CITROEN C3 PLURIEL

A kereskedők nem akarják beszámolni új autó vásárlásánál a citroen rendkívül rossz pressztise miatt. Amit az "AX,BX,XM"típusok ócska kivitele okozott. A mostani autóik igen is vannak olyan meg bízhatóak mint bármelyik márka.Van tapasztalatom mert talán minden valamire való márka volt nekem.Mind ugyan olyan gagyi alapanyagból készül,és mind 300.000km.-re van tervezve.

Születési éve: 1970

Meghibásodás leírása: Jó pofa,takarékos,egyedi autó"1.4 HDI motoral". Mert az enyém ilyen mocival van szerelve.Leírás: A klíma konzol romlot el.Ennek valószínüsíthető oka,a beszálító által végzet rendkívül trehány munka és kiemelkedően pocsék minőségü alapanyag felhasználása. Új ára 50.000.-Ft. de a bontóbol 15.000.-ért megoldottam.

Mi volt a legjelentősebb hiba?: Hiba oka: utastér Garancia már lejártJavítás összege: 90000 Ft. Leírás: A két első ülés ülő felülete meg kopott"ilyen háló szerü anyag betét".Be akad a farmer fém gombja.Agyári két első ülés alsó része 90.000.-FT be kerül a márka képviseletnél. Egy kárpitos 4.000.-FT.-ért vart újjat. Ez a fajta rabló hozzá állás minden kereskedőre,és minden típusra vonatkozik.