Találatok a következő címkére: Szőke Tamás

Kezdetét veszi a rallye bajnokság, Janika idén már nem áll rajthoz

Hétvégén elrajtol a hazai rallye bajnokság - 2017. március 31.

Miskolcon veszi kezdetét a 2017-es Országos Rallye Bajnokság. Erős mezőnyre számíthatunk, összesen 16 páros indul R5-ös versenyautóval.

Herczig Norbert, Szőke Tamás, autó, Iseum Rally, Országos Rallye Bajnokság, ifj. Tóth János, Peugeot, Bacigál Igor

A Mecsek-rali leggyorsabb versenyzője ifj. Tóth János volt

Janika nyerte az ORB idényzáróját - 2015. október 18.

Nem csak a hétvégi Mecsek-rali, az Országos Rallye Bajnokság is befejeződött. A Mecsekben győztes Janika 3 év kihagyás után a bajnokságban harmadik lett.

autó, ORB, Országos Rallye Bajnokság, mecsek-rali, ifj. Tóth János, Szőke Tamás, Peugeot

Hétvégén Kassára látogat az Országos Rallye Bajnokság

Jön a Kassa Rally, az ORB hatodik futama - 2015. augusztus 14.

Most hétvégén Szlovákiában, Kassán és környékén fut a hazai Országos Rallye Bajnokság is, a Kassa Rally ugyanis szlovák-magyar közös futam.

Kassa Rally, autó, Országos Rallye Bajnokság, ifj. Tóth János, Szőke Tamás, Bacigál Igor, Herczig Norbert, Skoda Fabia R5, peugeot 208 t16 r5

Székesfehérvár-rali: murvás és aszfaltos szakaszok várnak a mezőnyre

Hétvégén eltérő útfelületekkel jön a Székesfehérvár-rali - 2015. június 10.

A hétvégén Székesfehérváron és környékén rendezik az idei ralibajnoki sorozat egyetlen olyan versenyét, amely vegyes talajon mérkőztet.

Szőke Tamás, autó, Országos Rallye Bajnokság, ifj. Tóth János, Peugeot, Székesfehérvár-rali

Iseum Rallye: Herczigék nyertek, de Janikáék is dobogón végeztek

Janika ismét a dobogón, élen a Hercizg/Bacigál páros - 2015. május 18.

A Herczig Norbert/Bacigál Igor páros diadalmaskodott az Iseum Rallyen, az országos bajnokság harmadik futamán, ahol ifj. Tóth János/Szőke Tamás is dobogóra állhatott.

Ifj. Tóth János új navigátorral tér vissza a Magyar Rallye Bajnokságba

Janika 280 lóerővel tér vissza. Célja a dobogó - 2015. március 20.

Janika 15 évvel ezelőtt indult először Peugeot-val, 10 éve szerezte utolsó abszolút bajnoki címét. Most ismét Peugeot-val, egy 208 T16 R5-tel tér vissza.