OPEL OMEGA

mikor nagyon hideg van kint és én az utasteret 26-fokra fütöm le akkor szokott párásodni és ettöl a falra mászok de javithato probléma. az audio elrendezés botrányosan szar! opelék nem gondoltak azokra akik a kukába kisérik a gyári csoffadt szar audiot mint pl én. nem férnek be az RCA-kábelek kényelmesen a cucc mögé és kikellet vágni a cd-kosarár hogy beférjen rendesen de megoldottam. a gyári hangszorok, na az egy batyu szar rögtön csere volt. a fékekre és a gumikra visszatérve jok a gyáriak nagyon de én azért BREMBO-RA cseréltem merthát mégiscsak 1720-kg az önsuly. a gumik pedi egyénre szabott arra nem térek ki.

Születési éve: 1977

Meghibásodás leírása: mivel a listába nem volt igyhát itt modositok. 5-sebességes sportautomata váltos változat 151-lovas combi. ez pont olyan auto amire mindig is vágytam, van benne elég kraft minden extra benne van ami a jo autozáshoz kell. a tempomat full jo és mindig használom és 1-liter az átlag amit sporolok vele 100-kilométerenként. nekem nem kell bör belsö mert az télen hideg nyáron meleg és az csak az öltönyös buziknak valo akik nem tudnak saját autot venni ezért járnak cégessel. összegségébe az opel a valaha gyártott legjobb felsökategoriás combija. kár hogy nem gyártják mert akkor tuti hogy az UJ már ott figyelne a garázsomba. az insignat meg egy gyenge másolat az omegához képest!!!

Mi volt a legjelentősebb hiba?: Garancia már lejártNincs kiemelt meghibásodás.