LADA 1500 S 21061 1995 - 37 600 km

Típus
LADA 1500 S 21061
Felszereltség
Fejtámlák [2 db]; Fordulatszámmérő; Katalizátor
Futott km most (vagy eladáskor)
37 600 km
Vezetett km
1 640 km

Néhány szóban

Mennyire szereti az autóját?
Venne-e ismét ilyen autót?
Igen, ugyanezt
Tetszett / utáltam
Az interneten találtam rá egy teljesen véletlen keresés során. Az autó szinte új. Látszott rajta, hogy nagyon gondos gazdája volt. 300e HUF-ért vettem. Minden forintját megérte. Azóta mindenféle hiba nélkül üzemel. Én is nagyon vigyázok rá, ha tehetem csak száraz időben veszem elő. Aki szereti a Ladákat azoknak még nem késő egy jó állapotúba befektetni. Ugyanis Ladánál nincs jobb, csak drágább.

Használó

Ülések
kényelmes
Használhatóság
könnyen variálható
Dicsérik, megbámulják-e az autót?
igen

9 l
Vegyes fogyasztás
11 l

Megbízhatóság

Mi volt a legjelentősebb hiba?
Nincs kiemelt meghibásodás.
Kell-e olajat utántölteni a kötelező szervizelések között?
nem

Felelősség kizárása

Az oldalunkon megjelenő adatok az internethasználók által kitöltött kérdőívekben rögzített adatokon alapulnak, semmilyen összefüggésben sem tükrözik az oldal üzemeltetőjének véleményét. A kérdőívek kitöltése anonim módon történik, és nem ellenőrizhető a közlések megalapozottsága. Bár a szerkesztők mindent elkövetnek a hibás, valótlan adatok kiszűréséért, ilyenek megjelenése nem zárható ki teljes biztonsággal. Ezért az itt megjelenő adatok nem tekinthetők tudományos igényű közvélemény-kutatásnak, csupán a kérdőívet beküldők véleményét tükrözik. Mindezekre tekintettel az oldalon megjelenő adatokkal kapcsolatban az oldal üzemeltetője mindennemű felelősséget kizár.

Friss cikkek

Egy híján húsz Toyota RAV4 szolgálja a MOL-Pick Szeged csapatát

Toyota RAV4 Hybridekbe ültek a MOL-Pick Szeged kéziladásai

2 órája – Autósvilág hírei

Már hatodik éve támogatja a MOL-Pick Szeged kézilabda csapatát a világ legzöldebb és leginnovatívabb gyártójának is tartott Toyota. Idén új RAV4 Hybridekbe ülhettek a játékosok.

Gyárat nyitna a BMW Oroszországban, a Mercedes már építkezik

A következő BMW-d már az oroszoktól jöhet

4 órája – Autósvilág hírei

Új gyárat építene a BMW, egy az utóbbi években csökkenő újautó-piaccal rendelkező országban. Oroszországban az utóbbi időben többen meglátták a potenciált, köztük a Mercedes is.

Folytatódik a Ford és a Michelin együttműködése

Sportabroncsokat kap az új Mustang

7 órája – Autósvilág hírei

Mostmár azt is tudjuk, hogy milyen abroncsok segítenek a frissített Ford Mustangnak elérni a 4 másodperc alatti 100 km/h-ra való gyorsulást.

Friss tesztek

Opel Insignia Sports Tourer Dynamic 2.0 CDTI AWD teszt

Az utolsó igazi Opel? Insignia Sports Tourer Videó

Kombiként kezdeti csúcsdízelével és összkerékhajtással is meggyőző volt az új Insignia, de eláruljuk, van ennél jobb konfiguráció.

Mercedes-Benz GLA 220 d 4Matic 7G-DCT teszt

Feszült pillanatok - Mercedes-Benz GLA teszt

Elismerem, hogy jól néz ki, bár ehhez kell az új kanyon-bézs fényezés. Játszik a menetfény színeivel és a beltéri világítással, tökéletes a színház, aztán felhörren a Sprinter.

Mini Countryman John Cooper Works teszt

Hívj csak hot hatchnek! - Mini Countryman JCW teszt

Terepralis gyökerekkel a háta mögött nagyot domborít szegmensében a Countryman JCW, utóbbi betűtrió pedig garancia a valódi tudásra.

Még több teszt

Használtautó.hu