FIAT PUNTO

Időtálló megjelenés mind külső-mind belsőleg-párja nincs.Erős motor,jópár nagyobb gépet megvertem vele.A motor szereti a pörgetést ,de így sem eszik sokat vegyesen kb.5.0 -5.5l/100 km!végsebesség 180 Km/óra Strapabíró,olcsó költségű autó,olcsó az alkatrész ha kell.Kormányzás igen könnyű,kényelmes,jó kilátás,és nagyon jól pakolható(ülések eldöntésével óriási a hely,bármi belefér)Fűtéssel nincs gond,jól fűt télen.Könnyen lehet parkolni,könnyű vezetni,stílusa van,fiatalos jármű.Gyakran hajtom 130-160 Km/óra között,semmi probléma nincs vele.Hátrány?talán túl egyszerű a futómű és kissé zajos,de nem rosszabb semminél a kategóriájában.Bátran ajánlom mindenkinek.

Születési éve: 1982

Meghibásodás leírása: Mivel autószerelő-és autóvillamossági szerelő vagyok,ezért minden megoldódott.(A futóművét kellett felújítanom,de 140.000 km után ráfér minden autóra).Belehajtottam 2 év alatt 50.000 km-t és az olaj+ szűrők cseréjén kivül semmi baja. 0 Ft!!

Mi volt a legjelentősebb hiba?: Hiba oka: futómű / fék Nincs kiemelt meghibásodás.