CITROEN BX

Nagyon jól jártam az autómmal, pedig mindenki próbált lebeszélni róla. Gyermekkori kedvenc típusom, pontosan ilyet szerettem volna: dízel, automata váltó, TZD felszereltség, sötét bordó szín. Az első tulajdonos családtól vettem meg, így jó kezekből került hozzám. Apró hibák ugyan vannak (az első futómű nem mindig szeret első felszólításra felemelkedni, elöl kicsit szivárog az olaj, kicsit gyenge a behúzómágnes), de ezek mit sem rontanak az autó használhatóságán. Sőt, az egyik legszórakoztatóbb autó, amit el tudok képzelni! :) Nagyon szeretnivaló, bátran ajánlom azoknak a lelkes embereknek, akiket érdekel. Akik viszont csak olcsó autót szeretnének minimális törődéssel, nem ajánlom. Ez a típus már kihalóban van, türelmesen kell keresni a szépen megőrzött példányokat. Én is több, mint egy évig figyeltem a kínálatot. Meg is lett az eredménye. BX!

Születési éve: 1988

Meghibásodás leírása:

Mi volt a legjelentősebb hiba?: Hiba oka: futómű / fék Garancia már lejártJavítás összege: 10000 Ft.

Visszatérő hiba leírása: Az olajteknőbe vésődött a leeresztőcsavar, így csak sokadik próbálkozásra sikerült olajat cserélni.