POLSKI FIAT 650 P 1990 - 66 000 km

Típus
POLSKI FIAT 650 P
Felszereltség
Fejtámla [1 db]; Kárpit: műbőr
Futott km most (vagy eladáskor)
66 000 km
Vezetett km
6 000 km

Néhány szóban

Mennyire szereti az autóját?
Venne-e ismét ilyen autót?
Nem
Tetszett / utáltam
Egy nagyon szerethető kis városi kocsi, de senkinek sem ajánlom. Rengeteg vele a macera, sorra adják meg magukat az dolgok, a fék fogott ha kellett ha nem, a motor rendszerint megbízhatatlan, szóval ne is próbáljátok meg a Balatont célkeresztbe venni.(azt mondjuk nem értem, hogy ezek a furfangos lengyelek, hogy a viharba járták be ezzel a kocsival egész európát, de maradjon is csak az ő titkuk). Nyáron túlmelegszik a motor ami leállást jelentett nekem többször is, télen nem fűt semennyit viszont annál jobban párásodik az ablak, ilyenkor kénytelen vagy kinyitni a kis elefánt fület és megvárni míg végre látsz valamit(ezzel egyidejűleg hibernálod magad), a téli 20 perces melegítésről már ne is beszéljünk... a csomagtartó is csak jelzés értékű, nehogy az gondoljuk a lengyel mérnökökről h elfelejtették, csak éppen mikor arra került volna sor már nem volt hely. Nagyon dinamikus kis verda, városban nagyon jól lehet vele közlekedni, és még jobban parkolni. Tetszik h mindenki engem néz meg ha állok vagy akár ha megyek, és nem azt a nyomorultat aki apucitól kölcsön kapta a család Golfját és most roppant módon feszít benne. Összességében egyetlen dolog szól mellette: A MEGJELENÉS! aki szeret bütykölni annak csak ajánlani tudom aki meg nem és csak feltűnő verdát keres, annak azt tudom mondani h keressen tovább. :)

Használó

Ülések
kényelmetlen
Használhatóság
nehezen variálható
Dicsérik, megbámulják-e az autót?
igen

Megbízhatóság

Meghibásodások száma
1 alkalom, ebből 4 lerobbanás
Meghibásodás leírása
a szervizköltség egy másik kispolszki árába került.Lerobbanás oka: motorLeírás: valami mindig tönkre megy rajta, elsősorban a motorral vannak gondok.
Mi volt a legjelentősebb hiba?
Hiba oka: motor
Javítás összege: 65000 Ft. Leírás: Veterán autókkal foglakozott a szerelő aki csinálta, egy nagyon tisztességes kis öreg úr, a munkájával maximálisan meg vagyok elégedve, bár én naiv azt hittem, hogy utána tipi-topi lesz a kocsi de ez 1 hónappal a szerviz után megdőlt.
Km óra állása a legjelentősebb hibánál
100000 km
Kell-e olajat utántölteni a kötelező szervizelések között?
nem

Felelősség kizárása

Az oldalunkon megjelenő adatok az internethasználók által kitöltött kérdőívekben rögzített adatokon alapulnak, semmilyen összefüggésben sem tükrözik az oldal üzemeltetőjének véleményét. A kérdőívek kitöltése anonim módon történik, és nem ellenőrizhető a közlések megalapozottsága. Bár a szerkesztők mindent elkövetnek a hibás, valótlan adatok kiszűréséért, ilyenek megjelenése nem zárható ki teljes biztonsággal. Ezért az itt megjelenő adatok nem tekinthetők tudományos igényű közvélemény-kutatásnak, csupán a kérdőívet beküldők véleményét tükrözik. Mindezekre tekintettel az oldalon megjelenő adatokkal kapcsolatban az oldal üzemeltetője mindennemű felelősséget kizár.

Friss cikkek

Lézerlámpa is lesz a BMW X5 következő generációjában

Lézerlámpát villantott az új BMW X5

1 órája – Autósvilág hírei

Láthattunk már korábban is kémfotókat az új X5-ösről, most viszont úgy néz ki, hogy a SUV fényszórójában lézer technikát fognak alkalmazni a még jobb éjszakai látás érdekében.

Az új e-Golf hajtásával érkezhet az elektromos Q3

Elektromos és plug-in hibrid Audi Q3 a láthatáron

14 órája – Autósvilág hírei

Az A3 Sportback e-tron és az e-Golf emelt változatának szerepét kaphatná a plug-in hibrid és az elektromos Audi Q3 kompakt prémium crossover.

1985 után végre tényleg repülhet egy DeLorean

Repülő autóval térne vissza a DeLorean

17 órája – Autósvilág hírei

Ismét a jövő kergetésével kapcsolható össze a híres DeLorean név, hiszen az alapító unokaöccse repülő autó fejlesztésbe vágta a fejszéjét.

Friss tesztek

Első teszt: Ford Fiesta 1.0 EcoBoost Titanium Technology

Ékszerbe bújtatott asszisztens - Ford Fiesta teszt

Már színével, finom részleteivel is sokkoló az új Ford Fiesta, aztán használata közben még inkább az. Félelmetes, hogy milyen tudást rejtettek a kisautóba.

Lexus RC 300h F Sport teszt

Korhatáros vetítés - Lexus RC 300h

Akárcsak egy horrorfilm óriásplakátja, amin a legsokkolóbb szereplőt is megjelenítik. Mindent lelőnek róla az első pillanatban, nincs esélyünk megijedni, de így legalább figyelhetünk a részletekre.

BMW 540i xDrive Touring M Sport teszt

Sorhatputtonyos - BMW 540i Touring teszt

Szóval a BMW hathengernél kezdődik, az 5-ös pedig minden szinten etalonnak számít? Akkor ez itt minden BMW-k legbéemvébbike. 340 ló egy családi kombiban, mi baj lehet?

Még több teszt

Használtautó.hu

Ár: 150.000 Ft

Évjárat: 1991 / 1

Ár: 450.000 Ft

Évjárat: 1986

POLSKI FIAT 126 126p/650E 04

POLSKI FIAT 126 126p/6...

Ár: 1.800.000 Ft

Évjárat: 1986 / 12