POLSKI FIAT 650 P 1990 - 66 000 km

Típus
POLSKI FIAT 650 P
Felszereltség
Fejtámla [1 db]; Kárpit: műbőr
Futott km most (vagy eladáskor)
66 000 km
Vezetett km
6 000 km

Néhány szóban

Mennyire szereti az autóját?
Venne-e ismét ilyen autót?
Nem
Tetszett / utáltam
Egy nagyon szerethető kis városi kocsi, de senkinek sem ajánlom. Rengeteg vele a macera, sorra adják meg magukat az dolgok, a fék fogott ha kellett ha nem, a motor rendszerint megbízhatatlan, szóval ne is próbáljátok meg a Balatont célkeresztbe venni.(azt mondjuk nem értem, hogy ezek a furfangos lengyelek, hogy a viharba járták be ezzel a kocsival egész európát, de maradjon is csak az ő titkuk). Nyáron túlmelegszik a motor ami leállást jelentett nekem többször is, télen nem fűt semennyit viszont annál jobban párásodik az ablak, ilyenkor kénytelen vagy kinyitni a kis elefánt fület és megvárni míg végre látsz valamit(ezzel egyidejűleg hibernálod magad), a téli 20 perces melegítésről már ne is beszéljünk... a csomagtartó is csak jelzés értékű, nehogy az gondoljuk a lengyel mérnökökről h elfelejtették, csak éppen mikor arra került volna sor már nem volt hely. Nagyon dinamikus kis verda, városban nagyon jól lehet vele közlekedni, és még jobban parkolni. Tetszik h mindenki engem néz meg ha állok vagy akár ha megyek, és nem azt a nyomorultat aki apucitól kölcsön kapta a család Golfját és most roppant módon feszít benne. Összességében egyetlen dolog szól mellette: A MEGJELENÉS! aki szeret bütykölni annak csak ajánlani tudom aki meg nem és csak feltűnő verdát keres, annak azt tudom mondani h keressen tovább. :)

Használó

Ülések
kényelmetlen
Használhatóság
nehezen variálható
Dicsérik, megbámulják-e az autót?
igen

Megbízhatóság

Meghibásodások száma
1 alkalom, ebből 4 lerobbanás
Meghibásodás leírása
a szervizköltség egy másik kispolszki árába került.Lerobbanás oka: motorLeírás: valami mindig tönkre megy rajta, elsősorban a motorral vannak gondok.
Mi volt a legjelentősebb hiba?
Hiba oka: motor
Javítás összege: 65000 Ft. Leírás: Veterán autókkal foglakozott a szerelő aki csinálta, egy nagyon tisztességes kis öreg úr, a munkájával maximálisan meg vagyok elégedve, bár én naiv azt hittem, hogy utána tipi-topi lesz a kocsi de ez 1 hónappal a szerviz után megdőlt.
Km óra állása a legjelentősebb hibánál
100000 km
Kell-e olajat utántölteni a kötelező szervizelések között?
nem

Felelősség kizárása

Az oldalunkon megjelenő adatok az internethasználók által kitöltött kérdőívekben rögzített adatokon alapulnak, semmilyen összefüggésben sem tükrözik az oldal üzemeltetőjének véleményét. A kérdőívek kitöltése anonim módon történik, és nem ellenőrizhető a közlések megalapozottsága. Bár a szerkesztők mindent elkövetnek a hibás, valótlan adatok kiszűréséért, ilyenek megjelenése nem zárható ki teljes biztonsággal. Ezért az itt megjelenő adatok nem tekinthetők tudományos igényű közvélemény-kutatásnak, csupán a kérdőívet beküldők véleményét tükrözik. Mindezekre tekintettel az oldalon megjelenő adatokkal kapcsolatban az oldal üzemeltetője mindennemű felelősséget kizár.

Friss cikkek

Egy híján húsz Toyota RAV4 szolgálja a MOL-Pick Szeged csapatát

Toyota RAV4 Hybridekbe ültek a MOL-Pick Szeged kéziladásai

2 órája – Autósvilág hírei

Már hatodik éve támogatja a MOL-Pick Szeged kézilabda csapatát a világ legzöldebb és leginnovatívabb gyártójának is tartott Toyota. Idén új RAV4 Hybridekbe ülhettek a játékosok.

Gyárat nyitna a BMW Oroszországban, a Mercedes már építkezik

A következő BMW-d már az oroszoktól jöhet

4 órája – Autósvilág hírei

Új gyárat építene a BMW, egy az utóbbi években csökkenő újautó-piaccal rendelkező országban. Oroszországban az utóbbi időben többen meglátták a potenciált, köztük a Mercedes is.

Folytatódik a Ford és a Michelin együttműködése

Sportabroncsokat kap az új Mustang

7 órája – Autósvilág hírei

Mostmár azt is tudjuk, hogy milyen abroncsok segítenek a frissített Ford Mustangnak elérni a 4 másodperc alatti 100 km/h-ra való gyorsulást.

dXNlcmRiX2lkPTQ0Jmd5YXJ0bWFueT1wb2xza2lfZmlhdA==
dXNlcmRiX2lkPTQ0Jmd5YXJ0bWFueT1wb2xza2lfZmlhdA==

Friss tesztek

Opel Insignia Sports Tourer Dynamic 2.0 CDTI AWD teszt

Az utolsó igazi Opel? Insignia Sports Tourer Videó

Kombiként kezdeti csúcsdízelével és összkerékhajtással is meggyőző volt az új Insignia, de eláruljuk, van ennél jobb konfiguráció.

Mercedes-Benz GLA 220 d 4Matic 7G-DCT teszt

Feszült pillanatok - Mercedes-Benz GLA teszt

Elismerem, hogy jól néz ki, bár ehhez kell az új kanyon-bézs fényezés. Játszik a menetfény színeivel és a beltéri világítással, tökéletes a színház, aztán felhörren a Sprinter.

Mini Countryman John Cooper Works teszt

Hívj csak hot hatchnek! - Mini Countryman JCW teszt

Terepralis gyökerekkel a háta mögött nagyot domborít szegmensében a Countryman JCW, utóbbi betűtrió pedig garancia a valódi tudásra.

Még több teszt

Használtautó.hu

POLSKI FIAT 126 903 ccm 45 LE

POLSKI FIAT 126 903 cc...

Ár: 800.000 Ft

Évjárat: 1989 / 10