VOLKSWAGEN GOLF I

Ez egy 77-es 1.5 dízel ,GLD -változat,bőr belsővel,sima szívó semmi extra!2év alatt 45ezer km-ert raktam bele. Naponta használva van.-20-ban is tényleg nagyon szépen indul!A Két év alatt csak járókerékcsapágyat kellett cserélnem,gázolajszűrőt,légszűrőt,olajakat,és olajszűrőket!SEMMI MÁST,egyszerűen NAGYON MEGBÍZHATÓ,motorja még bontva sem volt!Karosszériája:Nagyon jó minőségű anyagokból készült ami már a mostani játékautókra nemmondható el.Sajnos télen és nyáron is kint áll,de bírja és nem rozsdásodik különösebben sehol,egykét apróbb rozsda pörsenés látható rajta!De a fő elemek merevítők épek"ívek és küszöbök-tornyok".Fogyasztása a legjobb pénztálca kímélő,beéri 4-5liter gázolajjal 100km-en!Belseje rettenet egyben van nincs lelakva,nem zörög és nyikorog semmi,ülései nincsenek szétülve,husszú távon is kényelmes!Futóműve jó, nem sétál, és nem billeg nem ráz!Ajánlom mindenkinek!Ezek azok az autók amiket az öröklétnek terveztek,ha az ember odafigyel rá, akkor még 10évet elgurul.És nemkerül kisebb vagyonba a fenntartása,ami szerintem a mai anyagi helyzet mellett nemmindegy!

Születési éve: 1984

Meghibásodás leírása: