SEAT IBIZA

Az 1.4 pdtdi nagyon jól eltalált motor. Ebbe szerettem bele első percben, eszem ágában nem volt Seat-ot venni.Nagyon dinamikus nagyon szépen gyorsul.Sokat megyek hosszú távot ált 140-160km/ó-as sebességgel volt már 180 is.Ez utazónak még belefér fogyasztása 5 liter körüli, télen fél liter+ 120-130 ról még meglódul látványosan, könnyű előzni vele. Az utazó konfortja jó.Ez méretében egy alsó közép kategóriás autó.Ahhoz képest nem olcsó, viszont semmi bajom vele évek óta, tehát megérte az árát.

Születési éve: 1958

Lakóhely:

Meghibásodás leírása:

Mi volt a legjelentősebb hiba?: Hiba oka: futómű / fék Garanciaidőben, fizetősJavítás összege: 25000 Ft. Leírás: Már nem hordom garanciális szervízbe, mióta a garanciális semmire ráírtak 3.2 órát és egy izzót találtak ami nem égett/féklámpa/ez már nem fért bele a 3 kifizetett órába és 9800Ft-ot külön felszámoltak egy izzó cseréért./Porshe -Buda/Akkor elegem lett,lemondtam a további gar-ról és a gusztustalan lehúzásról is. Szerencsére az autó tökéletes, mindent megkap időben csak nem ott és olcsóbban.