő hibrid, illetve a konnektoros hibrid hajtáslánccal.

Friss tesztek

Él még a TDI legenda? Teszten az új Passat a 150 lóerős dízellel!

Az utolsó "igazi" Volkswagen? Kipróbáltuk!

Vajon tudja még az új Passat azt, ami annak idején igazán legendássá tette a német gyártót? Bejártuk vele az országot, hogy kiderítsük!

Egy autó, aminek minden pontja különleges: íme az új Toyota C-HR!

Videóteszt: kétliteres motorral is jó választás a C-HR? Videó

Jóformán ismét egy koncepcióautó került az utakra a második generációs C-HR-rel, de miben kínál többet az elődjénél? Alaposan körbejártuk a Toyota újdonságát, mutatjuk mire jutottunk!

Mutatjuk, hogyan kényelmesebb a villanyautózás!

Állami támogatással csábít a Mercedes EQA 250+

Frissült a legkisebb EQ Mercedes, amit a kecskeméti gyárban készítenek. Ám most egy kicsit mesélünk arról is, mennyivel egyszerűbb az élet a Mercedes me Charge kártyával.

Üzemanyag: Benzin

VOLKSWAGEN TOURAN 2.0 CR TDI Highline BÉZS BELSŐ ÜLÉSFŰTÉS VONÓHOROG RADAR TÉLI NYÁR SZETT FRISS VEZÉRLÉS CSERE