SKODA FABIA

Vettem rá új nyári és új téli gumikat, hegyen lakunk, biztos ami biztos. 2 kisgyerek+kutya már egy kicsit kicsi volt, ha jól teletömtük a csomagtartóját, illetve a 2 gyerekülés miatt hátra már nem igazán fért senki, darázsderék feleségemen kivül :-). A 68LE kicsit kevés, de hangyon kellett, akkor alacsonyabb sebességben jól felpörgettem és nem volt gond. Kicsit sokaltam a pályán 130-nál a 7-8-as fogyasztást, de biztosításban meg ilyenek jól jött a kis motor. Kötelező+casco 100.000/év, jól is jött, mert 2008. decemberben ellopták a ház elől, 58e km, friss műszaki és 60e-s szervíz után... 1M-t fizetett az Allianz, én 1.5-ért vettem. A pirosasbordó szín kicsit nehezen takarítható, de napfényben gyönyörű.

Születési éve: 1974

Meghibásodás leírása: Márkaszervízből való vásárláskor (a kocsi 4.5 éves volt)5km múlva motorhiba kijelző égni kezdett, vissza a szervízbe, computer azt mondta, hogy lambda szonda, de pár száz km-t nyugodtan lehet vele menni azt mondták. Szerencsére 1 év weltauto garanciával vettem, így ennek terhére megjavították. Utána semmi egyéb komoly.

Mi volt a legjelentősebb hiba?: Hiba oka: motor Garanciaidőben, ingyenJavítás összege: 75000 Ft. Leírás: Weltauto prémium gariban másik szakszervízben ingyen megcsinálták, másnap délután már lehetett is érte menni.