VOLKSWAGEN PASSAT V

Tetszett: Kényelmes, kategóriájában nagy autó. Jó útfekvéssel, kellemes autózási élményt biztosít. Nem tetszett: 5-8000km-ként fél liter olajat "fogyasztott". Sok szervízigény!!!! Nyikorgó műanyagok.

Születési éve: 1971

Meghibásodás leírása: Első kerékagycsapágy csere (30.000km)-búgott Szilent cserék (30.000km)-nyikorgott Turbó szívócső eltört (35.000km)-füstölt mint a Kamaz Légkondi megállt (60.000km)-a legnagyobb melegben Mechatrinok (DSG váltós) megadta magát, útközben leoldotta a hajtást.-Még jó hogy nem országúton, előzés közben!!!!!Lerobbanás oka: hajtás / váltóLeírás: Legutóbb a váltó megadta magát.

Mi volt a legjelentősebb hiba?: Hiba oka: hajtás / váltó Garancia már lejártJavítás összege: 200000 Ft. Leírás: 3 hétig állt az autó míg megérkezett az alkatrész!!!!! No csereautó! 7,5 millióért vettem újonnan!

Visszatérő hiba leírása: Mondtam, hogy valami karistol mikor fékezek, erre mondták, hogy a betétekben még van 5000km. Két nap múlva mentem vissza amikor már a vas nyikorgott és teljesen egyértelmű volt a dolog.