PEUGEOT 407

Szép,kényelmes,tele minden 21.századi kütyüvel.(hangvezérlés,kapott SMS-t felolvassa,eső-fény szenzor,sötétedő visszapillantó stb,stb...)Nagyon jó fogysztás(5L vegyesen).Nagy,kényelmes első ülések.A hátsó utasoknak már nem nagyon jutott a kényelemből.Nagyon szűk a lábtér,és 180cm felett nehézkes a kiszállás.Bár Édesanyám szerint elölről is nehézkes a kiszállás, de ez fogható a korára már.Negatívként a komputert tudnám megemlíteni.Minden apró hiba miatt sípol, és a legtöbb csak vak lárma.Pl.:Hetekig azt írta ki minden egyes fékezésnél, hogy nem világit valamelyik féklámpám.Elég idegesítő mikor minden fékezésnél sípoló hangot hall az ember...Természetesen semmi baja nem volt az izzónak,és egyszer csak abbahagyta.No komment... A csomagtér nem sikerült valami nagyra....Bár ez az első 4 ajtós autóm, nah de, hogy még egy hagyományos 82cm-es TV-t sem lehet belerakni....Tudom,vegyek LCD-t! :-) Ezeket leszámítva megvagyok elégedve vele.Ajánlani tudom azoknak akik,szeretik a mindenféle technikai kütyüket,és cserében elviselik a néha szeszélyes komputert.

Születési éve: 1981

Meghibásodás leírása: A Turbó nyomás a komputer szerint alacsony is volt, meg magas is.A Szívem majdnem kiesett a helyéről, hogy ez mennyire fog ez nekem fájni.Szerencsére csak vak lárma volt.Néha írogat ilyen csodákat a kocsi a szervíz szerint.Állítólag hirtelen kapott nagy terhelést a motor.(Dombon felfele padlógázzal+bekapcsol a részecskeszűrő)ez általában elég, hogy megbolondítsa a komputert.Törölve lett a hiba.Azóta sem írta ki.(azóta 25000km mentem)Lerobbanás oka: hajtás / váltóLeírás: A főtengely ékszíjtárcsa adta meg magát.Mint megtudtam kettős tömegű, ez is benne. :-)

Mi volt a legjelentősebb hiba?: Hiba oka: motor Garancia már lejártJavítás összege: 160000 Ft. Leírás: A részecskeszűrőt kellet kicserélni+a FAP tartályt kellett feltölteni.