SUZUKI IGNIS

4-évesen vettem 55000-km-rel új akkumulátorral.Beletettem 20000-km-rt,de soha sehol,nem hagyott ott sehol és ez igy is lesz ezután is,mert előtte szintén Suzukim volt amit 227000-km-rel!!! adtam el,de nagyon megbízható volt az is és a kopó alkatrészeken kívűl semmit nem kellett benne cserélni.Nos ami tetszik benne: a formája,a dinamizmusa,a légkondi, a távirányításu központi zár,a zenei cd,a menetteljesitménye,a belső kidolgozása és a várható megbizhatósága. Ami nem tetszik:Kicsi csomagtartó,pattogó hátsó,magas fogyasztás.Vásárláskor minden véleményt elolvastam róla és csak ezek után döntöttem a vételről,de nem bántam meg annak ellenére,hogy ismertem a gyenge oldalát.4-5-évesen viszonylag olcsón hozzá lehet jutni. Mindenkinek nyugodt szívvel ajánlom aki egy olcsó fenntartású,dinamikus,családi autót szeretne.Persze azért ne hasonlitsuk össze 4-5 milliós autókkal,mert ez nem az,de a motorja szerintem elnyűhetetlen azt garantálom.

Születési éve: 1956

Meghibásodás leírása: Szervizbe csak a fékeket érdemes csináltatni,mert nagyon drágán dolgoznak.Minden mást érdemesebb szerelővel javittatni,vagy otthon csinálni,mert elég egyszerű.Leírás: Suzuki lerobban???-na ne!!

Mi volt a legjelentősebb hiba?: Garancia már lejártNincs kiemelt meghibásodás. Leírás: Soha semmilyen hiba nem volt!!

Visszatérő hiba leírása: A kopó alkatrészeken kívűl semmit!!