POLSKI FIAT 126 P 650 1979 - 135 000 km

Évjárat
1979
Típus
POLSKI FIAT 126 P 650
Futott km most (vagy eladáskor)
135 000 km
Vezetett km
129 000 km

Néhány szóban

Mennyire szereti az autóját?
Venne-e ismét ilyen autót?
Igen, ugyanezt
Tetszett / utáltam
Ifju éveim nagy kalandja!!! Az akkori idők legjobban összerakott kis gépe. A karosszéria a legstabilabban megépített volt abban az időben (még ma is elmenne) .Aki nem hiszi gondoljon csak a trabi vagy ladák vacakul csukódó ajtajaira. - egyébként a szakmám autósz..és kar lakatos M..- évekig jártam ezzel a kis polákkal ügyességi és szlalom versenyekre 5 éven keresztül alig néhány alkalommal győztek le (a kategória győzelem a végén már nem is érdekelt csak az abszolút) . Ez köszönhető a rendkívül stabil kis járgánynak. A motor lehetet volna erősebb is de a strapát az enyém bírta. Százezernél egyszer útközbe dübörgött , még elmentem 60 km-t a versenyre (ott Győz) majd még 190km-t .Otthon szétszedve látom A dugattyú teteje teljesen levált a a kompresszió gyűrű alatt. Egyenletes gázon tartással tudtam hazáig menni. Ezenkívül komolyabb probléma nem volt pedig hétközbe ezzel jártam (szállítottam) ,versenyre gyakoroltam és minden hétvégén verseny volt . (Az 5 év alatt volt még egy). A vezetőnek és az anyósnak elég nagy hely volt, de a hátsó utas biz szorong. Elöl a magas ember is elfér példa erre, hogy Cserkúti Öcsi sokszoros hegyi bajnok aki 190-195 körüli magas ha jól tudom, ilyen géppel közlekedet takarékossági okok miatt és nem panaszkodott a hely hiányra. Szóval én szuper kis gépnek tartom.

Használó

Ülések
kényelmetlen
Használhatóság
könnyen variálható
Dicsérik, megbámulják-e az autót?
igen

Vegyes fogyasztás
6 l

Megbízhatóság

Meghibásodás leírása
Lerobbanás oka: elektromos rendszer 2 alkalommal meghibásodás, a helyszínen oldódott meg
Mi volt a legjelentősebb hiba?
Hiba oka: motor
Javítás összege: 5000 Ft.
Km óra állása a legjelentősebb hibánál
100000 km
Kell-e olajat utántölteni a kötelező szervizelések között?
nem

Felelősség kizárása

Az oldalunkon megjelenő adatok az internethasználók által kitöltött kérdőívekben rögzített adatokon alapulnak, semmilyen összefüggésben sem tükrözik az oldal üzemeltetőjének véleményét. A kérdőívek kitöltése anonim módon történik, és nem ellenőrizhető a közlések megalapozottsága. Bár a szerkesztők mindent elkövetnek a hibás, valótlan adatok kiszűréséért, ilyenek megjelenése nem zárható ki teljes biztonsággal. Ezért az itt megjelenő adatok nem tekinthetők tudományos igényű közvélemény-kutatásnak, csupán a kérdőívet beküldők véleményét tükrözik. Mindezekre tekintettel az oldalon megjelenő adatokkal kapcsolatban az oldal üzemeltetője mindennemű felelősséget kizár.

Friss cikkek

Egy híján húsz Toyota RAV4 szolgálja a MOL-Pick Szeged csapatát

Toyota RAV4 Hybridekbe ültek a MOL-Pick Szeged kéziladásai

2 órája – Autósvilág hírei

Már hatodik éve támogatja a MOL-Pick Szeged kézilabda csapatát a világ legzöldebb és leginnovatívabb gyártójának is tartott Toyota. Idén új RAV4 Hybridekbe ülhettek a játékosok.

Gyárat nyitna a BMW Oroszországban, a Mercedes már építkezik

A következő BMW-d már az oroszoktól jöhet

4 órája – Autósvilág hírei

Új gyárat építene a BMW, egy az utóbbi években csökkenő újautó-piaccal rendelkező országban. Oroszországban az utóbbi időben többen meglátták a potenciált, köztük a Mercedes is.

Folytatódik a Ford és a Michelin együttműködése

Sportabroncsokat kap az új Mustang

7 órája – Autósvilág hírei

Mostmár azt is tudjuk, hogy milyen abroncsok segítenek a frissített Ford Mustangnak elérni a 4 másodperc alatti 100 km/h-ra való gyorsulást.

dXNlcmRiX2lkPTQ0Jmd5YXJ0bWFueT1wb2xza2lfZmlhdA==
dXNlcmRiX2lkPTQ0Jmd5YXJ0bWFueT1wb2xza2lfZmlhdA==

Friss tesztek

Opel Insignia Sports Tourer Dynamic 2.0 CDTI AWD teszt

Az utolsó igazi Opel? Insignia Sports Tourer Videó

Kombiként kezdeti csúcsdízelével és összkerékhajtással is meggyőző volt az új Insignia, de eláruljuk, van ennél jobb konfiguráció.

Mercedes-Benz GLA 220 d 4Matic 7G-DCT teszt

Feszült pillanatok - Mercedes-Benz GLA teszt

Elismerem, hogy jól néz ki, bár ehhez kell az új kanyon-bézs fényezés. Játszik a menetfény színeivel és a beltéri világítással, tökéletes a színház, aztán felhörren a Sprinter.

Mini Countryman John Cooper Works teszt

Hívj csak hot hatchnek! - Mini Countryman JCW teszt

Terepralis gyökerekkel a háta mögött nagyot domborít szegmensében a Countryman JCW, utóbbi betűtrió pedig garancia a valódi tudásra.

Még több teszt

Használtautó.hu