RENAULT MEGANE

MÉGEGYSZER LESZÖGEZEM, hogy nem találtam a listában az autómat, mert az enyém 2.0-s de nem 16 szelepes, 116 lóerős járgány. Ilyen is van. EGYÉBIRÁNT ez az autó volt 10 évig az álmom, mire most meg tudtuk venni, ezért egyértelmű az elfogultságom. Fantasztikusan néz ki, gömbölyű, de nem túl nőies, ha valamely sofőrtárs annak (le)nézi, gázt adok, és a kocsi hátsóját csodálhatja meg. Barátok között osztatlan sikert arat dizájnjával, volt, aki újnak nézte. Hátránya, hogy gyakorlatilag 2 személyes, hátul kínzás ülni, pedig 196 centimmel Trabanton edződtem. Ott legalább fejtér volt hátul. A csomagtartó használható - is lehetne, ha nagyobb lenne a nyílás. Elektromos hibák - dehát francia. Meglepően kevés benne viszont a pakolóhely belül. És veszettül felmelegszik a napon! De imádjuk.

Születési éve: 1977

Meghibásodás leírása: AZ ELEJÉN LESZÖGEZEM, hogy nem találtam a listában az autómat, mert az enyém 2.0-s de nem 16 szelepes, 116 lóerős járgány. Ilyen is van. Akkusaru korrodálódás, Kábelcsere (csak a kábel megevett 1 V-ot...), Immobilizer meghibásodás, Sebességmérő meghibásodás, Fedélzeti computer hiba (fogyasztási, stb. statisztika megdöglött), Elektromos ablakemelő hiba, Központi zár hiba (a vezető oldali ajtóra nem hat), Indexkapcsoló hiba (vagy nem ugrik vissza, vagy átugrik a másik irányba), Kopogó futómű, Belső ventilátor kontakthiba, Alacsony fordulatszámon gázadásra rángat a motor. Lerobbanás oka: elektromos rendszerLeírás: Ld. fent

Mi volt a legjelentősebb hiba?: Hiba oka: elektromos rendszer Garancia már lejártJavítás összege: 20000 Ft.