FIAT Marea Weekend 1.9 JTD 110 HLX 2002 - 180 000 km

Évjárat
2002
Típus
FIAT Marea Weekend 1.9 JTD 110 HLX
Futott km most (vagy eladáskor)
180 000 km
Vezetett km
110 000 km

Néhány szóban

Mennyire szereti az autóját?
Venne-e ismét ilyen autót?
Igen, ugyanezt
Tetszett / utáltam
nem kellett porlasztókat,nagynyomású szivattyút cserélni. nem eszi az olajat. nem kellett túrbót cserélni,javítani sem. nem olajos a motor a túrbó környékén sem. nem kell állandóan lengőkarokat axiál csuklókat gömfejeket cserélgetni utáltam, hogy 2008-ban és2009-ben is tönkrement 1-1 izzító gyertya. tünete nem volt csak idegesítően villogott a figyelmeztető lámpa.

Használó

Ülések
kényelmes
Használhatóság
könnyen variálható
Dicsérik, megbámulják-e az autót?
igen

6 l

Megbízhatóság

Meghibásodás leírása
én vagyok a szervíz.
Mi volt a legjelentősebb hiba?
Javítás összege: 1520000 Ft. Leírás: főtengely ékszíjtárcsa első fékbetét,féktárcsák
148 és 173000km-nél
Km óra állása a legjelentősebb hibánál
100000 km
Visszatérő hiba leírása
kutyacsont (a suzukiba szinte soha sem megy tönkre)
Kell-e olajat utántölteni a kötelező szervizelések között?
nem

Felelősség kizárása

Az oldalunkon megjelenő adatok az internethasználók által kitöltött kérdőívekben rögzített adatokon alapulnak, semmilyen összefüggésben sem tükrözik az oldal üzemeltetőjének véleményét. A kérdőívek kitöltése anonim módon történik, és nem ellenőrizhető a közlések megalapozottsága. Bár a szerkesztők mindent elkövetnek a hibás, valótlan adatok kiszűréséért, ilyenek megjelenése nem zárható ki teljes biztonsággal. Ezért az itt megjelenő adatok nem tekinthetők tudományos igényű közvélemény-kutatásnak, csupán a kérdőívet beküldők véleményét tükrözik. Mindezekre tekintettel az oldalon megjelenő adatokkal kapcsolatban az oldal üzemeltetője mindennemű felelősséget kizár.

Friss cikkek

2027-es Forma-1 koncepció a Renault-tól

Így vélekedik a Renault az F1 jövőjéről

3 órája – Autósvilág hírei

Zseniális ötletekkel kavarná fel a Forma-1 állóvizét a Renault. Gondolkodnak, terveznek, megvalósítanak. A Renault úgy látszik, kell az F1-nek.

Rövidesen átalakul a csúcs BMW-k váltóműve

BMW M: érik a váltó váltása, az ok a megbízhatóság javítása

15 órája – Autósvilág hírei

Komoly korszakváltás következhet be az M-es BMW-k háza táján. A jelenlegi információk szerint a sportos modellekben megszűnik a manuális és a duplakuplungos váltó is. Mi lesz akkor helyettük? Lássuk a tervet!

A Lucid Motors Air Alpha prototípusa 350 km/h-ra is képes

Villanyautóval 350 km/órával? Igen! Videó

17 órája – Autósvilág hírei

7,5 mérföld hosszú oválpályán tették próbára a Lucid Motors elektromos autójának prototípusát, amely 350 km/órás csúcssebességet ért el.

dXNlcmRiX2lkPTQ0Jmd5YXJ0bWFueT1maWF0
dXNlcmRiX2lkPTQ0Jmd5YXJ0bWFueT1maWF0

Friss tesztek

Alfa Romeo Giulia 2.2 Diesel 180 LE MT teszt

Se veled, se nélküled, Giulia

Ritkán érdekli egy autó ennyire az autós világot, mint a Giulia. Mindenki szeretni, imádni akarja, mert Alfából van. Magunkra kell erőltetnünk, mert egy Alfát szeretni kell, akkor jó.

Mini Countryman Cooper D teszt

Mint a Cooper, csak használható – Countryman D

Elég szélesre sikerült nyújtani a Mini palettáját, és még mindig nehezen találják egyes modellek pontos helyét. A második Countryman egészen olyan, mint a kicsi Cooper, de ebben el lehet férni.

Kia Rio 1.25 MPI LX Exclusive teszt

Ki akarna ennél többet? - (majdnem) alap Kia Rio teszt

Leggyengébb négyhengeres szívómotorjával, szinte alapkivitelében próbáltuk a negyedik generációs Kia Riót. Stabil, és meglepően tágas is.

Még több teszt

Használtautó.hu

FIAT MAREA Weekend 1.9 TD 75 SX Klíma !!!

FIAT MAREA Weekend 1.9...

Ár: 325.000 Ft

Évjárat: 1999 / 12

FIAT MAREA 1.6 16V ELX GARANCIÁVAL.mo-i

FIAT MAREA 1.6 16V ELX...

Ár: 499.000 Ft

Évjárat: 1999 / 2

Kivitel: Sedan

Üzemanyag: Benzin

FIAT MAREA 1.9 JTD 105 ELX

FIAT MAREA 1.9 JTD 105...

Ár: 380.000 Ft

Évjárat: 1999 / 6

Kivitel: Sedan

FIAT MAREA 1.9 JTD 105 HLX

FIAT MAREA 1.9 JTD 105...

Ár: 699.900 Ft

Évjárat: 2000 / 6

FIAT MAREA Weekend 1.6 100 16V ELX CNG üzemű

FIAT MAREA Weekend 1.6...

Ár: 399.000 Ft

Évjárat: 2000 / 6