VOLKSWAGEN GOLF II

Elfogadható menetteljesítménnyel rendelkező viszonylag kényelmes kis autó. Csomagtartója nem nagy, de jól pakolható, üléseit ledöntve már korrekt méretekkel rendelkezik. 4 személy részére teljesen ideális. Olcsó fenntartású igénytelen kis autó. cserébe megbízható jó fogyasztással rendelkezik. Mint szinte mindegyik golfban ebben is vanília illat áradt az illatosító miatt és szét volt furkálva a kalap tartó a hangszórók miatt.

Születési éve: 1975

Meghibásodás leírása: Szakember szervizelte után gyártott alkatrészekkel.Leírás: Egyetlen egyszer a műszerfalon lévő olajos kanna lámpája felvillant és elkezdett sípolni az autó. természetesen az eladás napján a próba út alatt. Kiderült, hogy a kábel ami a motortérben van a motor blokkban , leszakadt a gyári saruról, mert elhasználódott . a hiba megállapítás, munkavégzés és anyag 1000Ft-ba került.

Mi volt a legjelentősebb hiba?: Hiba oka: motor Garanciaidőben, fizetősJavítás összege: 1000 Ft. Leírás: Vételkor alaposan meg lett vizsgáltatva szakemberrel. bár " nagyon " használt állapotban vettem mégis kellemesen csalódtam benne.

Visszatérő hiba leírása: Rögtön sikerült megjavítani.