Találatok a következő címkére: zengő motorsport

Három versenysorozat is tiszteletét tette a Hungaroringen a hétvégén, büszkék lehetünk a mieinkre

Ilyen volt testközelből a Super Racing Festival - 2022. június 13.

Kiss Norbi tarolt a ringen, bár az ellenfelei tettek róla, hogy legyen miért izgulni a hétvége folyamán, a WTCR-ben már kevesebb okunk volt az örömre, de összességében tisztes helytállásként értékelhető a magyarok teljesítménye a hazai futamon.

sport, verseny, WTCR, ETCR, ETRC, hungaroring, autóverseny, Michelisz Norbert, Nagy Dániel, Tassi Attila, Kiss Norbi, zengő motorsport

Ingyenesen látogatható a mogyoródi aszfaltcsíkon megrendezett kétnapos versenyhétvége

A benzinvérűeknek a hétvégén a Hungaroringen a helye! - 2022. június 10.

Michelisz Norbert ismét harcba száll Hyundai Elantrájával, Kiss Norbert megint kamionos EB-címre hajt, de lesznek elektromos túraautók is - mindezt ráadásul ingyen nézheti bárki a helyszínen, a Hungaroringen.

autó, hungaroring, Michelisz Norbert, WTCR, túraautó-világbajnokság, Hyundai, cupra, Kamion EB, ETCR, zengő motorsport

Az első Pure ETCR elektromos túraautó-bajnok Mattias Ekström a CUPRA x Zengő Motorsport csapattól

Ekströmmel nyert bajnoki címet a Zengő Motorsport és a CUPRA - 2021. október 19.

Franciaországban dőlt el a Pure ETCR széria bajnoki címéért folyó küzdelem, ahol egy ütközés ellenére is Ekström lett a szezon nyertese.

autó, ETCR, túraautó-világbajnokság, cupra, zengő motorsport, Mattias Ekström, bajnok

Növelte előnyét a bajnokságban a CUPRA X Zengő Motorsport, Nagy Dániel pedig dobogós lett

A spanyol-magyar csapat vitt mindent a hazai Pure ETCR futamon - 2021. augusztus 24.

Az elektromos túraautó-bajnokság első szezonjának utolsó előtti futamát a Hungaroringen rendezték a hétvégén, a CUPRA X Zengő Motorsport hatalmas sikerével ért véget a forduló.

autó, cupra, ETCR, Pure, túraautó-világbajnokság, zengő motorsport, hungaroring

670 lóerős elektromos túraautók csatáznak itthon, van magyar pilóta és csapat is az indulók közt

Hazai Pure ETCR-győzelem a cél hétvégén a Hungaroringen - 2021. augusztus 20.

A Zengő Motorsport és az M1RA istálló is rajthoz áll a Hungaroringen a villany-túraautók következő futamán, mindkét csapat jó esélyekkel indul.

autó, bajnokság, ETCR, túraautó-világbajnokság, villanyautó, Michelisz Norbert, zengő motorsport, hungaroring

Megnéztük a Túraautó Világkupa versenyét a Hungaroringen

Hangulatjelentés a Hungaroringről - gondolatok a WTCR-ről - 2018. április 30.

Meghalt a király, éljen a király? Nagyon úgy tűnik, hogy a WTCC örökébe lépett WTCR sokkal jobb szórakozást nyújt az elődjénél.

autó, WTCC, hungaroring, verseny, Michelisz Norbert, zengő motorsport

Mi is ott leszünk az V. Nagy Futamon, és élőben jelentkezünk

Egy hét múlva Nagy Futam! - 2017. április 24.

Részletes programterv és információk a lezárásokról. Hamarosan elrajtol az V. Nagy Futam, idén először az Andrássy úton, légiparádé nélkül.

Nagy Futam IV, Gerhard Berger, Wizz Air, autocross, Nagy Futam, Forma-1, Audi, Audi Sport, drift, gyorsasági, WTCC, Ficza Ferenc, Nagy Dani, zengő motorsport, Keszthelyi Vivien, Budapest, rallycross, DTM, BMW, Mercedes

Francia pilótát jelentett be a hazai WTCC csapat

Ex-Forma-1 pilóta fia a Zengő Motorsportnál - 2017. február 3.

Új irány, de izgatottan áll a kihívás elébe a Zengő Motorsport. Francia pilótát igazoltak a 2017-es évadra, a második hely még kiadó.

