PEUGEOT 307

Ha kell nagyon jól megy, ha úgy vezetsz mint a birka szuzukisok akkor 5 alatt fogyaszt, 126 e km-nél sem nyúl a motorolajhoz, bezzeg a pdtdi, alsó középkategóriában szerintem az egyik legjobb, ha kb 1-2 évesen tud vki venni egyet olyan 40-50 ezer km-ig, újban nem éri meg mert két éves korára kb 1,8 millió a bukta. 10 ezrenként minden dizelben le kell cserélni az olajat, aki hosszú távra gondolkodik. Nem a legjobb és nem a legrosszabb autó, én szeretem, nekem bejött, a következő Honda dízel lesz, mert a piacon a BMW után a 2. legjobb és megfizethető(nem újban)

Születési éve: 1979

Meghibásodás leírása: Egr szelep csere, klíma kompresszor kuplung csere garaciális időbenLeírás: vásárláskor(1,5év) jó ár/érték arány volt, dinamikus, keveset fogyaszt, kezdenek zörgések előjönni, de már majdnem öt éves és francia, mondjuk nem ilyen utakra tervezték. Nagyon kényelmes. Nem volt semmilyen elektromos problémája, pedig mindenki azt hiszi.

Mi volt a legjelentősebb hiba?: Hiba oka: motor Garanciaidőben, ingyenNincs kiemelt meghibásodás. Leírás: egr szelep

Visszatérő hiba leírása: 3. alkalommal jöttek rá hogy az egr szelepet kell kicserélni, hogy nem tiltson le a turbó, vagy tudták és csak azt várták hogy kicsússzak a garancia időből. Csere után elmondták hogy 3-ból 2-ben elromlik, anyag hibásan lett gyárilag beszerelve,csak nem reklámozták.