VOLKSWAGEN VENTO

Az utóbbi felé hajlok bár az túlzás hogy utálom, mert aránylag jól megy lehet bele pakolni, biztonságosnak érzem/tartom, de nem kényelmes(ülés), nem takarékos, és egyáltalán nem megbízható. Érzelemmentes AUTÓ, se több se kevesebb.(leszámítva a félelem érzetet mikor robbanunk le megint :) Számomra a VW konszern megbukott.

Születési éve: 1982

Utastér: szuk

Meghibásodás leírása: Szörnyen csalódott vagyok a megbízhatóság terén az autómmal. Kerékcsapágyak, kuplung, belső! féltengelycsukló ezek kopóalkatrészek még talán elfogadható is. Na de, AC pumpa 2szer(először Sidat utángyártott de új, másodszor gyári bontott lett beépítve), főtengely jeladó, gyújtótrafó modullal, automata klíma nem fúj a szélvédőre (még javítás alatt kb 2 éve). Kipufogó 2szer törött, középső dob kijövő, hátsó dob bemenő, „szerencsére” különböző alkatrész. Küszöb az eső sárvédőnél lakatolva lett az autó 9 éves korában. Lerobbanás oka: elektromos rendszerLeírás: Ha lett volna alkatrész és szerszám a helyszínen akkor megoldódott volna. :) Már egyenesen félek elindulni vele hosszabb útra!

Mi volt a legjelentősebb hiba?: Hiba oka: elektromos rendszer Garancia már lejártJavítás összege: 40000 Ft. Leírás: Az alkatrész nem drága de a javíttatással, és az autó szállításával már az. Mivel autószerelő vagyok azaz olyan sulit végeztem nekem csak az alkatrész árba fájt, de ha egy átlag ember jár így.....

Visszatérő hiba leírása: Mi az hogy kísérlet? Ha valami nem működik akkor megjavítjuk, mert addig az autó nem megy sehová! :)