AUDI 80

+Nagy hely. Alacsony fentartási költség. Megfelelő beállítás, alkatrészek, gumik esetében: probléma mentes közlekedés. BP: napi használat. Első egy évben heti 700 km mentem vele Bp + autópálya. Nagyon jól fogyaszt főleg városon kivül (téli gumi, autópálya, 4 személy + teli csomagtartó, GPS szerint 125 km/h, 6,8 l/100 km) - Autópályán nem tisztelik sokszor csak azért is visszaelőznek, aztán belassulnak. Nincs légkondi. Nincs zöld matrica rendszámtáblán... :( Kiegészítés: 5 fokozatú, hoszú 5.-kel. Ezért terhelten 80-115 között 4.-et kell használni ha emelkedőn akar gyorsítani az ember. Kp-i zár van benne. Hátsó ködzárófény. Motoros antenna.

Születési éve: 1982

Meghibásodás leírása: Ha hallottam, észleltem valamit elvittem szerelőhöz. Baj megleőzés címszó.Lerobbanás oka: motor 1 alkalommal meghibásodás, a helyszínen oldódott meg Leírás: A gázpedál és a rudazatot egy gumi henger fogja. Elörgedett így kiugrott. (Piros lámpánál.) Ideiglenesen oda lett kötve, majd később cserélve.

Mi volt a legjelentősebb hiba?: Nincs kiemelt meghibásodás. Leírás: Kopó alkatrészek cseréjét itt is meg kell tenni. Első lengés csillapítók (Monroe gázos). Téli/nyári gumi. Csomagtartó teleszkópok (6000 Ft/ 2db) Vezérműszíj, görgő. Hátsó és középső kipufogó dob.

Visszatérő hiba leírása: Műszerfal világítás. Két izzó világítja meg. Időről időre az egyik izzó elveszti az érintkezést.