SKODA FORMAN

Jelenleg 20 éves vagyok, ez életem első autója, klímás, elektromos ablakos, központi záras, már ABS is van benne, szervó nincsen, csak fékrásegítő, széles papucsokkal kicsit nehéz az úton tartani, főleg 170-nél:D De ez egy élmény és mivel a karosszériázáskor kaptam 10 év rozsdásodási garanciát, még nem cserélem le:) Nomeg hozzátenném minden autó lehet jó autó 700.000Ft után.

Születési éve: 1988

Meghibásodás leírása: Az autó sosem volt rossz állapotban, de át lett építve. Fabia főtengely, Felicia MPi, Felicia klíma, Gál vezérműtengely, síkolt hengerfej, könnyített lendkerék, módosított leömlő, 70-es kipufogórendszer, elég jól húz:) Karosszériailag teljes lakatolás, alja és kerékjáratok hófehér fényezést kaptak cinkezés, alumínium töltés és epoxizás után. Olyan az alja, mint maga a kasztni, eléggé esztétikus:) Belül Vento ülések elölhátul, Felicia műszerfal. Kell ennél több? BMW-t lámpától lámpáig alázom, meraz nehéz ezmeg nem:DLerobbanás oka: elektromos rendszer 1 alkalommal meghibásodás, a helyszínen oldódott meg Leírás: Elektronikailag köztudottan fos a Skoda, a gyári kábelköteg csak össze van szigszalagozva és be van ejtve a motortérbe. Még szerencse, hogy aki villamosmérnök hallgató és van munkakedve az 0-ról újjáépíti a villamosságot, plusz testelésekkel és becsövezve:)