POLSKI FIAT 126 P 650 1979 - 135 000 km

Évjárat
1979
Típus
POLSKI FIAT 126 P 650
Futott km most (vagy eladáskor)
135 000 km
Vezetett km
129 000 km

Néhány szóban

Mennyire szereti az autóját?
Venne-e ismét ilyen autót?
Igen, ugyanezt
Tetszett / utáltam
Ifju éveim nagy kalandja!!! Az akkori idők legjobban összerakott kis gépe. A karosszéria a legstabilabban megépített volt abban az időben (még ma is elmenne) .Aki nem hiszi gondoljon csak a trabi vagy ladák vacakul csukódó ajtajaira. - egyébként a szakmám autósz..és kar lakatos M..- évekig jártam ezzel a kis polákkal ügyességi és szlalom versenyekre 5 éven keresztül alig néhány alkalommal győztek le (a kategória győzelem a végén már nem is érdekelt csak az abszolút) . Ez köszönhető a rendkívül stabil kis járgánynak. A motor lehetet volna erősebb is de a strapát az enyém bírta. Százezernél egyszer útközbe dübörgött , még elmentem 60 km-t a versenyre (ott Győz) majd még 190km-t .Otthon szétszedve látom A dugattyú teteje teljesen levált a a kompresszió gyűrű alatt. Egyenletes gázon tartással tudtam hazáig menni. Ezenkívül komolyabb probléma nem volt pedig hétközbe ezzel jártam (szállítottam) ,versenyre gyakoroltam és minden hétvégén verseny volt . (Az 5 év alatt volt még egy). A vezetőnek és az anyósnak elég nagy hely volt, de a hátsó utas biz szorong. Elöl a magas ember is elfér példa erre, hogy Cserkúti Öcsi sokszoros hegyi bajnok aki 190-195 körüli magas ha jól tudom, ilyen géppel közlekedet takarékossági okok miatt és nem panaszkodott a hely hiányra. Szóval én szuper kis gépnek tartom.

Használó

Ülések
kényelmetlen
Használhatóság
könnyen variálható
Dicsérik, megbámulják-e az autót?
igen

Vegyes fogyasztás
6 l

Megbízhatóság

Meghibásodás leírása
Lerobbanás oka: elektromos rendszer 2 alkalommal meghibásodás, a helyszínen oldódott meg
Mi volt a legjelentősebb hiba?
Hiba oka: motor
Javítás összege: 5000 Ft.
Km óra állása a legjelentősebb hibánál
100000 km
Kell-e olajat utántölteni a kötelező szervizelések között?
nem

Felelősség kizárása

Az oldalunkon megjelenő adatok az internethasználók által kitöltött kérdőívekben rögzített adatokon alapulnak, semmilyen összefüggésben sem tükrözik az oldal üzemeltetőjének véleményét. A kérdőívek kitöltése anonim módon történik, és nem ellenőrizhető a közlések megalapozottsága. Bár a szerkesztők mindent elkövetnek a hibás, valótlan adatok kiszűréséért, ilyenek megjelenése nem zárható ki teljes biztonsággal. Ezért az itt megjelenő adatok nem tekinthetők tudományos igényű közvélemény-kutatásnak, csupán a kérdőívet beküldők véleményét tükrözik. Mindezekre tekintettel az oldalon megjelenő adatokkal kapcsolatban az oldal üzemeltetője mindennemű felelősséget kizár.

Friss cikkek

Lézerlámpa is lesz a BMW X5 következő generációjában

Lézerlámpát villantott az új BMW X5

1 órája – Autósvilág hírei

Láthattunk már korábban is kémfotókat az új X5-ösről, most viszont úgy néz ki, hogy a SUV fényszórójában lézer technikát fognak alkalmazni a még jobb éjszakai látás érdekében.

Az új e-Golf hajtásával érkezhet az elektromos Q3

Elektromos és plug-in hibrid Audi Q3 a láthatáron

14 órája – Autósvilág hírei

Az A3 Sportback e-tron és az e-Golf emelt változatának szerepét kaphatná a plug-in hibrid és az elektromos Audi Q3 kompakt prémium crossover.

1985 után végre tényleg repülhet egy DeLorean

Repülő autóval térne vissza a DeLorean

17 órája – Autósvilág hírei

Ismét a jövő kergetésével kapcsolható össze a híres DeLorean név, hiszen az alapító unokaöccse repülő autó fejlesztésbe vágta a fejszéjét.

dXNlcmRiX2lkPTQ0Jmd5YXJ0bWFueT1wb2xza2lfZmlhdA==
dXNlcmRiX2lkPTQ0Jmd5YXJ0bWFueT1wb2xza2lfZmlhdA==

Friss tesztek

Első teszt: Ford Fiesta 1.0 EcoBoost Titanium Technology

Ékszerbe bújtatott asszisztens - Ford Fiesta teszt

Már színével, finom részleteivel is sokkoló az új Ford Fiesta, aztán használata közben még inkább az. Félelmetes, hogy milyen tudást rejtettek a kisautóba.

Lexus RC 300h F Sport teszt

Korhatáros vetítés - Lexus RC 300h

Akárcsak egy horrorfilm óriásplakátja, amin a legsokkolóbb szereplőt is megjelenítik. Mindent lelőnek róla az első pillanatban, nincs esélyünk megijedni, de így legalább figyelhetünk a részletekre.

BMW 540i xDrive Touring M Sport teszt

Sorhatputtonyos - BMW 540i Touring teszt

Szóval a BMW hathengernél kezdődik, az 5-ös pedig minden szinten etalonnak számít? Akkor ez itt minden BMW-k legbéemvébbike. 340 ló egy családi kombiban, mi baj lehet?

Még több teszt

Használtautó.hu