NISSAN PRIMERA

Nagyon tetszik, hogy megbízhatóbb szinte bárminél amit eddig láttam, hogy sosincs olyan, hogy nemmegy tovább, ha baja van, akkor ráérek kedvetkapni a szervízhez mert nem sürgető. 1100km egybe 8óra leforgása alatt akár 213km/h sebesség biztonságérzetben, a vezetőnek nagyon kényelmes hoszútávon, az anyósnak hátfájós, de azt a kutya se szereti:P Kontra: Nekem nemteccik sose akartam iet, de igy legalább objektíven láttam az állapotát, nincs klima, első futómű gyorsan fogy. Olyan mint a jó feleség, jól főz, nem kell plázázni vele, jóban roszban meletted van sose hagy cserben, de nincs benne szenvedély-életérzés és gyakran vágysz egy tüzes amazonra:P

Születési éve: 1984

Meghibásodás leírása: Amióta nem volt szervízben, hanem magam szerelem azóta teljessen kiszámítható és nagyon alacsony szervízigényel bír. Olajcsere 10ezrenként és a viszontlátásra:D Első futómű felső lengőkarjai perselyesek és ez hazánk útjaihoz kevéssé maszív, ha zavar hogy lóg akkor 2olajcserénként felső lengőkarcsere is társuljon...Lerobbanás oka: motor 1 alkalommal meghibásodás, a helyszínen oldódott meg Leírás: Kellemetlen, hogy benzin is kell bele:D 120km sárga lámpa után úgydöntött, hogy parkoljak kicsit a leállósávba, van ez így. Miután megérkezett a flakon benzin pöcc-röff.

Mi volt a legjelentősebb hiba?: Hiba oka: karosszéria Garancia már lejártJavítás összege: 60000 Ft. Leírás: Enyhe rozsdásodás, lakatolva fényezve, nomeg akkor már sport lökösök és küszöbspoiler is le lett fujva az árba.

Visszatérő hiba leírása: Amikor 1x szervízbe vittem azt vehetjük próbálkozásnak mert 60ezerér nem csináltak semmit... Nekem mindez 3 óra ráfordítással 12ezer anyagdijjal a mai napig jó...