SKODA FABIA

Az autó kinézetével amúgy nincs gond, kilehet vele békülni, csak az a sok morajlás a motor térben, akkor a könyöktámasz, olyan, mint 1 1980-as autó, sőt még rosszabb!!! Csomagtartója nagyon család barát, 480 literes.

Születési éve: 1987

Utastér: szuk

Meghibásodás leírása: ÉREZZE MAGÁT KÚRVA SZARÚL A SKODA, HOGY ILYEN OCSMÁNYUL, SZARUL, összerakodt autót csináltak! Még azt mondanám, jól van ha elsőre csinálták volna! De, hogy azt a kis frankó első fábiát ,,lecserélni,,!!!??? Nagy hülyeség volt!!!Az nagyon frankóóón össze rakott kis autó volt a maga kis 60 pacis erejével(A JUNIOR)!!!! MI + abban voltunk, hogy ha az első jó volt akkor ez még jobb lesz:)! A lónak azt a bizonyos szervét azt! Ha valaki tudja tolmácsolni a Skoda gyár felé, ezt a kritikát,akkor szóljon feltétlenül!!!Szívesen leülnék a tervezővel 1-2 szót váltani, hogy komolyan gondolta ezt??? Előre is Köszönöm! Lerobbanás oka: futómű / fékLeírás: Nem csinálták + garanciába a féket!

Mi volt a legjelentősebb hiba?: Hiba oka: futómű / fék Garanciaidőben, fizetősJavítás összege: 38000 Ft. Leírás: nincs

Visszatérő hiba leírása: nincs