Találatok a következő címkére: ORB

Itt a tavasz és vele együtt az első magyar sikerek is

Magyar sikerekkel rajtolt az autósport szezon - 2017. április 4.

Két második hely a TCR-ben, pontgyűjtés a Rallycross VB-n, az Országos Rallye Bajnokság pedig Herczig Norbi győzelmével kezdődött.

Skoda Fabia R5, rally, ORB, rallycross, Rallycross Világbajnokság, Herczig Norbert, TCR International Series, TCR, gyorsasági, Ficza Ferenc, Tassi Attila, Lukács Kornél, Országos Rallye Bajnokság

A Herczig Norbi - Igor Bacigál lett a legjobb magyar páros Egerben

Lengyel győzelmet hozott az Eger Rally - 2016. április 4.

A hagyományokhoz hűen Egerben vette kezdetét az Országos Rally Bajnokság. Herczig Norbiék hozzák tavalyi top formájukat, és győzelemmel nyitottak.

rally, Eger Rallye, Herczig Norbert, Igor Bacigál, ifj. Tóth János, rally baleset, ORB, Országos Rallye Bajnokság, Skoda Fabia R5, ford fiesta rs wrc, peugeot 208 t16 r5

Több mint 1 millió forint adomány gyűlt össze az SRTH által

Elkelt Herczig Norbi bajnoki sisakja - 2015. november 6.

Lezárult a bajnoki sisakért folyó adománygyűjtés. A befolyt összeg bejelentésére és a győztes kihirdetésére a Skoda Rally Team Hungaria bajnokavatóján került sor.

Igor Bacigál, Herczig Norbert, Skoda, rally, Fabia, R5, Adománygyűjtés, magyar, bajnok, sisak, ORB, skoda rally team hungaria

A Mecsek-rali leggyorsabb versenyzője ifj. Tóth János volt

Janika nyerte az ORB idényzáróját - 2015. október 18.

Nem csak a hétvégi Mecsek-rali, az Országos Rallye Bajnokság is befejeződött. A Mecsekben győztes Janika 3 év kihagyás után a bajnokságban harmadik lett.

autó, ORB, Országos Rallye Bajnokság, mecsek-rali, ifj. Tóth János, Szőke Tamás, Peugeot

Hétvégén 49. Mecsek-rali, az ORB zárófutama

Állítólag kemény lesz a Mecsek-rali - 2015. október 15.

Most hétvégén kerül megrendezésre Pécs környékén a 49. Mecsek-rali, mely egyben az Országos Rallye Bajnokság zárófutama.

autó, mecsek-rali, ORB, Országos Rallye Bajnokság

Kassa Rally: Herczigék vasárnap kicsúsztak, de így is bajnokok

Már az utolsó előtti ORB futamon eldőlt a bajnoki cím - 2015. augusztus 16.

Bár az Országos Rallye Bajnokság hatodik, azaz utolsó előtti futamának számító Kassa Rallyt a Kazár Miklós/Ferencz Ramón páros nyerte meg, a bajnoki cím Herczig Norbiéké.

autó, Kassa Rally, ORB, Országos Rallye Bajnokság

Hét év után ismét: Iseum Rally Szombathelyen

Harmadik futamához ért az Országos Rallye Bajnokság. Nagy a harc - 2015. május 15.

Hét év szünet után a hétvégén ismét Szombathelyre látogatnak a rali országos bajnokság résztvevői, jön az Iseum Rally.

Iseum Rally, autó, ORB, Országos Rallye Bajnokság

Hatalmas küzdelem, látványos autózás - ez volt a Miskolc Rallyn

Miskolc Rally: Herczigék nyerték, Janikáék másodikak - 2015. április 27.

A hétvégi Miskolc Rally Herczig Norbert és navigátora, Bacigál Igor győzelmével ért véget, az utolsó szakaszt ifj. Tóth Jánosék vitték.

autó, Miskolc Rally, ORB, Országos Rallye Bajnokság

10. Eger Rallye: lengyel versenyző volt a leggyorsabb

Eger Rallye: a Hercizg-Bacigál páros nyerte az ORB nyitófutamát - 2015. március 29.

A 2015-ös évad első magyar bajnoki futamán Egerben a Herczig- Bacigál kettős majd kétperces előnnyel végzett az élen a magyar értékelésben.

Herczig Norbert, Bacigál Igor, autó, Eger Rallye, ORB, Országos Rallye Bajnokság

Janika kicsúszott, de a nézők visszarakták az útra

Az egyik kanyar nem adta ki Janikának - 2015. március 28.

Megismerni az autót, felvenni a ritmust, folyamatosan fejlődni és megnézni, mit tudnak a többiek – ez volt a terve az ifjabb Tóth János, Szőke Tamás kettősnek az Eger-rali első napján.

Eger Rallye, autó, jani, Janika, ifj. Tóth János, ORB, Országos Rallye Bajnokság