SUZUKI BALENO

Dinamikus kiskocsi, a motor pörgetve kimondottan jól húz, 1.6 kocsik zömét lenyomja. Feszes, fejlett futómű, jó kanyarsebesség. Fék gyenge. Sérülten hozták az országba, 3 évig más használta (100.000km).A rossz javítás hibáinak kijavításával kezdtem, (ütött felni szétrázta az első futóművet, ezért átrakták hátulra (?!?), hogy ott is okozhasson kárt. jobb első lengőkar, jobb oldali szilentek és kormányösszekötőt az elején lecseréltem, rá 1 évre hátsó lengők, újabb egy évre első lengők. Fékpofákat is kicseréltettem. Azóta hibátlan, a lengéscsillapítók cseréjével (gólyalábas, tehát a rugók is újak) a kocsi kicsit túl kemény lett, a szar utakon ráz, viszont keményen lehet küldeni. Élvezetes vezetni, ha valaki nem nagypapásan, 2500-nál elváltva nyomja, kimondottan "sportosan" lehet közlekedni vele. Autópályán 160-170-et kényelmesen megy, a fogyasztás ilyenkor 9-9,5 liter. 140-150-nél már csak 8 liter, egyszer kiváncsiságból csak 130-cal mentem, 6,5 körül fogyasztott. Japán gyártású és összeszerelésű, szinte nem zörög (Swifthez képest meg végképp). A kocsinak egy hibája volt, hogy a sérült autót magyarok olcsón "javították" (foltozták). A háromajtós inkább csak 2+2 személyes, hátsó üléssort csak ellenségemnek kívánom hosszú útra.

Születési éve: 1973

Meghibásodás leírása: