VOLKSWAGEN PASSAT II

Összeségében csak ajánlani tudom mindenkinek. Strapa bíró kényelmes , nagyon tágas. Hosszú úton akár 5 személlyel lés csomagokkal is nagyon kényelmes és dinamikusan mozog nagyon kedvező fogyasztás mellett. Láttam és találkoztam sajnos össze vissza tört és nem szervizelt használt példányokkal is, amik szintén még normális fogyasztással rendelkeztek, de már rozsdás elfogadhatatlan utastérrel és műszaki állapottal rendelkeznek. Megéri kicsivel többet adni érte és rendszeresen szervizelni, akár fél millió kilométert is elmennek gond nélkül. Lehet munkára fogni mostoha körülmények között is, de a megadott időben, kilométernél a gyári dolgokat sajnos meg kell bele vásárolni. Hosszú távon megéri és cserébe gond nélkül autókázhatunk vele.

Születési éve: 1975

Lakóhely:

Meghibásodás leírása: Csak a kopó alkatrészeket ( fékek, olaj,stb.)kellett cserélni, azokat is csak a gyári megadott kopási kilométereken jóval felül. Hozzá kell tennem az autó első tulajdonostól vettem, aki vigyázott rá, fűtött garázsban tartotta, mindenből csak a gyárit vette meg és a gyári szervizbe hordta a kocsit. Természetesen szervízkönyves is volt.Leírás: Sosem volt még csak kontakt hibája sem az autónak. Pedig napi 4 kilométerre jártam vele dolgozni. Hétvégén pedig vonóhorgoztam vele több személlyel hosszú rossz utakon is.

Mi volt a legjelentősebb hiba?: Garanciaidőben, ingyenNincs kiemelt meghibásodás. Leírás: Gyári alktrészek lettek mindig cserélve rajta szakszervízben.

Visszatérő hiba leírása: Mindent pontosan és gyorsan cseréltek rajta