Találatok a következő címkére: magyar siker

Magyar kamionos nyerte a DAF és a Goodyear közösen szervezett, európai szintű sofőrversenyét

Egy magyar férfi lett Európa legjobb kamionsofőrje! - 2022. október 13.

Az évente megrendezett, egész Európát felölelő verseny célja megtalálni a legrátermettebb kamionsofőröket. A Goodyear és a DAF szervezésében lebonyolított versenyt idén egy magyar kamionos, a 31 éves Szabados Gábor nyerte meg, Dabasról.

DAF, Trucks, autó, Kamion, Kamion EB, kamionsofőr, Európa, Európai, európa bajnokság, sofőr, sofőrök, magyar, Magyarország, magyar siker, goodyear

Toyota GT86-ossal nyertek a magyar srácok a Nürburgring Nordschleifén

Nürburgring-szűzként érkeztek, mégis győztek a magyarok - 2021. október 7.

Molnár Bendegúz és Lengyel Ádám nyerte meg az új NLS széria legizgalmasabb és leghosszabb versenyének egyik kategóriáját. Most először indultak az NLS bajnokságban, így még nagyobb szó a Toyota GT86-ossal elért sikerük.

autó, verseny, Nürburgring, Nordschleife, magyar siker, Toyota, Toyota Gazoo Racing, GR, gt86, Toyota GT 86

Díjat nyert a Turbometal Motorblog filmje

Na hol készült a legjobb autós film? Itthon! - 2016. szeptember 11.

A London Motor Film Festival Legjobb Újságírófilm kategóriájában nyert a magyar csapat, Tesla P85D insane metal mode című kisfilmjével.

autó, turbometal, díjátadó, Turbometal Motorblog, győzelem, siker, magyar siker, film, video

Mercedes 1-2-3-4 győzelem a Nürburgring 24 óráson

Magyar siker a zöld pokolban - Walter Csabi kategóriagyőztes - 2016. május 30.

Történelmet írt Walter Csaba, aki első magyarként ért el kategóriagyőzelmet 3 német társával a legendás Nürburgring 24 órás versenyen.

Walter Csaba, Nürburgringi 24 órás, Porsche GT3 Cup, autó, sport, Nürburgring, 24 órás, Nordschleife, Porsche, Porsche 911, verseny, magyar siker

Dobogóra állhatott a magyar csapat a Rotterdami Shell ECO Marathon versenyen

Több száz kilométer is megtehető egyetlen liter benzinnel - 2015. május 28.

A győri Széchenyi István Egyetem csapata az előkelő harmadik helyezést érte el múlt hétvégén a Rotterdamban megrendezett üzemanyag-hatékonysági versenyen.

magyar siker, autó, mérnökverseny, Shell Eco-marathon, Rotterdam

Friss cikkek

678 kilométeres hatótávval vagy 1034 lóerővel érkezett meg az erősebb és okosabb Porsche Taycan

Beállt a sorba a Taycan is: vajon mit takarnak a friss lemezek?

48 perce – Újdonság

Prágában jártunk, ahol személyesen is találkozhattunk a Porsche újdonságával: ráncfelvarráson esett át a Taycan. Az új külső mellé azonban rengeteg technikai módosítás is érkezett a villanyautó fedélzetére.

Szinte rá sem lehet ismerni a ráncfelvarrott Hyundai Tucson utasterére

Kívül alig változik, bent viszont újjászületett a Hyundai Tucson

13 órája – Autósvilág hírei

Európa kedvenc Hyundai modellje alapos ráncfelvarráson esett át, már ami a belsőt illeti, de azért kívül is látni, hogy hozzányúltak a nagy sikerű SUV-hoz.

A Honda szerint a szolnoki az egyik legjobb kereskedésük, de más magyar szalonokat is díjaztak

Komoly elismerést zsebeltek be a magyar Honda kereskedések

15 órája – Autósvilág hírei

Közzétette a japán gyártó a 2023-as Yūshū-díj győzteseinek listáját, amelyben a különböző kereskedéseiket díjazzák bizonyos szempontok mentén, a felsorolásban pedig több magyar értékesítőpont is szerepel.

Friss tesztek

Frissült a Peugeot e-2008. Kérdés, sikerült-e javítani a hatótávolságán?

Vajon mennyivel jut messzebb a megújult Peugeot e-2008?

Életciklusának felénél frissítést kapott a Peugeot 2008, amiből a villanyhajtású sem maradt ki. A megújulás kívülről is látható, viszont ugyanúgy a szemnek láthatatlan dolgokra is fókuszáltak.

Korán keltették a dízelek halálhírét. Itt egy újabb túlélő!

Végre itt van! Dízelként is! Opel Astra kombi teszt

Ha tágas, gazdaságos, szerethető családi autót keresel, akkor ne csak a SUV-ok felé nézelődj. Egy kombi kell neked!

Okkal büszke rá, hogy kínai? Próbára tettük a Dongfeng pickupot!

Kínai álcában tér vissza a Nissan Navara: teszten a Dongfeng DF6

Nem a legolcsóbb pickup, csak ha bizonyos feltételekkel vizsgáljuk az árcédulákat, ráadásul érződik is rajta, hogy a népköztársaságban készült. Annak ellenére, hogy egyébként nem is teljesen. Nehezen követhető? Nem vagy vele egyedül! Mutatjuk a lényeget!