BMW 7-ES SOROZAT

tetsző dolgok: 1.,olyan érzés vezetni, mintha egy kategóriával kisebb méretű lenne, azaz vezetési érzésre nem egy batár dunai uszály, mint ahogy azt más márkák zászlóshajóinál néha érezni lehet. Ezt az új szériában még jobban sikerült előadniuk: pl. 4kerék kormányzás. 2., a belső tér kifejezetten barátságos, a műszerfal olyan mintha az ember egy nappaliban ülne. az egyszerű vonalú műszerfal olyan mint egy asztal, rajta a tévé, alatta a komód. (azaz nem olyan mintha egy autóban ülnénk) Számtalanszor fordult már elő, hogy annyira kényelemben éreztem magam, hogy szinte elaludtam vezetés közben. 3., a kormányoszlopra szerelt váltókar tökéletes választás, sajnos az új szériában visszatették lentre. 4., a kezelés nagyon finom, mégsem olyan mintha semmi kapcsolatunk nem lenne az úttestel. Nagyon finom pedálok, kormánymegmozdítási erő, ennek ellenére full érezni az út nyújtotta örömöket (ezt csak egy bmw-s fogja érteni).5.,kényelmes, tágas az utastér. utáltam: semmit. (de komolyan) ellentétben más márkájú autóimnál tapasztalható dolgokkal. Azt gondolom, hogy egy márka zászlóshajójának a 21. században már tényleg nem szabad, hogy olyan tulajdonságai lehessenek, amit bárki is "utálhat". Persze az alacsonyabb kategóriáknál lehetnek már ilyen dolgok, mint ahogy tapasztalom is egyes más BMW modelleknél, melyekhez hozzáférésem van.

Születési éve: 1976

Meghibásodás leírása: