NISSAN PRIMERA

A könyöklő gyárilag kicsit rövidre sikeredett. (simán elférne egy kicsit hosszabb. Mérnökök...) A hátsó szélvédő alatt a pót-féklámpánál nehéz a hozzáférés, a takarítása alig megoldható. Hátsó ajtókban lehetne kicsit több rakodási lehetőség. Alkatrész még nem nagyon kellett, de nem a legolcsóbb, az tény. Olajat is elég húzós áron kaptam bele, de érdemes mindenben válogatni, mert árban nagy a szórás! Rugózás kicsit sportosan kemény, de engem nem zavar. Nyomaték nagyon jó, kategóriabeliekkel könnyedén felveszi a versenyt, mi több, könnyen lealáz. Utat prímán fekszi. Nem sportkocsi, de gyorsulásban sem okoz csalódást. Motor csodásan muzsikál, és ez a zenekar kellemesen repít autópályán is, hatodikban. Fogyasztás meglepően alacsony, nem is gondoltam volna. Tágas, kényelmes, családnak is frankó. Húz, mint a bivaly, és megbízható, mint egy komondor. Ráadásul gyönyörű autó, hasít az úton, akár a gyilkos bálna a kék vízben, - én egyenesen imádom!

Születési éve: 1964

Meghibásodás leírása: Akkumulátorcsere miatt a központizár-vezérlő programfrissítésre szorul.

Mi volt a legjelentősebb hiba?: Hiba oka: elektromos rendszer Garancia már lejártJavítás összege: 8000 Ft.