Találatok a következő címkére: Szingapúri Nagydíj

A Ferrari kis híján ismét hülyét csinált magából, de Sainz megmentette a napot az olaszoknak

Sainz varázsolt Szingapúrban, vége a Red Bull sorozatának - 2023. szeptember 17.

A Red Bull idén nem látott mélységben körözött Szingapúrban, Sainz Monza után az utcai pályán is kimagasló formában versenyzett, és megérdemelt rajt-cél győzelmet aratott.

F1, Forma-1, Szingapúr, Szingapúri Nagydíj, Ferrari

Kettős győzelmet aratott a Ferrari Szingapúrban

Ferrari győzelem a lassúsági versenyen - Szingapúri Nagydíj - 2019. szeptember 22.

Sebastian Vettelé a babérkoszorú Szingapúrban, de Lewis Hamilton egyik rádiós üzenete jellemezte legjobban a versenyt: „Ennél lassabban már nem tudok menni”.

autó, Forma-1, Szingapúri Nagydíj, Ferrari, Sebastian Vettel

Az FIA eléggé átalakítaná az időmérőket

Jönnek a négyrészes időmérők a Forma-1-ben? - 2019. április 4.

Ti örülnétek, ha három helyett négy részből állna az F1-es időmérő?

autó, FIA, F1, időmérő, kvalifikáció, szabálymódosítás, Szingapúri Nagydíj, Magyar Nagydíj, Monacoi Nagydíj, ausztrál nagydíj

Futamgyőzelemmel zárta Hamilton a Szingapúri Nagydíjat

Hamilton nyert, Vettel nullázott Szingapúrban - 2017. szeptember 17.

A tegnapi időmérőn domináló Ferrarik az első körben kiestek, Hamilton győzelemre váltotta az eső okozta káoszt. A brit világbajnoki éllovas ezzel 28 pontra növelte előnyét az összetettben.

autó, Forma-1, F1, Hamilton, Lewis Hamilton, Szingapúr, Szingapúri Nagydíj

F1, Szingapúri Nagydíj: Rosberg lett az első, ismét élre került

Rosberg megnyerte élete 200. versenyét, vb-esélyes - 2016. szeptember 18.

Tiszta számmisztika: Nico Rosberg 200. versenyén 22. győzelmét aratta. Ezzel az idei világbajnokságban ismét az élen áll.

autó, F1, Forma-1, Nico Rosberg, Szingapúri Nagydíj, Mercedes-Benz

Forma-1, Szingapúri Nagydíj: Vettel rajt-cél győzelemmel nyert

Vettel Ferrarival győzött a Forma-1 Szingapúri Nagydíján - 2015. szeptember 20.

A négyszeres világbajnok, Ferrarival futó Sebastian Vettel bravúrosan nyerte meg a Forma-1 lámpafénynél futott Szingapúri Nagydíját.

autó, Forma-1, Szingapúri Nagydíj, Sebastian Vettel

F1 Szingapúr: Vergne is fény volt az éjszakában

Rosberg nullázott, Hamilton nyert, s az élre állt - 2014. szeptember 21.

Fordult a Forma-1-es kocka, szingapúri sikerével Hamilton átvette a vezetést a másik mercis bajnokaspiránstól, a nullázó Rosbergtől.

F1, Forma-1, F1 2014, Szingapúri Nagydíj, Hamilton, Rosberg, Mercedes-Benz

Webbert már az ág is húzza, de nem nagyon érdekli

Segíteni a barátodnak? Nem menő, hanem büntetendő - 2013. szeptember 23.

Egy múltidéző szép jelenetet is hozott az F1-es Szingapúri Nagydíj: Webber Alonso autóján ért vissza a bokszba. Amiért mindkettejüket jól megbüntették.

autó, F1, f1 2013, Forma-1, Szingapúri Nagydíj, Webber, Alonso, Red Bull, Ferrari, autóstop

Lewis, ne felejts el inni! Na, ilyen verseny volt a szingapúri

F1 Szingapúr: persze, hogy megint Vettel győzött - 2013. szeptember 22.

Álmos egy versenyen Vettel nyerte az F1-es Szingapúri Nagydíjat. Nincs ki, nincs mi feltartóztassa a Red Bull üstökösét.

autó, F1, f1 2013, Forma-1, Vettel, Red Bull, Szingapúri Nagydíj

Hamilton kiesett, Vettel ölébe hullott a győzelem Szingapúrban

Vettel villogott a villanyfényes viadalon - 2012. szeptember 24.

Lewis Hamilton volt a leggyorsabb az időmérőn, 22 körön át vezette is az éjszakai, utcai pályás versenyt, de váltóhiba miatt kiállni kényszerült, így a Red Bull német versenyzője győzött.

autó, F1, gyorsulás, sport, Szingapúri Nagydíj, Sebastian Vettel, Lewis Hamilton, Jenson Button, Fernando Alonso