BMW 5-ÖS SOROZAT

Nagyon szeretem, nagyon jó kocsi, én nagyon vigyáztam rá és meg is hálálta! 10.000KM-ként mindig cseréltem az olajat, 40.000KM-enként a váltó és difi olajat is. Soha nem hajtottam meg padlógázon, max. 140KM/h sebességgel mentem vele pályán egyszer, általában 110-120-al utazok vele. A motor (M20-B20) (és a kipufogórendszer) hangja az páratlan, a BMW hathengeres motorjai felejthetetlenek, élek-halok értük a mai napig!!!

Születési éve: 1960

Meghibásodás leírása: A motorvezérlő elektronika ment tönkre 15 éves korában, villogott a teljes ledsor, és az autó nem indúlt.Lerobbanás oka: elektromos rendszerLeírás: A servízbe trélerrel el lett szállítva, és ott detektálták a motorvezérlő elektronika meghibásodását.

Mi volt a legjelentősebb hiba?: Hiba oka: elektromos rendszer Garancia már lejártJavítás összege: 73000 Ft. Leírás: 73.000Ft-ba került szervízköltséggel együtt a vezérlőelektronika cseréje + átvizsgálták teljesen az autót.

Visszatérő hiba leírása: Soha nem volt vele gond... (ha az izzók cseréjét nem számolom az évek alatt)