FIAT TIPO

Nagyon tetszett a kocsi,nem bántam meg a vásárlást.Fiatal vagyok és nagyon dinamikusan vezetek amit ez az 1.4-es motor nem tud kiszolgálni.Ha egy 1.8-as vagy 2.0 es motor lett volna benne esetleg a turbódízel akkor biztosan nem váltam volna meg tőle.Vennék újra hiszen nagyon megcáfolta az olasz autókról alkotott rossz képet.Ha egy autóval törődnek azt meghálálja.Én egy hulladékként vettem meg.Eléggé leharcolt állapotban.Nem költöttem rá sokat,szerencsére a fő elemek egybe voltak.Fék és futómű felújjításon egy fékbetét cserét főfékhenger cserék és fékdob szabályozást csináltam,toronycsapágyat és stabilizátor pálcát kellett cserélni rajta.Egy olcsó járkálós autó amire ha odafigyelnek akkor soha sehol nem fog senkit otthagyni.Megérte vennék újra csak nem 1.4-est :)

Születési éve: 1988

Meghibásodás leírása: Soha nem hagyott ott sehol.Sőt még Romániát is megjártam vele 3 személlyel és csomagokkal

Mi volt a legjelentősebb hiba?: Hiba oka: motor Garanciaidőben, fizetősJavítás összege: 70000 Ft. Leírás: Megvettem az autót és valószínűleg ezért adták el mert nagyon sokat fogyasztott.Nekem télen városba 12-13 litert.Megcsináltuk a hengerfejet felújítottuk és utánna beállt közel a gyári értékre kb 1literes eltéréssel,de módósítva volt a befecskendezés és a kipufogó rendszer is.

Visszatérő hiba leírása: Motor hőfok jeladó és az alapjárati motor hibája volt,illetve a testkábel hibája okozott zavart.