LADA 1500 S 21061 1995 - 37 600 km

Típus
LADA 1500 S 21061
Felszereltség
Fejtámlák [2 db]; Fordulatszámmérő; Katalizátor
Futott km most (vagy eladáskor)
37 600 km
Vezetett km
1 640 km

Néhány szóban

Mennyire szereti az autóját?
Venne-e ismét ilyen autót?
Igen, ugyanezt
Tetszett / utáltam
Az interneten találtam rá egy teljesen véletlen keresés során. Az autó szinte új. Látszott rajta, hogy nagyon gondos gazdája volt. 300e HUF-ért vettem. Minden forintját megérte. Azóta mindenféle hiba nélkül üzemel. Én is nagyon vigyázok rá, ha tehetem csak száraz időben veszem elő. Aki szereti a Ladákat azoknak még nem késő egy jó állapotúba befektetni. Ugyanis Ladánál nincs jobb, csak drágább.

Használó

Ülések
kényelmes
Használhatóság
könnyen variálható
Dicsérik, megbámulják-e az autót?
igen

9 l
Vegyes fogyasztás
11 l

Megbízhatóság

Mi volt a legjelentősebb hiba?
Nincs kiemelt meghibásodás.
Kell-e olajat utántölteni a kötelező szervizelések között?
nem

Felelősség kizárása

Az oldalunkon megjelenő adatok az internethasználók által kitöltött kérdőívekben rögzített adatokon alapulnak, semmilyen összefüggésben sem tükrözik az oldal üzemeltetőjének véleményét. A kérdőívek kitöltése anonim módon történik, és nem ellenőrizhető a közlések megalapozottsága. Bár a szerkesztők mindent elkövetnek a hibás, valótlan adatok kiszűréséért, ilyenek megjelenése nem zárható ki teljes biztonsággal. Ezért az itt megjelenő adatok nem tekinthetők tudományos igényű közvélemény-kutatásnak, csupán a kérdőívet beküldők véleményét tükrözik. Mindezekre tekintettel az oldalon megjelenő adatokkal kapcsolatban az oldal üzemeltetője mindennemű felelősséget kizár.

Friss cikkek

Lézerlámpa is lesz a BMW X5 következő generációjában

Lézerlámpát villantott az új BMW X5

1 órája – Autósvilág hírei

Láthattunk már korábban is kémfotókat az új X5-ösről, most viszont úgy néz ki, hogy a SUV fényszórójában lézer technikát fognak alkalmazni a még jobb éjszakai látás érdekében.

Az új e-Golf hajtásával érkezhet az elektromos Q3

Elektromos és plug-in hibrid Audi Q3 a láthatáron

15 órája – Autósvilág hírei

Az A3 Sportback e-tron és az e-Golf emelt változatának szerepét kaphatná a plug-in hibrid és az elektromos Audi Q3 kompakt prémium crossover.

1985 után végre tényleg repülhet egy DeLorean

Repülő autóval térne vissza a DeLorean

17 órája – Autósvilág hírei

Ismét a jövő kergetésével kapcsolható össze a híres DeLorean név, hiszen az alapító unokaöccse repülő autó fejlesztésbe vágta a fejszéjét.

dXNlcmRiX2lkPTQ0Jmd5YXJ0bWFueT1sYWRh
dXNlcmRiX2lkPTQ0Jmd5YXJ0bWFueT1sYWRh

Friss tesztek

Első teszt: Ford Fiesta 1.0 EcoBoost Titanium Technology

Ékszerbe bújtatott asszisztens - Ford Fiesta teszt

Már színével, finom részleteivel is sokkoló az új Ford Fiesta, aztán használata közben még inkább az. Félelmetes, hogy milyen tudást rejtettek a kisautóba.

Lexus RC 300h F Sport teszt

Korhatáros vetítés - Lexus RC 300h

Akárcsak egy horrorfilm óriásplakátja, amin a legsokkolóbb szereplőt is megjelenítik. Mindent lelőnek róla az első pillanatban, nincs esélyünk megijedni, de így legalább figyelhetünk a részletekre.

BMW 540i xDrive Touring M Sport teszt

Sorhatputtonyos - BMW 540i Touring teszt

Szóval a BMW hathengernél kezdődik, az 5-ös pedig minden szinten etalonnak számít? Akkor ez itt minden BMW-k legbéemvébbike. 340 ló egy családi kombiban, mi baj lehet?

Még több teszt

Használtautó.hu