VOLVO V70

Mi nagyon szeretjük.Jól felszerelt,nagy,kényelmes,biztonságos,és a méretéhez képest fürge és jó fogyasztású.Ez utóbbi az audi 2,5tdi motorjának köszönhető,amivel szerelték ezeket.Sajnos a váltója nem annyira jó mint az audié,de nem is rossz.Az anyagminőség jó és tartós kivéve a kormány/nem bőr/. Alkatrészárak rendkívül jók,bár érdemes több helyen körülnézni mert nagy lehet a külömbség. Sajnos a Franciák keze idáig is elért! A kormányművet szervóval együtt ők gyártották /nekem a váltó is gyanus/. A kormánymű volt az első alkatrész amit a vásárlás után azonnal cserélnem kellett.Miután elolvastam rajta a Made in France feliratot már nem is csodálkoztam ezen.Az összes többi(javarészt Német) alkatrész tökéletesen működik.Jól és olcsón javítható jól összerakott strapabíró autó.Nem utálják az utakon és nem is lopják. Ha idővel lecserélem csak egy ugyanilyen motoros S80-ra.Nekem nagyon bejött!

Születési éve: 1974

Meghibásodás leírása: 1:adagoló vezetékkötege beázott. 2:1 hűtővízcső elfáradt.Leírás: Soha nem hagyott úton,mindig hazajött.

Mi volt a legjelentősebb hiba?: Hiba oka: motor Garanciaidőben, fizetősJavítás összege: 7000 Ft.