RENAULT R 9

Az autóval volt pár probléma, de ezek javarészt a korából, s nem pedig a minőségéből adódó problémák voltak. A vételárat tekintve a teljes motorfelújítás és a felújítandó, cserélendő alkatrészek költsége együttesen sem haladja meg a 200 e Ft-os összeghatárt, lényegében viszont ezért a pénzért egy műszakilag szinte teljesen felújított, naprakész autót kaptam.

Születési éve: 1982

Meghibásodás leírása: Saját magam szerelem, mert a szervízek drágák és hanyag munkát végeznek! Teljes motorfelújításon esett át, azóta 7 e km. van benne, valamint lengőkar szilent és gömbfej csere is volt rajta. A hátsó lámpák elektonikus kontaktjait is megcsináltam.Leírás: Egyszer a termosztát nem nyitott ki és emiatt majdnem felforrt a víz, de gyakori pihenőket beiktatva eljutottam hazáig, majd termosztátot cserélte és azóta ez is jó.

Mi volt a legjelentősebb hiba?: Hiba oka: motor Garancia már lejártJavítás összege: 52000 Ft. Leírás: Teljes motorfelújítás egy vidéki dízelfelújító műhelyben, 52 ezer volt, + adagoló felújítás, ami 15 e volt.