PEUGEOT 307

Hatalmas szélvédő, jó kilátás, tágas utas és csomagtér, esztétikus megjelenés, franciás kényelem, rendkívül alacsony károsanyag-kibocsájtás ( Co2 120 g/km)

Születési éve: 1974

Meghibásodás leírása: A kocsiban 6 db. légzsák van, és CD-s rádió, valamint manuális klíma. Koccos a kocsi de úgy ítélem jól javították. Nem egy rakéta, de megfelelő fordulatszámon tartva a motort kielégítő a dinamizmus. Az ergonómia első osztályú, a beltérben azért van néhány dolog ami kissé "laza". Az index karja például néha visszatérő kormánynál túlugrik a holtponton, erre figyelni kell, azt hiszem lecseréltetem. A fedélzeti számítógép össze-vissza mutatja az olajszintet, ezért ezt rendszeresen magam ( az olaszint-pálcával ) ellenőrzöm. Egy középkorú nő volt az előző tulajdonos(leellenőriztem, nem csak duma, valóban) és kicsit dodgemezett vele, így kisebb törés volt a kocsin, de látszólag rendesen kijavították, az elemeket cserélték nem "vakolták". A fogyasztás pedig szinte mindenért kárpótól. Egy igazi éhező-művész. Még nem egészen 3.000 Km-t tettem meg vele, így egyenlőre ennyi.