Polestar Cyan Racing, WTCC, túraautó-világbajnokság, túraautó vb, fotók, sport, Citroen, Lada, Honda, Volvo, Polestar, hungaroring, Michelisz Norbert, zengő motorsport, Ficza Ferenc, Nagy Dani, José María López, Yvan Muller, WTCC 2017, Honda Civic TC1

Michelisz Norbi lecsúszott a WTCC évad dobogójáról, de így is legjobb évét zárta

WTCC: Michelisz a negyedik helyen zárta a szezont - 2016. november 26.

Michelisz Norbert előbb az ötödik, majd a negyedik helyen végzett a túraautó-világbajnokság (WTCC) idei utolsó, katari állomásán, így negyedikként zárta a sorozatot.

autó, WTCC, Michelisz Norbert, túraautó-világbajnokság, Honda, zengő motorsport

Hazánk legjobb pilótái

Hazánk legjobb pilótái "megbüntették" Budapestet - Nagy Futam IV.

Berger is imádta a Nagy Futamot - 2016. május 2.

A főváros lakossága végre igazán meghalhatta a "természet hangját". Budapest zengett az ordító motorok morajától, és ez sokaknak bejött.

Nagy Futam IV, Gerhard Berger, Wizz Air, autocross, autó, Nagy Futam, Forma-1, Audi, Audi Sport, drift, gyorsasági, WTCC, Ficza Ferenc, Nagy Dani, zengő motorsport, Keszthelyi Vivien, Budapest, rallycross, DTM, BMW, Mercedes

Friss cikkek

Szinte rá sem lehet ismerni a ráncfelvarrott Hyundai Tucson utasterére

Kívül alig változik, bent viszont újjászületett a Hyundai Tucson

4 órája – Autósvilág hírei

Európa kedvenc Hyundai modellje alapos ráncfelvarráson esett át, már ami a belsőt illeti, de azért kívül is látni, hogy hozzányúltak a nagy sikerű SUV-hoz.

A Honda szerint a szolnoki az egyik legjobb kereskedésük, de más magyar szalonokat is díjaztak

Komoly elismerést zsebeltek be a magyar Honda kereskedések

6 órája – Autósvilág hírei

Közzétette a japán gyártó a 2023-as Yūshū-díj győzteseinek listáját, amelyben a különböző kereskedéseiket díjazzák bizonyos szempontok mentén, a felsorolásban pedig több magyar értékesítőpont is szerepel.

Kiderült, mikortól lesz kapható a egynapos engedély

24 órás autópálya-matricát szeretnél? Ekkortól veheted meg!

9 órája – Autósvilág hírei

Már korábban elárulták mennyibe fog kerülni, hogyan veszti érvényességét, ám mostanáig azt homály fedte, hogy mikortól lehet megvásárolni.

Friss tesztek

Frissült a Peugeot e-2008. Kérdés, sikerült-e javítani a hatótávolságán?

Vajon mennyivel jut messzebb a megújult Peugeot e-2008?

Életciklusának felénél frissítést kapott a Peugeot 2008, amiből a villanyhajtású sem maradt ki. A megújulás kívülről is látható, viszont ugyanúgy a szemnek láthatatlan dolgokra is fókuszáltak.

Korán keltették a dízelek halálhírét. Itt egy újabb túlélő!

Végre itt van! Dízelként is! Opel Astra kombi teszt

Ha tágas, gazdaságos, szerethető családi autót keresel, akkor ne csak a SUV-ok felé nézelődj. Egy kombi kell neked!

Okkal büszke rá, hogy kínai? Próbára tettük a Dongfeng pickupot!

Kínai álcában tér vissza a Nissan Navara: teszten a Dongfeng DF6

Nem a legolcsóbb pickup, csak ha bizonyos feltételekkel vizsgáljuk az árcédulákat, ráadásul érződik is rajta, hogy a népköztársaságban készült. Annak ellenére, hogy egyébként nem is teljesen. Nehezen követhető? Nem vagy vele egyedül! Mutatjuk a lényeget!

Még több teszt

Használtautó.hu

FORD C-MAX 1.6 VCT Ambiente NÉVRE ÍRVA+FRISS MŰSZAKI+2KULCS+ÜLÉSFŰTÉS+TÉLI SZETT