FORD MONDEO

Nagy, tekintélyes, tágas jármű. Egyenesben nagyon jól ment, a kanyarokat a "sport" modellhez képest nem annyira szerette. Nagyon tetszett a gyárilag picit alacsonyabb futómű és a terhelésre bekeményedő hátsó felfüggesztés ("szintszabályozás"), a hatsebességes váltó. A fűthető félbőr ülések szintén nagyon jók voltak. Néhány apróság ebben a kategóriában (9 MFt) egyszerűen bosszantó, hogy nem került bele. Hiányzott a rádió dinamikus hangere, a board computer pillanatnyi fogyasztás kijelzése és egyéb butaságai, a kesztyűtartó zárhatósága. Utólag bánom, hogy nem fizettem a plusz kb. 9 ezer forintos gyári sötétítésért (mondván, hogy nem akarok magamnak maffiózó image-t) - az nyáron utastér nagyon melegedett.

Születési éve: 1971

Meghibásodás leírása: egy-két alkatrész (rádió-távezérlő, tárolódoboz fedelek) bosszantóan gyengécskék - a tádolódoboz fülek nem is bírták a gyerek-strapát, 2 is letörtLeírás: a letört darabokat nem javíttattam - az új sem bírta volna jobban

Mi volt a legjelentősebb hiba?: Nincs kiemelt meghibásodás. Leírás: Nagyon megynyugatató volt a négyéves gyári garancia - de szükség nem volt rá.